Nivea, Q10 Plus, Balsam ujędrniający

Nivea, Q10 Plus, Balsam ujędrniający

Nivea Q10 plus Balsam ujędrniający. Zaawansowany kompleks energetyczny z koenzymem Q10, kreatyną i L-karnityną zawarty w formule balsamu podnosi poziom energii w komórkach skóry:
- Wyraźnie poprawia jędrność skóry w 2 tygodnie;
- Pozwala poczuć jak Twoja skóra staje się pełna energii;
- Intensywnie nawilża i wzmacnia skórę.
- Składniki zostały wyselekcjonowane zgodnie ze ścisłymi standardami jakości.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Dobry balsam

Jak dla mnie najlepszy balsam który bardzo dobrze nawilża, przepięknie pachnie, ma idealna konsystencje i baaardzo szybko się wchłania. Ujędrnienia skóry jako takiego nie zauważyłam, bo wiadomo jak ktoś chce mieć dobrze ujędrnioną skórę to jednak trzeba ćwiczyć, aczkolwiek delikatnie wygładza skóre i powoduje ze wygląda łaniej po zastosowaniu balsamu. Jest to moje 2 opakowanie i na pewno nie ostatnie. Jestem uzalezniona od zapachu który trzyma się bardzo długo. Jest delikatny ale intensywny. Polecam wypróbować. Cena tez nie jest az tak wysoka, bo często można go znaleźć w promocji.

Bardzo Dobry

Powiem szczerze , że bardzo lubię ten balsam . Pierwszy raz kupiłam go w zeszłym roku na lato w drogerii i świetnie się sprawdził na moją suchą skórę na nogach . Ma fajną konsystencję , jest nie tłusty i bardzo dobrze się wchłania . Przez pierwsze kilka miesięcy stosowałam go regularnie . Rzeczywiście skóra zrobiła się jakby delikatnie napięta , ale większych efektów ujędrnienia nie zauważyłam , ale bądźmy Moje drogie Panie realistkami . W takiej cenie drogeryjny balsam do ciała ,cudów nie zdziała. Jednak jest to bardzo przyjemny balsam . Pachnie ładnie , wystarcza na długo i doskonale nawilża .

Super

Bardzo dobry balsam do ciała, świetnie nawilża, szybko się wchłania i co najważniejsze utrzymuje to nawilżenie przez długi czas. Mam skórę na nogach strasznie suchą, a dzięki temu balsamowi nie martwiłam się o żadne suche skórki. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego produktu. Co do ujędrnienia, fakt skóra stała się bardziej napięta, ale nic więcej. Na pewno trzeba to połączyć z ćwiczeniami, bo sam balsam nic nam nie da:) Polecam wypróbować :)

Używam 2gie opakowanie.

Lubię ten balsam. Kupiłam go ostatnio jak byl w korzystnej promocji aby później nie przepłacać bo w cenie regularnej niestety jest drogi. Opakowanie 400 ml jest dość wydajne, tylko jak sie kończy to ciężko wydostać resztki produktu ze środka.
Balsam ma bardzo delikatną konsystencję, podobną jak mleczko. Dość szybko się wchłania tylko trzeba czasem poczekać chwile aż wsiaknie by się ubrania nie przykleily do ciała :)
Moją skórę dobrze nawilza i pozostawia taką fajną i napięta. Nie jest to efekt długotrwały ale też nie oczekujmy cudów. Efektów ujedrniania niestety nie zauważyłam przy stosowaniu, ale ja stosuje go raz na jakiś czas wiec nie ma się co dziwic. Poza tym fajnie nawilża i bardzo przyjemnie pachnie.

Fantastyczny!

Tyle słyszałam dobroci o tym produkcie, więc postanowiłam skusić się i w końcu go nabyć. Rzeczywiście - jest warty uwagi! Mocno ujędrnia, napina skórę, a przy tym szybko się wchłania. Skóra natychmiast po jego zastosowaniu wygląda lepiej, ma również miły zapach. Jedyny minus za który odejmuję gwiazdkę to słabo nawilża. Ale na lato jak znalazł!

Skóra jak rybia łuska. Kilkugodzinne odświeżenie i wygładzenie skóry.

MOJA HISTORIA Z BALSAMAMI NIVEA
Po nieudanych przygodach z balsamami Nivea kilkanaście lat temu, sięgnęłam po nowość - balsam pod prysznic Q10, który też okazał się niewypałem. Pomyślałam sobie, że jeszcze dam szansę z shea, a potem już zostawię markę, bo chyba jest za słaba dla mojej skóry. Po recenzowany balsam sięgnęłam po rekomendacjach Megan Markle na jednym z blogów.

DZIAŁANIE
Produkt wysuszył mi skórę, więc jednocześnie też nie ujędrnił.

Sprawdziłam trochę faktów w internecie, i dowiedziałam się, że Nivea regularnie zmienia skład produktów, nie zmieniając etykiet - rzeczywiście, moja wersja różni się od składników tu podanych i od wersji na blogach. Możliwe zatem, że Megan Markle miała inną wersję z innego rynku niż polski, lub wersję niebieską.

Moja wersja zawiera alkohol i skrobię z tapioki, która wygładza skórę jak po przypudrowaniu. Balsam ma kikugodzinne działanie odświeżające, dzięki zapachowi, i długotrwałe wygładzające, dzięki skrobii.

MOJA RADA
Jeśli ktoś uwielbia ten zapach i efekt wygładzenia, to nakładałabym produkt jedynie na treściwy balsam nawilżający, bo tak jak napisałam, alkohol w tej wersji zakupionej miesiąc temu w Rossmanie wysusza skórę.

Super

O MNIE
Mam wrażliwą skórę ze skłonnością do naczynek, która ma tendencję do przesuszania.

WARUNKI TESTU
Balsamu stosuję po prysznicu, ale nie po każdym. Staram się, aby przynajmniej 3 razy w tygodniu go użyć.

O KOSMETYKU
Produkt zakupiłam w drogerii Rossmann 15,99 zł.
Jest to mój kolejny produkt.

W opakowaniu jest 400 ml produktu. Opakowanie jest ładne i dość poręczne. Na opakowaniu znajduje się czytelny i przystępny opis w języku polskim. Kiedy produkt się kończy można postawić opakowanie na korku.

Produkt:
Produkt jest gęsty, ale nie sprawia problemów z rozprowadzaniem. Przyjemnie się go nakłada i balsam szybko się wchłania. Jedno opakowanie wystarcza na ok 4 miesiące.
Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny, delikatny. Nie pachnie irytująco, a zapach pozostaje na skórze przez jakiś czas.
Kolor kosmetyku jest biały.

JAK STOSUJE
Preparat nanoszę na umyte ciało i osuszone ciało delikatnie masując. Po odczekaniu kilku minut ubieram się.

DZIAŁANIE I EFEKTY
Tego balsamu używam od lat i mimo różnych eksperymentów zawsze do niego wracam. Balsam bardzo szybko się wchłania i nie zostawia śladów na ubraniach, co jest ważne zwłaszcza, jeśli stosuje się go po porannym prysznicu. Po około miesiącu używania widać pierwsze efekty. Skóra zaczyna się wygładzać i widać jak nabiera jędrności. Skóra staje się bardziej aksamitna w dotyku, nie jest przesuszona, ani nazbyt tłusta. Lubię ten balsam i na pewno zakupie go ponownie.

PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Jest to jeden z lepszych balsamów ujędrniających.

Innego nie używam

Bardzo go polubiłam, dobrze nawilża moje ciało, nie klei się, wchłania bardzo szybko. Przy systematycznym używaniu widzę poprawiające ujędrnienie skóry i uwielbiam ten zapach.

Bardzo fajny produkt

Balsam pozostawia skórę gładka i przyjemną w dotyku. Może nie działa zniewalajaco ujedrniajaco, ale widać powolne działanie przy regularnym stosowaniu. Ogólnie polecam. Konsystencja produktu jest lekka i lejąca.

Gumka recepturka, folia spożywcza i rajstopy z lajkry.

Nie wiem czy kiedyś ten kosmetyk był inny- lepszy, czy może to ja się zmieniłam- mam wyższe wymagania.
W kwestii pielęgnacji, ujędrnienia, balsam całkowicie nie spełnił moich oczekiwań. Sprawdza się jedynie jako produkt optycznie upiększający.
Dlaczego?
Odpowiedź jest prosta. Kosmetyk zawiera w sobie spore ilości gliceryny, parafiny. Jego konsystencja jest lekka, rozprowadza się z łatwością. Nie roluje się, "rozkłada się równomiernie", nie można tutaj mówić o wchłanianiu. Zachowuje się jak silikonowa baza. Nie lepi się. Nie jest tłusty. Balsam napina skórę, modeluje ją niczym bielizna wyszczuplająca. Wyraźnie czuć na skórze specyficzny film. Jest ona gładka, jednocześnie czymś oblepiona. To coś w dotyku przypomina gumkę.
Kiedy lekko przejedziemy dłonią po ciele czujemy niezwykła gładkość, kiedy mocniej przyciśniemy dłoń, ręka hamuje.
Kosmetyk po prostu, źle się "nosi". Cały dzień czuć go na sobie. Nawet wieczorem, ciężko go z siebie "zdjąć". Nie łatwo go zmyć ze skóry.
Zapach?
Kwestia gustu. W moim odczuciu, specyficzny. Niby kremowy, niby świeży, kąpielowy, a jednak chemiczny, intensywny, całodzienny.
Nie ukrywam, że o wiele bardziej przypadła mi do gustu wersja niebieska.
Wydajność, bardzo przeciętna.
Większych efektów brak.
Kiedy go używam nie czuję, że dbam o skórę, wręcz przeciwnie. Mam wrażenie, że jej tylko szkodzę, kamufluję niedoskonałości, zamiast im przeciwdziałać.

Zadowolona

Bardzo dobry balsam. Chętnie do niego wracam co jakiś czas. Naprawdę poprawia kondycję naszej skory, jest jakby bardziej "zebrana". Doskonale nawilża.
Uwielbiam go stosować w dzień i na noc, bo bardzo szybko się wchłania, przez co nie lepi się do ubrań. Nie pozostawia tłustej warstwy, ani uczucia lepkości, za to możemy się cieszyć gładziuteńką skórą.
Nie powoduje swędzenia, nie podrażnia, nie zapycha. Pięknie pachnie, jak większość kosmetyków nivea. Starcza na wieki, jest bardzo wydajny, przez co można powiedzieć że cena jest atrakcyjna, szczególnie w promocji.

Dobry krem ujędrniający w niskiej cenie

Zdecydowanie jeden z lepszych, które miałam okazję stosować. Bardzo dobrze nawilża, dzięki czemu automatycznie ujędrnia skórę. Bo użyciu jest napięta i gładka, wyglada zdrowiej.