Green Pharmacy, Pharma Care, Kojący żel żel do higieny intymnej `Kora dębu i żurawina`

Ochronny żel do higieny intymnej Elfa Green Pharmacy `Kora dębu i żurawina`. 0% mydeł, SLS, SLES, parabenów, barwników. Zawiera kwas mlekowy i ekstrakt kory dębu, sprawdzone składniki w pielęgnacji miejsc intymnych. Ekstrakt z żurawiny, naturalny składnik przeciwbakteryjny i przeciwzapalny, sprzyja profilaktyce dróg moczowych i wspomaga pielęgnację intymną. Pantenol i gliceryna nawilżają.

żele
z pompką
>250ml

Delikatna higiena

plusy:
+ ładny słodki zapach
+ bardzo dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza
+ nie wysusza

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena
+ ładne opakowanie z pompką

Bez SLS

Składnik SLS w produktach do higieny intymnej zawsze mnie uczula, szukam więc kosmetyków, które go nie zawierają. Jednym z nich jest ten właśnie żel.
Zalety/neutralne:
- kosmetyk jest delikatny w działaniu, będzie dobry dla wrażliwych osób;
- dość słabo się pieni, co mi akurat jakoś bardzo nie przeszkadza, ale przez to trzeba zużyć kilka pompek więcej, żeby poczuć się świeżo i czysto;
- żel jest bezbarwny;
- konsystencja niezbyt gęsta jak na żel, ale wystarczająca;
- podczas używania tego kosmetyku nie dopadła mnie żadna infekcja intymna ani podrażnienie, choć mam ku temu ogromne skłonności;
- zapach ma tak delikatny, że prawie niewyczuwalny;
- buteleczka jest przezroczysta, ma przyjemną, estetyczną szatę graficzną, jest zaopatrzona w wygodną pompkę;
- cena do zaakceptowania;
- dostępność: kupuję zwykle w drogeriach internetowych przy okazji większych zakupów.

Ogólnie: bardzo dobry żel dla wrażliwych osób, spełnia swoje zadanie, myje, odświeża i zapobiega kłopotom w miejscach intymnych.

Sama przyjemność

Żele Green Pharmacy mają przyjemną konsystencję. Ten był moim pierwszym i za nim poszły następne. Zakochałam się. Po pierwsze - prawie się nie pienią, mają żelową konsystencję i dobrze myją oraz nawilżają delikatną skórą. Po drugie - ładnie pachną i są wygodne w użyciu - pompka to jest to!
Bardzo polecam, to delikatne produkty do delikatnych miejsc :)

najsłabszy z serii

Używałam już wszystkich rodzajów płynów do higieny intymnej od Green Pharmacy i ten według mnie jest najsłabszy.

Jego zapach jest bardzo sztuczny i intensywny. Na tyle mi przeszkadza, że odczuwam niechęć kiedy mam go użyć.
Wydaje mi się, że jest najbardziej inwazyjny z całej serii. Bardzo wysusza.
Pieni się bardzo. Ma bardzo gęstą konsystencję przez co jest piekielnie wydajny.
Lubię opakowania tych żeli. Widać zużycie, mają śliczną szatę graficzną, a pompka działa bez zarzutu.
Dostępność u mnie dobra. W mojej aptece zawsze jest.

Podsumowując do tej wersji już nie wrócę. Do szałwii za to wracam regularnie :)

Jeden z lepszych kosmetyków do higieny intymnej dla wrażliwców

Produkt ten spełnił moje oczekiwania i jest godny polecenia.

Zalety:
- ma bardzo dobry skład, jest pozbawiony SLS-ów
- łagodnie oczyszcza okolice intymne,
- ma delikatny, żurawinowy zapach
- odświeża okolice intymne na długi czas
- nawilża nie powoduje nadmiernego wysuszania
- opakowanie bardzo ładne z higieniczną pompką
- zapobiega infekcjom intymnym
- dobrze się pieni
- niska cena, duże opakowanie, bardzo wydajne
- gęsta konsystencja

Jestem na tak

W składzie nie znajdziemy SLS, SLES, parabenów, barwników, czy sztucznych substancji zapachowych. jest w składzie pantenol, kwas mlekowy i wyciąg z kory dębu, które wzmacniają mikroflorę bakteryjną, jest też ekstrakt z żurawiny, ma on działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Żel wyposażony jest w wygodną pompkę, którą bez problemu można zablokować .Ma odpowiednią, nie lejącą się konsystencję. Pieni się i pachnie bardzo delikatnie i przyjemnie, pozostawia uczucie świeżości. Łagodzi, nie podrażnia, nie uczula, w swoim działaniu jest delikatny, jest bardzo wydajny. Polecam.

Żel zamknięty jest w plastikowej, przezroczystej butelce, możemy więc obserwować stopień zużycia produktu. Etykietka nie odkleja się i niem roluje przez cały okres używania. Aplikację ułatwia niezacinająca się pompka.
Jest przezroczysty, ma gęstą konsystencję, jest więc bardzo wydajny. Pachnie fantastycznie, świeżo, żurawinowo. Zapach nie jest chemiczny.
Żel rewelacyjnie się pieni. Wystarczy odrobinka, aby dokładnie umyć miejsca intymne. Dobrze myje, nie podrażnia. Nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry i suchości. Dobrze chroni przed drobnymi infekcjami. Daje uczucie świeżości.
Szkoda tylko, że ciężko dostać go stacjonarnie.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie całe