Lady Speed Stick, PRO, 5 in 1 (Antyperspirant w sprayu 5 w 1)

Lady Speed Stick, PRO, 5 in 1 (Antyperspirant w sprayu 5 w 1)

5 korzyści dla Twojego ciała w jednym produkcie. Zapewnia długotrwałą ochronę i przyjemny zapach przez długi czas. Nie pozostawia białych śladów. Testowany dermatologicznie.

ochronne
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Oceniam wersję w sztyfcie.

Podoba mi się w nim przede wszystkim zapach - naprawdę ładny, zresztą jak niemalże każdy z serii Lady Speed Stick ( szkoda, że ta wersja w kulce pachnie inaczej - brzydko), bo gdyby pachniała jak ta w sztyfcie mógłby być to mój hit. Ten w sztyfcie znowuż ma inną wadę - posiada alkohol, który powoduje u mnie podrażnienie skóry pach. Ach....szkoda, bo sztyft jest bardzo ok. Kulka gdyby pachniała jak sztyft też by była, a tak to żaden z nich nie będzie moim hitem choć jest to dobry produkt ( działa ) poza tymi wadami, które go niestety dyskwalifikują w moich oczach. Zostaję przy kulkowej wersji Adidas 6 w 1.

Naprawdę ok

Używałam wersji w sztyfcie.

Plusy
- naprawde chroni przed potem cały dzień
- bardzo ładny zapach
- nie brudzi trwale ubrań

Minusy
- niewydajny, szybko mi się skończył
- strasznie nie podobało mi się jego zmywanie pod prysznicem - skóra pod pachami była tępa, a sam kosmetyk po prostu się rolował, "złuszczał"... bardzo nieprzyjemne uczucie, choć dowądzące, iż antyperspirant naprawdę tworzył świetną barierę dla potu.

Podsumowując jeden z najlepiej radzących sobie antyperpirantów, jakie miałam. Teraz testuję adidasa w kulce - zobaczymy, czy poradzi sobie równie dobrze.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Mam wersję w sztyfcie

Mam wersję w sztyfcie.
Jest bardzo dobry!

+Ładnie pachnie
+Nie obciąża
+Nie zostawia śladu
+Pod koniec dnia pachy są wciąż suche

- Na zwyczajne dni, bez efektu wow. :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Skuteczny

Polubiłam tę antyperspirant, chociaż następnym razem kupię wersję w żelu. Jak nie lubię tego typu produktów w formie areozolu tak dalej ich nie lubię.
Plusy:
skutecznie chroni przed poceniem
zapewnia świeżość
jest łagodny, nie podrażnia
nie zostawia białych śladów
niska cena
łatwa dostępność
Minusy:
Niska wydajność

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Średniaczek.

Lady Speed Stick zazwyczaj mnie nie zawodziła. Tym razem trafiłam na średniaka, ale tragedii nie ma :) Zużyję go do końca, może nie z wielką przyjemnością, ale przynajmniej nie wyląduje w koszu.

<b>Zalety:</b>
*co jest dla mnie bardzo ważne - nie pozostawia białych śladów, nie brudzi ubrań, więc ta obietnica producenta została spełniona, mogę spokojnie go używać nie martwiąc się o moje ulubione czarne bluzki :)
*ma bardzo przyjemny zapach świeżego prania (szkoda tylko, że na ciele prawie go nie czuć)
*guma na przycisku dozownika - świetny pomysł, ułatwia aplikację
*nie podrażnia skóry, nie powoduje swędzenia, pieczenia delikatnej skóry pod pachami
*wydajność w porządku
*niska cena
*łatwa dostępność

<b>Neutralnie:</b>
*właściwości antyperspirujące i dezodorujące - ogólnie nie jest źle, wytrzyma parę ładnych godzin w normalnych warunkach; niestety w sytuacjach stresowych lub dużego wysiłku fizycznego nie zawsze daje radę

<b>Wady:</b>
*design opakowania nie jest zbyt imponujący
*w składzie oczywiście aluminium jest

Taki sobie średniaczek - nie ma co na niego liczyć w \'ciężkich warunkach\', ale na co dzień daje radę. Zasługuje na 3 gwiazdki :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka