Lirene Dermoprogram, My Color Code, Fluid kryjąco - matujący `Zima`

Lirene Dermoprogram, My Color Code, Fluid kryjąco - matujący `Zima`

Fluid My Color Code dla dla typu urody zima to fluid matująco-kryjący o chłodnym odcieniu.
Składniki aktywne
- polimery silikonowe i mikrogąbeczki - zapewniają perfekcyjnie matowe wykończenie makijażu,
- specjalne pigmenty i biel tytanowa - idealnie kryją wszelkie niedoskonałości, nie powodując efektu maski,
- proteiny jedwabiu - nadają skórze idealną gładkość,
- hialuronian - nawilża i poprawia jędrność skóry.

Dobry dla bladziochów

Fajny, lekki fluid. Spodobało mi się to, że ma tak jasny odcień. Niestety nie sprawdził się do końca na mojej mieszanej skórze - w strefie T nie dawał rady. Krycie raczej średnie - nienachalne.

Mam i uwielbiam

Kocham go za tak jasny kolor. Miałam wiele podkładów, które rzekomo były nazywane jasnymi, ale żaden nie był tak jasny jak ten. Inni producenci powinny brać przykład i wiedzieć, że nie które kobiety mają bardzo jasną skórę.
Jak wyschnie to dobrze matuje skórę. Ja lubię jeszcze nałożyć puder dla lepszego efektu. Słabo kryje niedoskonałości i jeśli ma się suchą skórę to strasznie to podkreśla, ale jestem w stanie wszystko mu wybaczyć za ten kolor. Przed tym fluidem nigdy wcześniej nie wyszłam z domu z podkładem lub fluidem na twarzy bo wszystko było dla mnie za ciemne. Wreszcie jest produkt, który mogę spokojnie używać i z chęcią kupuje kolejne opakowania.

Naprawdę dobry produkt

Zakupiłam go w rossmanie za niecałe 15zł,gdyż był w cenie "na do widzenia". Od razu zachwycił mnie kolor,jasny,idealny do mojej karnacji,nigdy jeszcze nie miałam tak idealnie dobranego fluidu. Poza tym całkiem ładnie kryje,matuje,nie wnika w pory, wygląda estetycznie. Dla mnie bardzo dobry, ale mam bardzo tłustą cerę, nie sądzę żeby sprawdził się przy cerach suchych,może je obciążyć i jeszcze bardziej wysuszyć.. Utrzymuje się 4-5 godzin, wiec jak dla mnie to ok. Po tym czasie idę przypudrowac twarz i jest w porządku. Posiadaczki tłustych,jasnych cer będą z niego zadowolone.

po prostu zły

Jak dla mnie ten fluid do niczego się nie nadaje. Używam go na siłę, żeby skończyć opakowanie bo nie lubię wyrzucać kosmetyków.

Jego jedynym plusem jest kolor, faktycznie bardzo jasny, ale nie wybielający twarz. Dla bardzo jasnych karnacji jest idealny.

Reszta to same minusy. U mnie w ogóle nie trzyma się twarzy. Po paru godzinach w ogóle go nie widać, pomimo, że nie dotykam twarzy, nie pocieram itp. Bardzo podkreśla skórki, mam nawet wrażenie, że bez jego nałożenia nie mam takiej skóry, jest gładka, a on jakimś cudem wyciąga takie nieestetyczne skórki nie wiadomo skąd.
Żadnego efektu kryjącego i matującego nie zauważyłam.
Fakt, mało kosztuje, ale po tym co robi to nie dałabym za niego ani złotówki.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

piekny kolor, tragiczny produkt

Ten podkład ma jedną zaletę:
kolor. Kolor jest fantastycznym bladzioszkiem, idealnie jasnym, bielutkim, właściwym dla zim. Jest Cudowny!
Na tym niestety koniec zachwytów. Podkład ten:
*nie współpracuje z żadnym kremem
*waży się i świeci na cerze normalnej
*ściera
Jest to absolutnie jedyny podkład, który nie wytrzymuje na mojej twarzy całego dnia i się ściera, jaki miałam.
Ocena, którą wystawiam jest, więc tylko za to, że ma piękny kolor bo produkt jest tragiczny.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

zawiało chłodem...

Podkład udało mi się zdobyć na promocji za niecałe 20 złotych. Parę razy obiły mi się o uszy pozytywne słowa na jego temat, a jego naprawdę jasny odcień przeważył i w końcu wylądował w moim koszyku.

1. Fluid zamknięty jest w tubce, z której bardzo wygodnie można go wydobyć. Nic się nie wylewa, nic nie oblepia wieczka i nic się nie brudzi.
2.Kolor idealny dla bladziochów - bardzo jasny, ale "zdrowy" jasny. Żadnych różowych i ziemistych tonów. Twarz po jego nałożeniu wygląda na wypoczętą i świeżą. Kolor jest naprawdę idealny, życzyłabym sobie więcej takich na rynku, niestety ze świecą ich szukać.
3. Kryje przystępnie, ale nie jest to mocne krycie. Rzekłabym średnie, którego raczej nie radziłabym stopniować, bo efekt maski gwarantowany.
4. Matuje, ale nie na długo. Dosyć szybko skóra po nim się świeci, a ja mam cerę normalną w kierunku suchej, więc?
5. Suchych skórek nie zakryje, a twarzy jakoś wybitnie nie przesusza. Zresztą nie stosowałam go dzień w dzień, żeby móc coś na ten temat powiedzieć.

6. Trwałość, i tu przechodzimy do sedna. Kiepska, naprawdę kiepska. Podkład schodzi z twarzy w błyskawicznym tempie i to w najbardziej brzydki sposób, jaki może być. Zwłaszcza z nosa, okolic ust i brody i to nawet wtedy, kiedy nic nie majstrujemy przy tych częściach twarzy. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Poza tym lubi się warzyć.

Podsumowując: Podkład idealny, pod warunkiem, że chcemy go nosić nie dłużej niż 2, 3 godziny na twarzy. Bezpośrednio po nałożeniu wygląda prześlicznie, ale wkrótce potem koszmarnie się warzy i ściera.
Niestety nawet idealny kolor nie jest w stanie przekonać mnie do tego produktu.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

niewypał

Podkład zakupiłam zaraz po pojawieniu się go w Rossmannach.

Obietnice producenta były piękne.

Zakupiłam ze względu na dopasowanie koloru do typu urody.

Minusy:

pierwszy i zasadniczy:

warzy się na skórze nakładany różnymi sposobami w bardzo małych ilościach, obojętnie na jakim kremie efekt zawsze ten sam: zwarzony podkład

- śmierdzi alkoholem!

-przesusza skórę

-cena jak na taką niską jakość

plusy:

+ kolor i za to tylko pół gwiazdki

Lirene już dziekuję.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

Naprawdę niezły, zwłaszcza za tę cenę

Kupiłam go skuszona głównie kolorem, bez zastanawiania się, czy faktycznie kryje, czy matuje, itd.

+ naprawdę fajny kolor, bardzo jasny i jednocześnie dobrze wyważony, jeśli chodzi o tony - nie wybijają się ani róże, ani żółcie, jest zupełnie neutralny, rzekłabym IDEAŁ pod względem kolorystycznym
+ nie najgorzej matuje, chociaż strefa T obowiązkowo do przypudrowania
+ konsystencja: początkowo mnie przeraziła, bo przywykłam do rzadkich podkładów, ale przy wklepywaniu nakłada się bardzo wygodnie
+ nie podkreśla znacząco suchych skórek, czasem się zdarzy, ale tylko przy naprawdę sporych
+ nie zauważyłam przesuszenia, a używam tylko lekkiego kremu pod ten podkład
+ cena: to naprawdę ulga znaleźć tak jasny i naprawdę niezły podkład w regularnej cenie poniżej 30 zł
+ krycie średnie, ale takie mi jak najbardziej odpowiada, nie tworzy maski, ładnie stapia się z twarzą, do większych przebarwień lub niespodzianek konieczny korektor
+ wydaje się w miarę wydajny

- tubka mogłaby mieć szerszą zakrętkę, żeby się nie przewracała, przy końcówce opakowania podkład będzie musiał stać do góry nogami, chyba po prostu w kubeczku, bo tak normalnie ciągle mi się przewraca
- trwałość: ściera mi się, zwłaszcza z nosa, nie do końća wiem, co jest tego przyczyną - czy krem, czy puder, czy jednak po prostu trwałość tego podkładu jest kiepska, będę jeszcze sprawdzać

Bardziej na nie, niżeli na tak...

Ocena sprawdzalności obietnic producenta:

-Perfekcyjnie matowe wykończenie makijażu: Ten fluid nie matuje więc zapomnieć można o takowym wykończeniu.

-Idealnie kryje wszelkie niedoskonałości: Krycie jest słabo-średnie. Owszem wyrównuje koloryt, natomiast nie ukryje przebarwień.

-Nie powoduje efektu maski: No raczej nie powoduje.

-Nawilża i poprawia jędrność skóry: Czy nawilża to nie wiem, na pewno nie przesusza jakoś bardzo. A co do poprawy jędrności to bym polemizowała..

MINUSY:
-Nie spełnia większości obietnic producenta
-Nie jest dobrym produktem
-Brzydko pachnie
-Nie jest zbyt wydajny
PLUSY:
-Tani
-Łatwo dostępny
-Praktyczna tubka
-Bardzo ładny jasny kolor, acz z różowymi pigmentami
-Przyjemna konsystencja

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Idealny ♥

Żałuję, że tak długo zwlekałam z jego kupnem.
Plusy
+cena
+kolor! pomimo iż daleko mi do urodowej zimy to jestem typowym bladziochem, a ten fluid świetne współgra z moją cerą
+baardzo wydajny, używam go od ponad tygodnia, a wydaje się jakby tubka wciąż była pełna
+krycie (w szczególności zaczerwienień)
+śliczna tubka :D i ogólnie jest bardzo poręczny
+trzyma się do samego wieczora
+zapach jest delikatny i niechemiczny
+nie wysusza skóry jak większość matujących fluidów
Na pewno bym wymyśliła coś jeszcze, bo jestem zakochana!
Nie wiem jak z matowieniem, bo moja skóra raczej nie ma skłonności do błysku, ale zdarzają jej się takie kapryśne dni (po serii masek nawilżających) kiedy moje czoło jest jak lustro-no z Lirene Color Code zapomniałam nawet o pudrze.

Używam tego produktu od: około dwóch tygodni

Przeciętny

Nie wiedzialam jaki właściwie kolor byłby dla mnie odpowiedni, więc kupiłam zimę. Zdecydowanie za jasny.
Średnio kryjący, niestety wysusza skórki, efekt matujący krótkotrwały

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

pomyłka

Na początku chcę zaznaczyć, że posiadam wymagającą, bardzo tłustą cerę z niedoskonałościami, więc patrząc na obietnice producenta podkład Lirene w moim przypadku powinien się sprawdzić.

Niestety tak nie jest, pomimo iż dawałam mu wielokrotnie szansę, nakładając na różne kremy/twarz niczym nie posmarowaną, utrwalając różnymi pudrami albo fixerem i efekt zawsze był ten sam - okropny!
Co jest nie tak? Właściwie to wszystko - podkład waży się na skórze już godzinę po nałożeniu (jeszcze żaden kosmetyk nie robił czegoś takiego na mojej twarzy) , NIE MATUJE, kryje przeciętnie.
Kupiłam go skuszona jasnym kolorem, ale w tej kwestii też jestem na nie, bo odcień chociaż jasny i pasujący do mojej cery, na twarzy wygląda niezdrowo i po prostu brzydko.

Daję pół gwiazdki właściwie nie wiem za co, chyba jedynym plusem jest wygodne opakowanie.

Z tego co widzę po dotychczasowych pozytywnych recenzjach, podkład oceniały osoby z cerą suchą, nie wymagającą zmatowienia, jestem ciekawa jak sprawdza się u kobiet, dla których jest dedykowany. Ze swojej strony nikomu go nie polecam.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe