Skin UP, Skoncentrowane serum intensywnie odmładzające

Skin UP, Skoncentrowane serum intensywnie odmładzające

Skin UP, to innowacyjny program pielęgnacyjny laboratorium Verona Products Professional. Stworzony w oparciu o najnowsze technologie bogate w skoncentrowane składniki aktywne o udowodnionym działaniu. Nowa linia kosmetyków przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej zapewnia wielokierunkowe działanie odmładzające: długotrwale nawilża, intensywnie wygładza i perfekcyjnie liftinguje. Komórki macierzyste pozyskane z drzewa arganowego działając w synergii z kwasem hialuronowym o trzech różnych masach cząsteczkowych zapewniają spektakularny efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry.
Serum:
- dodaje blasku i rozświetla skórę
- głęboko i długotrwale nawilża
- poprawia gęstość naskórka, przywraca zwiotczałej skórze jędrność i elastyczność, redukuje długość, szerokość i głębokość zmarszczek, odmładza, regeneruje i odżywia komórki naskórka.
Wszystkie receptury kosmetyków serii Skin UP pozbawione są parabenów i silikonów.
Składniki aktywne: PhytoCellTec Argan, kwas hialuronowy, Snap-8, kompleks ceramidowy, RonaCare Luremin, FUCOGEL, witamina E.

emulsja
Filtry
SPF 15 – 30
z pompką

Rewelacja

Fantastyczne serum. Pierwsze opakowanie zakupiłam z ciekawości i od pierwszego zastosowania poczułam różnice.
Plusy:
+rozświetla, lekko rozjaśnia
+delikatnie napina
+wygładza
+minimalizuje pory
+nie zapycha(mam cere skłonna do zapychania wiec dlatego to jedna z najważniejszych cech produktu jak dla mnie)
+szybko się wchłania
Nie używam już kremu tylko to serum a co do minusów mogło by być bardziej wydaje ale cena to rekompensuje więc naprawdę polecam!

zaskakująco dobre

Recenzja tego serum już raz się tutaj pojawiła ale została usunięta. Serum było recenzowane przez (jeśli dobrze pamiętam) Chimay. Recenzja ta zapadła mi w pamieć ponieważ była bardzo rzetelna i obejmowała również analizę inci. Kiedy czytałam opinie o tym serum pamiętam, że pomyślałam, że mam podobne odczucia do tego kosmetyku chociaż moja cera jest zupelnie inna.

Serum zaskoczylo mnie niesamowicie i to pozytywnie. Nie wiem dlaczego nie spodziewałam się niczego po tym kosmetyku. Niby firma nieznana (dla mnie), kosmetyk z niskiej półki, można pomyśleć działanie będzie mierne. Nic bardziej mylnego. Do serum przyciągnął mnie skład i cieszę się, że zdecydowałam się na zakup.
Mam cerę normalną/mieszaną, bez niedoskonałości, w czasie kiedy stosowałam serum moja cera była przemęczona i trochę ziemista.

W serum dostrzegam jeden minus - niedostateczne nawilżenie. I na tym minusy się zamykają. Ale po nałożeniu kremu nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Oceniłabym serum na 4,5 ale jako, że nie ma takiej możliwości daję mocne 4.

Plusy:
Serum ma wygodne opakowanie z pipetką.
Jest niemal bezzapachowe, nie podrażnia cery po kuracji kwasami, retinoidami itd.
Ma formułę bardzo lekkiej emulsji, rozwodnionego mleczka przez co idealnie sprawdza się pod filtrami.
Dobrze się wchłania, nie lepi, nie przyspiesza przetłuszczania się cery.
W obszarze pielęgnacji
lekko nawilża (dla mnie niedostatecznie)
dodaje blasku
cera w trakcie jego stosowania byla bardzo gładka, ładna, jędrna.

Dodatkowo kosmetyk ma fajny skład. Znajdziemy w nim emolienty, glicerynę, kwas ha, syntetyczny peptyd, który może opóźnić starzenie się skóry, ceramidy, wit e.

Ze swojej strony polecam. Myślę, że ponowię ten zakup.