Collistar, Smalto Unghie Perfette (Długotrwały lakier do paznokci (nowa wersja))

Długotrwały lakier do paznokci. Gwarantuje szybką i dokładną aplikację. Zapewnia idealne pokrycie płytki paznokcia już po nałożeniu pierwszej warstwy. Posiada profesjonalny pędzelek. Chroni i odżywia paznokcie dzięki opatentowanej formule z wit. A i E. Występuje w modnej, szerokiej gamie kolorystycznej, od odcieni klasycznych po bardziej ekstrawaganckie.

Ekspresowy manicure!

Lakier sprezentował mi TŻ po powrocie z Włoch - dla mnie, która uwielbia lakiery, to świetna pamiątka :D

Posiadam kolor 90 Fragola - jest to głęboki, mocny, soczysty róż z shimmerem widocznym głównie w butelce, na paznokciu jest niemal niewidoczny - chyba że w słońcu, czy w sztucznym świetle. Wbrew zapewnieniom producenta potrzebuje 2 warstw, aby zapewnić pełne krycie. Przy jednej warstwie pojawiają się prześwity.
Kolor jest głęboki, nasycony, szalenie kobiecy, nie matowieje, nie ściera się. Lakier nie smuży.

Lakier spełnia obietnicę producenta o szybkim schnięciu - dosłownie za moment od oderwania pędzelka mogę dotknąć paznokieć, a na nim nie pojawią się odciski. Jest świetny, kiedy chcę pomalować paznokcie, a wkrótce muszę wyjść z domu. Dobrze sprawdzi się również gdy robimy manicure przed snem - nie odbije się nam na pościeli, nie odkształci w wyniku kontaktu z nią. Szybko znika również typowy "lakierowy" aromat.

Buteleczka jest ładna, elegancka, ma nietypowy dla lakierów kształt. Pędzelek jest prostokątem, z łatwością się nim operuje, dokładnie pokrywa płytkę (chociaż nie za jednym pociągnięciem). Nie wymaga większej wprawy w malowaniu.

Trwałość lakieru jest bardzo dobra - solo wytrzymuje 3-4 dni bez odprysków, z top coatem do 6-7 dni. Zmywanie nie sprawia problemów, lakier nie odbarwia płytki.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca