Lass Naturals, IHT 9, Hair Regrowth Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Lass Naturals, IHT 9, Hair Regrowth Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Specjalna formuła szamponu IHT9 Lass Naturals jest pozbawiona SLS'u parabenów i ftalanów oparta jest na nauce Ajurwedy. IHT 9 zapewnia bezpieczną, zdrową kurację holistyczną przeciwko utracie włosów, bez efektów ubocznych. Jest to naturalne, bezpieczne, ajurwedyjskie panaceum na problem utraty i wypadania włosów. Intensywnie odżywia skórę głowy i stymuluje mieszki włosowe, w których rozpoczyna się proces odbudowy włosów. Zioła lecznicze w nim zawarte wzmacniają cebulki włosa i rewitalizują te obumierające, powodując porost włosów.
Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy, wmasowywać opuszkami palców kolistymi ruchami przez kilka sekund. Pozostawić na 2 minuty i spłukać. Nadaje się do codziennego stosowania.

wzmacniające
w butelce
100 – 250ml

Bardzo dobry

Wiosną bardzo wypadały mi włosy, sięgnęłam więc po kurację IHT 9 - szampon i odżywkę (mam też olejek, ale użyłam go może za 2 razy).

Opakowanie - prosty design, nieprzezroczyste, zamykanie na zatyczkę.
Szampon ma dobrą konsystencję, bardzo dobrze się pieni, jest wydajny.
Zapach - szampon pachnie bardzo intensywnie ziołami, zapach trochę przypominał mi płyn do czyszczenia toalet. Na szczęście po spłukaniu i użyciu odżywki nie utrzymuje się na włosach.
Szampon też bardzo mocno szczypie w oczy, jeśli się do nich dostanie.

Co do działania to jestem bardzo zadowolona, Po kilku tygodniach używania włosów wypadało coraz mniej, więc szampon spełnił swoje zadanie. Używałam go do każdego mycia, przez kilka miesięcy, więc trochę wysuszył mi włosy.

Pomimo kilku niewielkich minusów bardzo polubiłam ten szampon i jego działanie przeciw wypadaniu włosów.