Elite Model's Fashion, Pędzel do powiek Silver Diamond

Elite Model's Fashion, Pędzel do powiek Silver Diamond

Sprawdź ceny produktu

Pędzel do powiek Elite dzięki bardzo miękkiemu włosiu umożliwia precyzyjne nakładania cieni na powieki. Pędzel można myć w wodzie z mydłem.

do cieni
Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Taki sobie

Taki sobie..średniak ale w sumie nie jest zły.Ładnie wygląda i do nakładania cieni jest nawet fajny,dobrze sprawdza mi się do cieni błyszczących i tylko do takich mi najlepiej służy.Niestety dla mnie miękki to on nie jest....

A ja go lubię!

Kupiłam w Rossmanie za 8zł. na jakiejś promocji. To był spontaniczny zakup.
Pędzel wygląda bardzo elegancko i przyciąga wzrok. Szara rączka z "diamencikiem" i srebrna skuwka, włosie dwukolorowe czarno-białe.
Pędzel jest płaski, przypomina mi pędzle języczkowate do podkładów.
Mam go już chyba ponad rok i pomimo częstego używania i mycia wygląda naprawdę przyzwoicie. Trzyma włosie, wypadły dosłownie pojedyncze włoski i to na samym początku używania. Jest nadal zwarty i nie rozcapierzył się.
Rzeczywiście jest sztywny, ale przy tym wcale nie drapie! Włosie jest miłe w dotyku, nie czuję żadnego dyskomfortu kiedy maluję powieki.
Najbardziej lubię go używać do cieni matowych w jasnych barwach. Pędzelek jest dosyć duży i przez to świetnie sprawdza się przy nakładaniu cieni na całą powiekę. Nakładam na niego cień troszkę "pod włos" i wklepuję w powiekę. Tym sposobem nic się nie pyli ani nie osypuje. Cienie też nie zużywają się tak szybko jak przy standardowym merdaniu pędzlem po ich powierzchni.
Jest płaskim pędzelkiem i przez to nadaje się także do podkreślenia dolnej powieki i górnej przy linii rzęs żeby uzyskać efekt smoky eyes.
Stosowałam go także do nakładania korektora i też dawał radę. Pod okiem korektor był finalnie naniesiony bez smug. Ładnie przykrył co miał przykryć.
Tak samo dobrze poradził sobie z cieniem w kremie, aplikacja przebiegła szybko i sprawnie, bez smużenia i dziur na powiece.
Ja wiem że są o wiele lepsze pędzelki do powiek, ale oceniam go przez pryzmat tych wydanych 8 zł. I za tą cenę kupiłam całkiem udany produkt, który już długo mi służy i którego regularnie używam.
Ten pędzelek jest ok. Maluje przyzwoicie, bardzo ładnie wygląda, włosie się nie odkształciło ani nie powypadało. Pędzelek ma odpowiednią długość i jest wyważony, a przez to poręczny i komfortowy w użytkowaniu. Za takie pieniądze można kupić.
Gdybym zapłaciła za niego większą kwotę to dałabym mu cztery gwiazdki, ale z racji tego, że jest to bardzo tani produkt i sprawdził się u mnie naprawdę dobrze, dostaje piąteczkę.

;(

Niestety nie polubiliśmy się z tym pędzelkiem. Jak dla mnie jest zbyt sztywny przez co strasznie rysuje oko i malowanie się nim nie należy do przyjemności. Niszczy cienie mocno je pyląc w opakowaniu a po za tym nabiera bardzo niewielką ilość co nie zawsze jest plusem. Póki co leży u mnie bez użytecznie. Co do samego wyglądu i wykonania to wygląda bardzo ładnie. Trzonek z diamencikiem przyciąga wzrok i ogólnie wygląda estetycznie ale włosie niestety nie nadaje się do robienia makijażu. Być może znalazło by się dla niego jakieś inne zastosowanie jednak ja jeszcze go nie znalazłam...

Niezbyt

Kompletnie nie sprawdza się w makijażu oczu, nie potrafię nim nic konkretnego zrobić! Jak już zostało wspomniane: włosie jest zbyt sztywne. Nie używam go no makijażu oczu lecz do korektora i to bardzo rzadko... porażka!

Stanowcze nie!

Niestety nie zaprzyjaźniłam się z nim. Włosie ma bardzo sztywne przez co cieni nie da się w żaden sposób wyblendować. Wygląd zachwyca, jest cudowny! Jednak nie warto wydawać na niego pieniędzy.

Nie zachwyca

Pierwszy pędzel do cieni, który kupiłam. O ile na początku wydawał się być w porządku, to wraz z upływem czasu (i wzrostem mojego doświadczenia) przestał spełniać moje oczekiwania. Nabiera śmiesznie mało cienia, dzięki czemu ciężko się skrzywdzić, ale jednocześnie wykonanie przyzwoitego makijażu to wysiłek porównywalny do przekopania głębokiego rowu chochelką. Nie polecam

Świetny

Jest to pierwszy pędzelek w jaki zainwestowałam. Nie drogi, nie niszczy się po miesiącach stosowania oraz włosie nie wypada. Włosie jest krótkie, niby sztywne, ale się ugina, nie drapie skóry przez co przy make upie nie ma się ochoty zedrzeć wszystkiego z twarzy drapaniem. Polecam.

Całkiem całkiem.

Pędzel zakupiłam pod wpływem impulsu podczas zakupów w Rossmannie. Męczyła mnie już zabawa z pacynkami podczas nakładania cieni i zamarzył mi się najzwyklejszy pędzel do nakładania cieni, który nie będzie podrażniał powieki (w przeciwieństwie do koszmarnych aplikatorów, dodawanych do paletek z cieniami).

Pędzel spełnia swoją funkcję znakomicie. Nie "zjada" produktu, dobrze się nim nakłada cienie, dobrze leży w dłoni, nie gubi włosków, jest bajecznie prosty w czyszczeniu oraz nie stracił swojego kształtu.

Niestety pędzel ma również wady. Niestety po jakimś czasie zauważyłam, że elementy, z których zbudowany jest pędzel nie trzymają się razem - klej zaczął puszczać i to w miejscach, w których pędzel nie miał kontaktu z wodą. Włosie jest dość sztywne, a więc nawet minimalne roztarcie cieni na powiece nie jest możliwe.

Podsumowując pędzel jest fajnym produktem, za 9zł nie można oczekiwać cudów. Obietnice producenta spełnione, więc nie mam do czego się czepiać.
Jednakże gdybym miała możliwość cofnięcia czasu, to nie kupiłabym go ponownie. Wolałabym wydać trochę więcej pieniędzy i zakupić pędzel po pierwsze lepszy jakościowo, a po drugie bardziej wielofunkcyjny, taki którym nie tylko nałożę cienie, ale i je rozetrę.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Najlepszy

Trafiłam na niego przypadkiem i nie żałuję.

Plusy
- idealnie nakłada i rozciera cienie
- tani
- nie gubi włosków
- dobrze się go czyści
- ma dużo włosków, jest gęsty
- wygodny w użyciu