Goldwell, StyleSign, Volume, Big Finish, Volume Hair Spray (Lakier do włosów zwiększający objętość)

Spray Goldwell StyleSign Volume Big Finish dodaje objętości włosom na wiele godzin. Mocno utrwala fryzurę. Innowacyjna technologia w postaci polimerów z dodatkiem protein bambusa, a także filtrów UVA i UVB, panthenolu i neutralizatorów wolnych rodników chroni włosy przed szkodliwym działaniem środowiska. W efekcie włosy zyskują zabezpieczenie przed utratą wilgoci, elastyczności i blasku, a włosy farbowane mają zapewnioną kompleksową ochronę koloru. Preparat zapewnia również termoochronę.
Sposób użycia: Ułożyć fryzurę, a następnie spryskać suche włosy.

Utrwalenie
mocne
w sprayu
Struktura
lekkie

jeden z lepszych

Lakier do włosów zawsze jest obowiązkowy przy stylizacji moich włosów, nie dość, że włosy mam podatne na wilgoć, to do tego pozbawione objętości.
Używałam do tej pory wielu firm: Nivea, Timotei, Milk_Shake, L'oreal i wiele innych.
Ten do tej pory chyba jest moim ulubieńcem.

Zalety:
-ładny, ledwo wyczuwalny zapach
-dobry aplikator
-szalenie wydajny
-genialnie utrwala fryzurę
-nie skleja włosów
-nie widać go na głowie
-trwały
-tani
-dodaje objętości

Jeszcze do niego wróce...

Moja fryzura znacznie potrzebuje objętości i podniesienia dlatego zdecydowałam się na wypróbowanie tego lakieru. Plusy są dla mnie takie, iż nie skleja włosów, utrwala włosy od razu po wysuszeniu lekko je unosząc i faktycznie dodając objętości. Efektu spektakularnego nie ma, objętość jest zachowana owszem ale oczywiście z biegiem czasu coraz bardziej włosy opadają. Lakier bardzo wydajny, cena niewygórowana, dobry do stosowania samodzielnie w domu. Nie skleja włosów, nie powoduje sztucznego efektu i błysku, chroni włosy przed elektryzowaniem się. Dobry w razie potrzeby do wyczesania. Myślę, że jako produkt do codziennego utrwalania fryzury zdecydowanie się nadaje i spełni oczekiwania.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml