Perfecta, Macierzyste Odmładzanie, Wygładzający krem na dzień SPF 10 - 30+

Perfecta, Macierzyste Odmładzanie, Wygładzający krem na dzień SPF 10 - 30+

Sprawdź ceny produktu

Owoc słońca – wyselekcjonowany szczep czerwonych winogron Gamay uprawianych na silnie nasłonecznionych zboczach Burgundii.
Działanie:
- Ochrona komórek macierzystych skóry przed stresem wywołanym promieniowaniem UV
- Zwalczanie efektów fotostarzenia
- Pobudzanie witalności skóry
- Nawilżenie i wygładzenie
- Zmniejszenie widoczności zmarszczek i porów
- Nadanie świeżego i zdrowego wyglądu.

Nie dla mnie

Kupiłam ten krem zachęcona ceną i opisem produktu. Niestety produkt jak dla mnie jest zupełnie nietrafiony. Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania. Używam produktu od około 2 miesięcy, nie zauważyłam poprawy wyglądu skóry ani spłycenia zmarszczek. Co gorsza, krem bardzo kiepsko się wchłania, pozostawia lepką warstwę na skórze, która już po godzinie jest po prostu tłusta.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Przyjemny

Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku, z plastikową nakrętką. Widać dokładnie zużycie produktu. Etykietka skromna, nieprzeładowana grafiką i nadmiarem informacji.
Krem posiada biały kolor oraz lekką, nietłustą konsystencję. Zapach jest bardzo delikatny, kremowy, nie drażni oczu i nosa :) Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, dość szybko się w nią wchłania. Pozostawia delikatny, ochronny film. Twarz lekko się po nim błyszczy, ale po godzinie już tego nie widać. Stosowałam go pod makijaż, ale dopiero po upływie godziny.
Krem dobrze nawilża skórę, nie powodując jej szybszego przetłuszczania się w strefie T. Skóra jest po nim gładka, napięta, promienna. Delikatnie wyrównuje koloryt. Niestety, nie zauważyłam, aby zmniejszał widoczność porów.
Nie mam problemów ze zmarszczkami, więc pod tym kątem nie mogę go oceniać.
Krem jest tani, wydajny, więc warto spróbować :)