Lanvin, Lanvin Me EDP

Lanvin, Lanvin Me EDP

Lanvin Me marki Lanvin to kwiatowe perfumy dla kobiet wydane w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Bertier. Lanvin Me to więcej niż zapach, to uczucia i emocje chwili jak fascynująca melodia zmysłów: pełna wewnętrznej siły, samolubna i zmysłowa.

Nuty zapachowe
nuta głowy: mandarynka i jagoda
nuta serca: lukrecja, tuberoza i róża
nuta bazy: drzewo sandałowe.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Sztucznie słodko

Waniliowa gruszka, dość sztucznie słodko. Myślę że raczej młode dziewczyny i kobiety docenią te perfumy. Trwałość średnia - 5/6 godzin. Opakowanie ładne. Lecz nuty zapachowe wg mnie jakich wiele, podobne są w innych perfumach. Niezapamiętywalne.

magia

to rzeczywiście taki prezent dla mnie i to bardzo trafiony. Zapach to oczywiście kwestia gustu, ja go bardzo lubię, nie tłamsi. Utrzymuje się bardzo długo. Opakowanie mnie urzekło :)

Touch ME, I wanna feel your body ;)

Tak słowami piosenki podsumowałabym te perfumy. Lubię ciężkie, wyraziste,pewne siebie, mocne zapachy,które często doprowadzają u innych o ból głowy. Te duszące nie są, ale wszystkie powyższe warunki spełniają. Są niesamowicie słodkie, mimo, że nie jestem fanką takich zapachów, ale ta słodycz nie jest mdła albo dziewczęca przybrana w różowe wdzianko. Wydaję mi się,że dzieje się tak za sprawą najpierw wyczuwalnej spokojnej jagody, a później kwaśnej mandarynki. Jest to zapach bardzo kobiecy, przywołujący wyobrażenie o bardzo gorącym lecie, romansie, flircie. Zwraca uwagę otoczenia. Jedyny minus to trwałość. Znikają po ok 2h, a ja wciąż namiętnie wącham swój nadgarstek w poszukiwaniu zapachu ;)

Używam tego produktu od: 3tygodni

Owocowe lato

Wtrącę swoje trzy grosze ;)

A więc tak, perfumy były prezentem, który okazał się bardzo trafiony! Znam kilka zapachów Lanvin, parę mam, inne dopiero planuję kupić i... po Me już się nie waham.

Zapach jest słodki - trzeba to powiedzieć. Ja fanką słodyczy nie jestem, jakie więc było moje zdziwienie, kiedy perfumy przeszły test pozytywnie. To nie jest słodycz a la Escada - czegoś takiego w życiu bym nie użyła. Czuję tu leśne owoce, a po jakimś czasie całość się uspokaja i czuć delikatne i ciepłe drzewo sandałowe, ale nadal z czymś kwiecisto-owocowym.

Sprawa wygląda tak, że z tym zapachem czuję lato. Lato, które jest nieskomplikowane, wieje wolnością i słońcem, lato wśród owocowych drzew i kolorowych ogrodów. Dziewczęce lato, takie bez szpilek, ale w wakacyjnych klapkach, w jakimś kolorowym i radosnym miejscu. Takie właśnie jest Me. Pełne optymizmu. I to uzależnia :)
Trwałość na mnie jest bardzo dobra - projekcja także. Perfumy wytrzymują 6-7 godzin (używałam razem z balsamem), a czuć je w całym pomieszczeniu!

Dobra, daję 4 gwiazdki, bo zapach nie pasuje na wielkie okazje więc nie bardzo jest uniwersalny, ale jest dobry na letnie spacery i eventy w plenerze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej 50ml

o nieeee

Dostalam ten zapach w ramach prezentu za złożona reklamacje w perfumerii. Kiedy dostalam paczke bylam mile zaskoczona, ze sklep mial gest. I na tym zadowolenie sie skończyło. Pierwszy psik, nawet nie byl taki zly, dla mnie, milosniczki słodkości, słodko owocowo kwiatowe nuty rodem z la vie est belle przez moment uprzyjemnily chwile projekcji zapachu. I to trwalo kilka minut moze. A potem na pierwszy plan wyszla nutka taka tandetna, taka okropna, migrogenna, Boże, dalsze uzywanie tego zapachu bylo straszne. Na początku słodki ulep, potem tandeta z kiosku. Powachajcie a będziecie wiedzieć o czym mowie. Nie moge sobie przypomniec w czym te tandetna, kwaśna nutke czulam. Na pewno w jakiejs podrobie z bi es. Nie polecam calym sercem. Zapach dodatkowo nietrwaly strasznie. Kilka minut i znika, zostaje ta okropna tania podroba. Szkoda kasy. Nut w tym zapachu nie odrozniam zupełnie bo sztucznie zlepione wszystko naraz jest.
Juz wiem! Jest taki zapach Cerruti 1881 chyba dla kobiet i Lanvin Me pachna na koncowce jak podroby Cerruti.

Używam tego produktu od: 3 tydzień w domu mam

nietrwały

Uwielbiam zmieniać perfumy i tak o to trafiłam na Lanvin.
Butelka ładna, prosta, z małym gadżetem, który nadaje flakonowi kobiecości. Zapach typowo kobiecy, słodki, nieduszący. Zapach elegancki, lecz nietuzinkowy. Z początku delikatny, kwiatowy, z owocową nutą - to chyba ta mandarynka, jednak cały czas przeważają w nim słodkie akordy.
Zapach, z którym chętnie się utożsamiam obecnie, jednak szkoda, że butelka 80ml wystarczyła mi na niecały miesiąc - w tej chwili mijają 3 tygodnie od zakupu, a zostało mi raptem 0.5 cm na dnie flakonu. Zapach jest po prostu niesamowicie nietrwały ! Myślałam, że może to moja skóra tak reaguje z tym zapachem, dlatego poprosiłam dwie koleżanki o przetestowanie go na sobie i niestety - ten sam efekt. Z jednej strony super dla mnie - mogę szybko znaleźć dla siebie coś nowego, a z drugiej, liczyłam na coś więcej, że nie będę musiała używać zapachu kilka razy dziennie, abym czuła go ja i reszta mojego otoczenia :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 80ml