Isana, Sanfter Engel Cremedusche (Kremowy żel pod prysznic o niebiańskim zapachu)

Isana kremowy żel pod prysznic o niebiańskim zapachu. Łagodny kremowy żel pod prysznic pielęgnuje skórę swoim zmysłowym, delikatnym zapachem i zapewnia jej poczucie komfortu. Specjalnie opracowana formuła pielęgnacyjna, wzbogacona ekstraktem z liści brodźca paczuli pomaga chronić skórę przed wysuszeniem. pH przyjazne dla skóry – potwierdzone dermatologicznie.

anielski

Żel ma śliczny delikatno słodki zapach, który utrzymuje się na skórze przez jakis czas po kąpieli (ale nie do samego rana).
\\nDobrze się pieni, łatwo spłukuje, nie tylko z ciała ale też z myjki. Zawsze muszę dużo wody marnowac na wypłukanie myjki a tu raz dwa i gotowe.
\\nŻel nie wysusza skóry.
\\nA przy tym wszystkim jest tani jak barszcz.
\\n
\\nJedyny minus to opakowanie, wolę opakowania przezroczyste żeby widzieć ile jeszcze mam produktu.
\\n
\\nGdy zuzyję wielkie zapasy żeli pod prysznic jakie mam to na pewno jeszcze nie raz powrócę do tego.

Używam tego produktu od: ok miesiąc

Niebo to nie jest, choć piekło też nie...

Żel ma niezbyt gęstą konsystencję o białym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako słodki, choć osadzony na mydlanej bazie, niestety niezbyt przyjemnej. Dobrze się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale nie powiedziałabym, że nawilżona, jednakże żel nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 300 ml

Nie bo nie

Żele Isany kupuję średnio co miesiąc lub półtora - nie widzę sensu wydawania trzykrotnie większej kasy na coś, co ma umyć moje ciało i po kilku sekundach spłynąć do czeluści kanalizacji - od utrzymywania się zapachu godzinami mam perfumy. Ponieważ Isana mnie nie podrażnia ani nie wysusza skóry, nie mogę mieć do niej żadnych zastrzeżeń i często w ramach urozmaicania prysznica sięgam po edycje limitowane.

Niebiański żel skusił mnie przede wszystkim opakowaniem - niebiesko-biało-żółta tonacja idealnie pasuje do kafelków w mojej łazience! Zapach waniliowy, może być, lubię słodkawe aromaty, lecz ten jest nieprzyjemnie syntetyczny. Nie odrzuca, da się przeżyć, ale raczej go nie kupię ponownie, ma w sobie jakąś irytująco sztuczną nutkę.

Opakowanie w porządku, duży aplikator pomaga wycisnąć pożądaną ilość żelu.

Butelka dobija dna, więc pora rozpocząć polowanie na kolejne wersje Isany - z niebiańską przygodę uważam za zakończoną.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

dla mnie spoko

Jak na żel za niecałe 3 złote jest naprawdę dobry. Bardzo kremowy ,świetnie się pieni, nie podrażnił ani nie uczulił skóry. Myje a nawet i czuje że nawilża o niebo lepiej niż niektóre trzykrotnie droższe produkty tego typu. Zapach mi nie wadzi taki słodko-mleczno-pudrowy. 3 zł nie pieniądz więc spróbować można. Zawsze to jakaś odmiana

Jak tak pachnie niebo, to ja nie chcę tam trafić

Kupiłam zachęcona tym obiecanym "niebiańskim zapachem". Nie wąchałam w sklepie, przyznaję. Ale ja nigdy nie otwieram kosmetyków w sklepach.

Opakowanie jest cudowne, momentalnie podbiło moje serce. Ale ten zapach. Jakaś taka budyniowata wanilia z domieszką cytryny. Jeżeli tak pachnie w niebie, to ja nie chcę tam trafić. Nic specjalnego, nużący zapach. Nie zostaje na skórze i całe szczęście, bo nie chciałabym tak pachnieć przez dłuższy czas.

Skład przeciętny, na drugim miejscu SLS. Oczywiście jak w przypadku wszystkich żeli Isany tutaj też mamy dużą pojemność, fajne pienienie się, super wydajność i atrakcyjną cenę.

Ale naprawdę nic specjalnego. Od żeli wymagam super zapachu i dobrego pienienia się. Tutaj dostałam tylko połowę tego, czego oczekiwałam, wiec zostawiam dwa i pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

mieszane uczucia.

mam mieszane uczucia....
czemu?

żel -wąchając go z butelki- ma zapach... wymiotów! serio, jak by ktoś się zerzyg.....

później jest już lepiej- w sensie po kąpieli skóra ładnie pachnie- tak delikatnie, nie wiem czy akurat wanilia ale jest ok. jednak pierwsze wrażenie i "aromat" żelu po wylaniu go na rękę mnie powala ale nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa....

co do samego żelu-żel jak żel.
kremowy
pieni się
dobrze się spłukuje

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

serowa aureolka

Oczywiście żele Isana uwielbiam.Od 2 albo 3 lat kupuję na okrągło.Szczególnie lubię limitowanki.Tej długo nie mogłam dorwać,bo ciągle wykupiona w końcu kupiłam i...wyczuwam sarkazm.

Buteleczka wygodna. Etykieta trochę tandetna,ale lubię takie rzeczy. Jakaś odmiana.

Żel ma kremową konsystencję. Ja pozostałe kremowe żele Isana. Pieni się dobrze,gęstą kremową pianą,jak sporo nalejemy,ale są lepsze żele. Wydajnośc ok.3 tygodnie codziennego stosowania. Nie wysusza,nie nawilża.

Zapach -no cóż,nie tego się spodziewałam. W sumie czego się spodziewałam po tej anielskiej nazywie? Nie wiem,chyba jakiejś wanilii.
Pierwszy niuch miażdy. Jak jakiś ser w proszku brr. Drugi,dłuższy niuch-tu się już coś dzieje. Jak się dobrze wwąchać,to czuć płyn do płukania. Nie ubrania nim pachnące,tylko taki skoncentrowany płyn do płukania prosto z butelki taki a\\\'la waniliowy.
Chciałam wanilię,mam wanilię,ale przyozdobioną serową aureolką heh.

Ilość zużytych opakowań: jedno.

Nie powala...

Zapach ma bardzo przyjemny, ale nie zostaje on na ciele.Pieni się całkiem ok.Wydajność jak na tę pojemność jest średnia, ale z racji ceny nie ma się co czepiać.Stosowany solo może znacznie przesuszać ciało, zaś jeśli aplikujecie po kąpieli olejek, balsam czy też masło do ciała z dobrym składem to nie powinien wystąpić żaden problem.Dla mnie żel był ok ale nie jakiś wow.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dziwne to niebo

Skusiło mnie bajeranckie, kiczowato urocze opakowanie oraz ten cały anielski design, ostatnio strasznie mi się pdobają wszelkie anielskie motywy:D Żele Isany lubię, są tanie, myją i zazwyczaj zapachy są ok. Teraz postanowiłam spróbować coś z limitki, bo ja to dawno nic z limitki nie miałam:brzydal:

Opakowanie proste, wygodne, klapka otwierająca się nie psuje. Design mnie zauroczył, te anielskie skrzydła, no ładne dla mnie toto:)

Konstencja gęsta, biała. Pieni się średnio-muszę go sporo wylać, poza tym piana szybko mi...znika:what: Nie mam bladego pojęcia dlaczego, naprawdę.
Zapach... Skrzydła opadają po prostu. W butelce czuję chrupki serowe, smrodek szpitala oraz rozmytą paczulę-niefajnie po prostu. Moja siostra stwierdziła, że śmierdzi kocią kuwetą, zaś często czytam opinie, że żel pachnie wymiocinami. Pod prysznicem nie lepiej-wrażenia sensoryczne takie jakbym myła się ubitą pianą z białek. Jak się uprę to jeszcze wyczuję mdłą nutę szpitala oraz baaaaaaaaardzo słabą paczulę.

Ale tego, że myje to mu nie odmówię-czyści, zostawia skórę świeżą, na szczęście niepachnącą(czy ktoś by chciał pachnieć tym czymś?). Czyli swoje główne zadanie spełnia. Lekko wysusza, ale to żel pod prysznic. Nie podrażnia, nie uczula.

Wydajność-niecałe 2 tygodnie przy codziennym stosowaniu. Ok, żele Isany zazwyczaj wydajnością nie grzeszą, ale ten pobił rekordy. Akurat dzisiaj go zdenkowałam i bardzo się zdziwiłam, że to już:lol:

Taki sobie żel. Swoje główne zadanie spełnia-myje. Jednak zapach oraz wydajność pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli ktoś lubi pachnące myjadła pod prysznic-od-ra-dzam. Stanowczo;)