Rich Moisture Face Cream (Krem do twarzy) (stara wersja)

Rich Moisture Face Cream (Krem do twarzy) (stara wersja)

Nawilżający krem bogaty w cenne oleje roślinne: sojowy i sezamowy oraz ekstrakt drożdży i proteiny pszenicy.
Stosowany regularnie, rano i wieczorem, sprawia, że skóra będzie miękka i gładka.
Krem jest ze starszej serii.

Mój ulubieniec z Avonu :)

Bardzo przyjemny krem. sprawdzil sie nawet latem. mam skore mieszana, a on faktycznie nie zatykal porow i nie przyspieszal jej ptrzetluszczania, choc i tutaj nalezy byc ostroznym i nie przesadzac z iloscia na tlustych partiach cery. nawilza i wygladza, co mnie mile zaskoczylo, biorac pod uwage cene, pojemnosc i wydajnosc.

Moj ulubieniec z avonu. :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie

lubię go

Nie załapalam sie na niego w katalogu więc kiedy była możliwość kupna w ofercie internetowej zrobiłam to bez wahania. Krem dobrze naiwlża przesuszona skóre i nie zatyka porów. Jest gęsty i ładnie pachnie. Bardzo wydajny. Nadaje się pod makijaż, podkład bardzo dobrze się na nim rozprowadza. Jestem zaowolona. Polecam

Używam tego produktu od:trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Tani i fajny ^^

Mój ukochany krem *___* Wycofali go już, a szkoda, bo był świetny. Idealnie nawilżał, goił rany i nawet pomagał mi w walce z pryszczami, krostkami itp. ;) Trochę zapach niefajny, a właściwie go brakowało, a jak się go nałożyło grubiej to "rolował" się i skóra okropnie błyszczała... Ale ogólnie to był świetny, poleciłabym go, gdyby Avon miał go jeszcze w ofercie :(

Avon Mark - relacja

tylko po co aż 200ml ?

Kiedy dzisiaj wyrzucałam go do śmieci, bo zjełczał :( , przypomniało mi się, że nie oceniłam go jeszcze.
Sprzedawanie kremu do twarzy w tak ogromnym opakowaniu jest bezsensowne. Ja rozumiem, że to strategia marketingowa- duuuża pojemność + niska cena = więcej zachęconych klientek, ale na Boga która potem będzie miała cierpliwość zużyć go do końca? Mnie się znudził już po kilku miesiącach i dlatego stał sobie w szafeczce i czekał na ułaskawienie. Używałam w międzyczasie innych kremów a tego czasami na noc.
Krem sam w sobie jest bardzo dobry. Ma rzadką konsystencję i skóra szybciutko go spija (dosłownie). Nie pozostawia tłustej powłoczki. Dobrze nawilża- "utrzymuje równowagę wodną skóry" jak się wyraził producent i tu się zgadzam, idealny pod makijaż. Zapach nie z kategorii moich ulubionych, ale na tyle delikatny, że nie przeszkadzający. Zapychania porów nie stwierdziłam, zresztą moje są tak zapchane, że już nic im bardziej nie zaszkodzi ;-)

Używam tego kosmetyku od: ...roku
ilość zużytych opakowań: ...zużyłam 2/3 opakowania, bo reszta zjełczała

Do cery suchej? Żarty!

Mam cere tłustą, lecz na jesień i zimę chciałam coś mocniej nawilżającego. Kosmwetyk ma duże opakowanie i kosztuje grosze,. Konsystencja- bardzo lekka. Zapch - mi się podoba. Kram nie musi wchłaniać się długo i nie wyglądam po nim ja Królowa Smalcu ;). Jednak nie nawilżan dostatecznie. Nie potrafił poradzic sobie z wysuszoną cera, moją - tłustą! A co dopiero z suchą! Jednak na ciodzień jest to fajny krem dla cery tłustej, miesznej lub normalnej.

fuj :(

No cóż, zdziwiły mnie te pochlebne recenzje i nie wiem czy ja miałam jakies felerne opakowanie, ale zapach tego kremu jest obrzydliwy, na samą myśl mnie skręca, a działanie może ma w miarę ok; przynajmniej tyle, ile mogę stwierdzic po tych 2 użyciach, to to, że szkody nie zrobił i cos tam nawilzył ale juz nigdy więcej nie chcę go widziec a tym bardziej czuć:(

ilość zużytych opakowań: użyty 2 razy, więcej się nie przemogłam

B.Dobry

Uzywalam raczej na noc i musze powoedziec,ze ten krem bardzo przypadl mi do gustu.:leciutka konsystnecja,taki mily zapaszek(w sam raz na zime), i przedewszytskim nie zatykal porow i ladnie wygladzal cere.

Witam z powrotem!

Wreszcie wrócił! Pamiętam jego poprzednią wersję - a raczej wygląd słoiczka ;) obecnie ładniejszy i dwukrotnie większy - bo z tego co widzę ani skład, ani sposób działania się nie zmienił: nawilża i odżywia. Skóra jest mięciutka i miła w dotyku. Stosuję go na dzień i na noc.