Nivea, Q10 Plus, Mleczko ujędrniające

Nivea Q10 plus Mleczko ujędrniające. Zaawansowany kompleks energetyczny z koenzymem Q10, kreatyną i L-karnityną zawarty w formule mleczka podnosi poziom energii w komórkach skóry:
- Wyraźnie poprawia jędrność skóry w 2 tygodnie;
- Intensywnie odżywia skórę i chroni ją przed przesuszeniem.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Nawilża i dodaje skórze energii ale nie ujędrnia - co to to nie.

Marka Nivea słynie z reguły z bardzo dobrych kosmetyków do pielęgnacji ciała - większość balsamów, mleczek i kremów tej firmy bardzo mi się podobało i używałam ich z dużą przyjemnością.

Nie inaczej było w przypadku mleczka ujędrniającego Q10 - które bardzo dobrze wpłynęło na moją skórę i zadbało i jej właściwy poziom nawilżenia.
Dla mnie nawilżenie okazało się wystarczająco dobre jednak nie jestem posiadaczką skóry suchej, więc nie wiem jak na takowej się sprawdzi.
Kosmetyk fajnie wygładza i lekko napina skórę - dość przyzwoicie się wchłania zwłaszcza że kosmetyk należy do tych bardziej treściwych.
Nie pozostawia na szczęście jakiejś wyjątkowo wyczuwalnej czy lepkiej warstwy na skórze - i za to mu chwała.

Jak zdążyłam się do tego również przyzwyczaić we wszystkich kosmetykach marki również i ten bardzo ładnie pachnie i miło się go używa.
Absolutnie nie podrażnia i nie wywołuje alergii - przynajmniej na mojej wrażliwej skórze żadne takie objawy nie wystąpiły.
Największym, a w zasadzie jedynym minusem tego produktu jest to, że nie posiada on właściwości ujędrniających. Poprawia stan skóry - z tym zgodzę się jak najbardziej natomiast jest to poprawa jej stanu poprzez nawilżenie - w żadnym razie poprzez ujędrnienie.
Moim zdaniem nazwa produktu jest myląca i nie ma co oczekiwać takiego efektu po tym po prostu pielęgnacyjnym mleczku

Lubię !

Lubię go za działanie na moją skórę. Mleczko szybko się wchłania, ma niedrażniący zapach i faktycznie działa. Skóra zaraz po wchłonięciu produktu jest gładsza. Podoba mi się ten efekt! Do tego mleczko jest ogólnodostępne i naprawdę wydajne. Jestem na tak! Na pewno jeszcze kupię ten produkt.

Nivea, Q10 Plus, Mleczko ujędrniające

Świetne mleczko ujędrniające. Bardzo dobrze sprawdza się zimą, kiedy skóra jest przesuszona i popękana. Mleczko szybko się wchłania i pięknie pachnie. Wieczorna pielęgnacja ciała tym balsamem to czysta przyjemność.

Skuteczne i przyjemne w stosowaniu

Balsamów ujędrniających używam uzupełniająco w pielęgnacji, profilaktycznie, w miejscach, gdzie zależy mi na utrzymaniu dobrego napięcia skóry: uda, brzuch, pośladki. Ostatnio także zaczęłam używać mleczka Nivea jako balsamu ujędrniającego do biustu.

Mleczko ładnie pachnie (to już standard w produktach Nivea), ma lekką konsystencję (rzeczywiście bardziej mleczka niż balsamu). Wchłania się szybko, nie klei na skórze. W używaniu jest bardzo przyjemne, polubiłam je.
Daje miłe odczucie nawilżonej, zadbanej skóry.

Czy działa? W mojej opinii jest skuteczne. Oczywiście nie zdziała pewnie cudów przy skórze ze sporymi problemami, ale w przypadku normalnej skóry, którą chcemy przede wszystkim potraktować profilaktycznie i utrzymać jej dobre ujędrnienie - jak najbardziej się sprawdza. Skóra wydaje się gładka, równa, odpowiednio napięta. Oczywiście przy regularnym stosowaniu i szeroko rozumianym dbaniu o formę, dla mnie to po prostu kosmetyk wspomagający ogólne dbanie o dobrą sylwetkę.
Dobrze sprawdza się jako balsam ujędrniający skórę biustu - kremy specjalnie do tego przeznaczone stosowane przeze mnie ostatnio trochę mnie rozczarowały, mam wrażenie że Nivea jest od tych specyfików skuteczniejszy, choć wcale nie ma etykietki "balsam ujędrniający do biustu".

Plus za ogólnie dobre nawilżanie skóry - kiedy gdzieś wyjeżdżam, zabieram go ze sobą jako balsam uniwersalny: zastąpi mi przez czas wyjazdu i balsam antycellulitowy, i balsam do ciała, i krem do biustu. Wielką zaletą jest więc uniwersalność.
Plus też za zawartość koenzymu Q10, zawsze świetna sprawa w pielęgnacji. Oraz L-karnityna - skutecznie działająca w połączeniu z ćwiczeniami, sprawdzone, potwierdzone :)

Opakowanie - sporej wielkości, balsam jest wydajny, więc razem daje nam to dobrą relację ceny do jakości. Opakowanie dość wygodne, dopiero pod koniec zaczyna być problemowe: wykonane jest z grubego plastiku i trudno jest wycisnąć resztki. Wolałabym zdecydowanie wersję z pompką.

Osobiście polecam, działający, fajny w użyciu balsam, niezastąpiony w podróży.

Super

Mleczko jest bardzo lekkie i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Dobrze nawilża suchą skórę i lekko ujędrnia. Ma piękny, subtelny, kremowy zapach i dość niską cenę. Jest wydajne i warte wypróbowania.

Mój ideał :)

Niesamowicie szybko się wchłania i super nawilża skórę a dodatkowo pięknie pachnie. Nigdy się z nim nie rozstanę ! Jest rewelacyjny, a efekty widać zaraz po nałożeniu na skórę. Mleczko idealnie nawilża, skutecznie ujędrnia a moja skóra tak pięknie pachnie. Każdego dnia skóra staje się gładsza, mniej sucha a ciało tryska blaskiem i wygląda zdrowo. Znalazłam swój ideał. Mleczko w 100% spełniło moje oczekiwania i chętnie polecam innym kobietom, które również potrzebują odżywienia i nawilżenia jak ja.

Świetny

Przyjemna odmiana od klasycznej wersji tego balsamu. Idealnie nawilża i do tego prze przyjemnie pachnie. Butelka jest wygodna jak w każdym balsamie tej firmy i wydajna jeśli chodzi o ilość produktu. Lekko ujedrnia ale nie zauważyłam spektakularnego efektu jeśli chodzi o tę kwestię.

piękny zapach :)

Fajne mleczko, szybko się wchłania i nie brudzi ubrań, w sam raz kiedy muszę szybko wyjść z domu :) Zapach jest przecudowny, od razu wprawia mnie w dobry nastrój :) Dobrze nawilża, świetne rozwiązanie na lato, jednak zimą moja skóra potrzebuje czegoś mocniejszego. Ujędrniania niestety nie zauważyłam, mimo codziennego stosowania przez okres kilku miesięcy.

Fajnie nawilża, ale....

Mleczko fajnie nawilża, ale moim zdaniem absolutnie nie ujędrnia..... Zresztą w ogóle nie wierze w takie cuda. Poza tym ładnie pachnie. Jest wydajne i nie drogie. Ja jednak wolę klasyczną wersję mleczna nivea. To jest gorsze też pod względem nawilżenia. Daję mu 3 !!!

nie spełnia obietnic

+ plastikowa butelka zamykana na zatrzask, nie mam żadnego problemu z jest otwarciem, nie łamie mi paznokci :)
+ biała, konsystencja w kierunku rzadkiej
+ dobrze się rozprowadza i dobrze wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy na skórze
+ zapach, typowy dla Nivea

- zero efektu ujędrnienia
- słabo nawilża
- mało wydajny

Mleczko zużyłam do końca, z ciekawości rozcięłam butelkę żeby zobaczyć czy wszystko zostało z niej wyciśnięte więc duży plus, że pół produktu się nie marnuje. Zawiodło mnie, że obietnice producenta nie zostały spełnione.

Klasyk na zimę.

Bardzo lubię Niveowską serię kosmetyków Q10. Szczególnie dobrze sprawdzają się u mnie kremy i balsamy.
Niebieska seria Q10 jest bardzo zbliżona do tej białej, różni ją jedynie konsystencja- jest bardziej mleczna, ale też i bardziej tłusta i zapach- bardziej kremowy? W każdym razie bliżej mu do serii niebieskiej niż białej.
Ponadto Q10 plus przeznaczone jest do suchej skóry, Q10 do normalnej.

+ wydajny
+ przyjemny zapach typowy dla produktów Nivea
+ bardzo dobrze się rozprowadza
+ nawilża i natłuszcza skórę
+ regeneruje
+ zapobiega wysychaniu naskórka
+ wygładza
+ napina skórę
+ często w promocji
+ dostępne różne pojemności, plus.np. opakowanie z pompką

+/- nie wsiąka się od razu, pozostawia na skórze delikatnie tłusty film

Bardzo go lubię

Skóra jest po nim długo nawilżona. Jest wydajny i ma ładny delikatny zapach. Co do ujędrnienia to pewnie coś daje bo pomimo lekkiej nadwagi i wieku 40+ mam dość jędrną skórę. Stosuję go od dawna ale teraz coraz rzadziej bo nie ma go często w promocji :/. A cena jest dość wysoka.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo