Soraya, Expert Mat, Make-up matujący

Soraya, Expert Mat, Make-up matujący

Sprawdź ceny produktu

Innowacyjny make-up Expert Matt, który wyrównuje koloryt cery, koryguje niedoskonałości i długotrwale matuje dzięki mikrocząsteczkom absorbującym nadmiar sebum i kontrolującym błyszczenie.
Proteiny jedwabiu wygładzają i nawilżają skórę, aby wyglądała promiennie i młodo. Nie zatyka porów. Doskonale matuje cerę. Zapobiega błyszczeniu. Idealnie kryje niedoskonałości. Długotrwały efekt do 15 h

To nie to

Kupiłam go bo lubię markę SORAYA, więc chciałam przetestować kolejny ich wyrób. Kosztował mnie 7 zł także nie żal mi tak bardzo wydanych pieniędzy. Odcień naturalny (02) idealny dla mojego koloru cery aleeeee co z tego jak po
1- podkreśla skórki,
2-zapycha pory
3- matuje na parędziesiąt minut, potem twarz się świeci

Na pewno nie raz sięgnę po Sorayke ale nie po ten specyfik.

Średni

Kupiłam na wyprzedaży za 8 zł, i dobrze bo żałowałabym wydanych pieniędzy.
- słabo kryje przy mojej mieszanej cerze
- ciężko sie rozprowadza , zostawia smugi
- zapycha pory
- utrzymuję sie 3h a potem ryjek się świeci

Wykorzystała: kilka próbek

Idealny

Gdy nie mogłam znaleźć kremu BB 8w1 marki Eveline byłam niepocieszona. Wszystko, co próbowałam "po koleżankach" czy testerach w drogeriach nie pasowało mi - konsystencja, kolor... Gdy któregoś dnia czekałam w kolejce do kasy w Rossmanie, rzuciła mi się w oczy duża obniżka cen produktów, które wg słów pani z obsługi są wycofywane przez producentów. Zaczęłam z nudów je przeglądać i... JEST! Jest "mój" odcień, a konsystecja idealna - nie spływa z palca ani nie jest za gęsta! :-) Kupiłam dwie buteleczki, bo więcej odcienia 02 nie było :-(
Butelka ma pompkę - wygodna sprawa, ale ma też swoje minusy - pod koniec użytkowania trzeba kombinować z wybieraniem małej ilości pozostałej w butelce, bo pompka nie daje rady. A w drugiej butelce... pompka ani razu nie zadziałała i od samego początku wybieram palcem po otworzeniu lekko na siłę buteleczki. Jestem przy końcu (i strasznie się brudzę przy wybieraniu) i zastanawiam się czy znajdę następcę tego produktu, bo rzeczywiście go już w drogeriach nie widuję.

całkiem ok

chyba mój ulubiony podkład na dzień... matuje, ładnie pasuje do mojego koloru skóry, zakrywa niedoskonałości i zaczerwienienia. zastrzeżenia mam tylko co do jego konsystencji, wolę raczej gęstsze produkty

Całkiem Ok

Byłam posiadaczką cery tłustej. Aktualnie poprzez branie leków na trądzik stała sie ona sucha. Więc mam porównanie.

Przy cerze tłustej cholernie się świecił. Po dwóch godzinach wyglądałam jak lampa.
Odstawiłam go więc gdzies na bok. Ogólnie nie byłam z niego zadowolona.

Teraz kiedy mam juz cerę suchą, znalazłam go w szufladzie, bo skończył się moj codzienny podkład. I miłe zaskoczenie! Trzyma się cały dzień.

Ale ogólnie to
> super kosystencja, bo jest gęsta i nic sie nie leje
> nie zapycha, czułam, że skóra 'oddycha'
> mało wydajny niestety :/

dobry dla niewymagających cer

Mam odcień beżowy,do lekko muśniętej słońcem skóry.Opakowanie i cena ok.Co do samego produktu to konsystencja bardzo przyjemna,bezproblemowo się nakłada.Krycie bardzo słabe,wg mnie jedynie wyrównuje kolor skóry.Matuje na krótko.Trwałość średnia.Nie czuć go na twarzy.Ogólnie to fajny podkład ale nie do cery z niedoskonałościami bo zbyt słabo kryje,nawet nałożony pędzlem choć oczywiście tragedii nie ma :) Zamierzam go oddać koleżance.

Calkiem niezły

Używam od ok 2 miesięcy. Kupiłam go w supermarkecie, właściwie w ciemno. Trafiłam idealnie z kolorem, bardzo dobrze stapia się ze skórą, nie zostawia smug.

W sumie słabo kryje, nie nadaje się do maskowania niedoskonałości, raczej wyrównuje koloryt, bardziej niż krem BB ale na pewno słabiej niż zwykły gęstszy podkład - za to jest naprawdę lekki.

Działanie matujące na początku wydawało mi się faktycznie skuteczne, teraz stwierdzam, że nie odbiega od zwykłych podkładów niematujących - możliwe, że wiele zależy od zastosowanego kremu - np. latem na filtrze wyglądało to znacznie lepiej niż teraz na normalnym kremie na dzień.

Ogólnie jestem zadowolona i na pewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Miłe zaskoczenie

Dostałam więc zaczęłam używać. Mile się zaskoczyłam. Odjęłam gwiazdkę bo nie matuje. Jednak jako lekki, nie tworzący efektu maski podkład jest świetny.

Plusy:
+ dobra konsystencja, dobrze się rozprowadza
+ dobre stapia się z cerą
+ wyrównuje kolory skóry
+ kryje całkiem ok, nie jest to podkład kryjący wszystko, ale delikatnie zmianki skórne zakrywa bardzo dobrze
+ niska cena
+ wydajność
+ dobrze się trzyma przez ładne kilka godzin

Minusy:
- nie matuje

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

jeden z lepszych

Pokład, któremu jestem wierna od prawie roku.
Mam kolor 02 naturalny.
Nie zapycha porów, matuje ( u mnie do ok. 6-7 godzin), nie tworzy efektu maski.
Plus za opakowanie z wygodną pompką, która dozuje kosmetyku ile trzeba.
Moim zdaniem lepiej nakłada się go palcami niż np. gąbką.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dość dobry

Jest to dobry produkt ale na pewno nie pozbawiony wad. Podkład ma lekką beztłuszczową konsystencję i raczej nie sprawdzi się w sezonie jesienno-zimowym. Natomiast na teraz - wiosnę i lato jest idealny. Jest to coś pomiędzy kremem bb a lekkim podkładem. Zdecydowanie nie jest mocno kryjący - daje delikatny naturalny efekt. Więc jeżeli ktoś ma coś więcej do ukrycia raczej się nie sprawdzi. Na pewno nie ma też 15-godzinnej trwałości jak obiecuje producent, a matuje dość dobrze ale na jakieś 5,6 godzin - później twarz zaczyna się świecić.
Jest to jednak dość przyjemny w stosowaniu i w noszeniu na codzień kosmetyk. Trudno zrobić sobie nim krzywdę. Zarówno podczas nakładania - idealnie wtapia się w cerę, nie powoduje smug i nierówności, wygładza twarz, która staje się aksamitna w dotyku. Trudno zrobić sobie też krzywdę przy wyborze odcienia, bo co rzadko spotykane podkład idealnie dopasowuje się do naturalnej karnacji. Zazwyczaj gdy wybierze się zbyt ciemny odcień od razu to widać i kosmetyk odcina się od szyi, ale nie w tym przypadku. zazwyczaj stosuję dość jasne odcienie, a w tym przypadku używałam naturalnego i beżowego i w obu czułam się bardzo dobrze. Pewnie to efekt tego, że w tych podkładach pigmenty koloryzujące nie przebijają się na pierwszy plan. Gdyby jeszcze ta trwałość była nieco lepsza byłby to naprawdę świetny podkład.

Ilość zużytych opakowań: 2 różne odcienie

Fajny!

+ Nawet ładnie matuje(co prawda efekt mógłby utrzymywać się dłużej)
+ Przyjemny zapach
+ brak efektu maski
+ Pompka
+ Przystępna cena

Nie doszukałam się wad, przez które odradzałabym ten produkt :) Jestem z niego zadowolona, lecz dalej będę szukać swojego "ideału " :)