Lirene Dermoprogram, My Color Code, Fluid kryjąco - matujący `Lato`

Lirene Dermoprogram, My Color Code, Fluid kryjąco - matujący `Lato`

Fluid My Color Code dla dla typu urody lato to fluid matująco-kryjący o chłodnym odcieniu.
Składniki aktywne
- polimery silikonowe i mikrogąbeczki - zapewniają perfekcyjnie matowe wykończenie makijażu,
- specjalne pigmenty i biel tytanowa - idealnie kryją wszelkie niedoskonałości, nie powodując efektu maski,
- proteiny jedwabiu - nadają skórze idealną gładkość,
- hialuronian - nawilża i poprawia jędrność skóry.

Miłość od pierwszego "wejrzenia"

Zakupiłam co w "Cenie na do widzenia" w Rossmanie za ok. 9zł
Od razu się zakochałam!
Fluid idealny, odcień idealnie dopasowany do mojej skóry.
Pięknie się wtapia, bardzo dobrze rozprowadza się po skórze.
Nie jest ciężki, nie zapycha porów.
Krycie bardzo dobre, wręcz idealne; żółte tony ładnie maskują zaczerwienienia.
Przyjemny zapach - co bardzo cenię; nie lubię drążniących w nozdrza zapachów.
Wydajny, wystarczy malutka ilość by stworzyć idealny makijaż dzienny

Niestety nigdzie go już nie widzę. z Rossmana wycofany więc znów szukam swojego ideału :(

Lubię to !

Zakupiłam w promocji za niecałe 20 zł. W sumie to przypadkiem, bez większego zastanowienia. Może za wyjątkiem koloru, nad którym musiałam pomyśleć, ale chyba nie było to trudne. Wybrałam odcień idealnie pasujący do mojej cery - za to plus.

Kolejny plus to konsystencja. Niętepa, ale też nielejąca, taka kremowa, utrzymująca się na twarzy, bez poprawek przez dłuższą część dnia.

Trzeci plus - opakowanie. Kartonowe pudełko, a w nim tubka z podkładem, który bez trudu można wydobyć ( jeśli nie w sposób ręczny, to w ostateczności nożyczkami).

Czwarty plus i zarazem wielka chwała dla tego kosmetyku - NIE CIEMNIEJE. Ostatnio trafiam na podkłady różnych marek, odmiennych cenowo i większość utlenia się w momencie aplikacji na twarz. To niezmiernie denerwujące.
Tymczasem ów fluid nie zmienia swej barwy w żadnym momencie po nałożeniu. Skóra wygląda na zadbaną, świeżą, naturalną.

Odejmuję gwiazdkę, za fakt, iż w mojej ocenie jest trochę niewydajny,a nie nakładam go w ilości max ani nie stosuję drugiej warstwy po kilku godzinach.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1