Emulsja nawilżająca do pielęgnacji ciała

Emulsja nawilżająca do pielęgnacji ciała

Jest to dermokosmetyk na bazie wody termalnej z Iwonicza Zdroju. Specjalna linia przeznaczona dla skóry suchej, odwodnionej, alergicznej z problemami skórnymi - atopie/rybia łuska itp., a także polecany po opalaniu. Łagodzi podrażnienia. Produkt bezzapachowy bezpieczny także dla niemowlaków po miesiącu życia.
Tyle od producenta; od siebie dodam, że jest to mój numer jeden od dłuższego czasu; emulsja fantastycznie się wchłania i zauważalnie nawilża, zmiękcza, łagodzi podrażnienia. Co ważne, po zastosowaniu skóra jest wyraźnie nawilżona i odżywiona przez cały dzień, a nie tylko przez kilka pierwszych godzin. Do kupienia tylko w aptekach.

nic specjalnego

Balsamu Iwostin używam z powodu mojej wrażliwej skóry skłonnej do uczuleń i fakt, odkąd zaczęłam go używać te problemy sie nie pojawiają. Niestety produkt ma sporo wad.. Niby jest do skóry suchej, ale jakoś smaruje i smaruje, a moja skóra jest przeraźliwie sucha, aż miejscami biała od łuszczącego się naskórka. Ciężko się wsmarowuje, trzeba dość długo wcierać. Do tego produkt "bezzapachowy", a zapach ma tak paskudny, że aż ciężki do zniesienia.. Bardzo mi on nie odpowiada.. (za to już hypoalergiczny żel do ciała ma zapach bardzo przyjemny). Niestety wcześniej używałam hypoalergicznego balsamu do skóry suchej innej firmy i zapach i efekt nawilżenia był ten sam, więc chyba muszę się z tym pogodzić.. Zaznaczyłam, że kupię go jeszcze raz, bo swoją głowną funkcję - nie uczulania mnie - spełnia. A może za jakiś czas i suchej skóry się pozbędę.

Używam tego produktu od: 2-óch miesięcy

rozczarowanie

Zawiodłam się na tym balsamie. Konsystencję ma bardzo przyjemną, bardzo szybko się wchłania, nie podrażnia i na tym koniec. Liczyłam na porządne nawilżenie i natłuszczenie skóry. Przypuszczam że dla osób nie mających problemów z suchą skórą będzie idealny. Poza tym jest bardzo niewydajny.

Używam tego produktu od: przez dwa tygodnie

nawilża i szybko się wchłania

Z balsamu jestem bardzo zadowolona, szybko się wchłania – jest to wielki plus, bo można go stosować rano. Dobrze nawilża skórę i ma bardzo przyjemna konsystencje.
Jest w miarę wydajny, przynajmniej w moim wypadku bo smaruje nim tylko ręce.
Nie uczula. Śmiało mogę go polecić osobą z Atopowym zapaleniem skóry.
Napewno jeszcze go kupie!

Używam tego produktu od: tygodnia

Manicure - mat i błysk

Dobrze nawilża!!!

Dobrze i długotrwale nawilża. Skóra po nim jest gładka, mieciutka i dobrze odżywiona. niestety jest mało wydajny i za to odjełam jedną gwiazdke więc ****. Próbowałam wielu balsamów i wkońcu zdecydowałam sie kupić ten i zostane przy nim napewno na długo. Jest to mój ulubiony kosmetyk!!!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Całkiem, całkiem

Dobry balsam, krajowej firmy do tego... Lubie kosmetyki Iwostinu bo nie podrazniaja. A ta emulsja nadaje sie bardzo dobrze do lagodzenia "usterek" po depilacji. W sam raz dla mnie. Polecam paniom o wrazliwej i sklonnej do alergii skoze.

rozczarował mnie

W związku z problemami z niezwykle suchą skórą, postanowiłam sięgnąć po broń - jak mi się wydawało - najskuteczniejszą, czyli balsam apteczny. Mimo wcześniejszego rozczarowania Toleriane LRP... Niestety, sytuacja się powtórzyła. Balsam jest dość gęsty i tłusty, w większej ilości się nie wchłania, tylko maże po skórze i koniec. Nie przejmowałabym się bardzo, gdyby mimo wszystko nawilżał. Ale nie - on stawia na natłuszczenie, co nie zawsze jest bronią skuteczną. I nie sądzę, żebym miała jakieś wygórowane oczekiwanie - w końcu dokładnie dla mojej skóry jest przeznaczony. I sobie zdecydowanie nie radzi. Plusem jest niezłe opakowanie (choć szata graficzna nie przypadła mi do gustu) i neutralny zapach. Który trochę się marnuje, bo i tak używałam jedynie na noc ze względu na tę tłustość i niewchłanialność.

ilość zużytych opakowań: 1

fajna:)

Zaczynam sie przekonywać do kosmetyków tej firmy.Emulsja jest naprawdę dobra,dobrze nawilża i pilęgnuje skórę.Ponadto nie ma zapachu co dla mnie jest zaletą.Nie podrażnia nawet alergicznej skóry,opakowanie i konstystencja też w porządku.Polecam!

Naprawdę dobry!

kosmetyki Iwostin są, w ogólności, bardzo dobre.Nie inaczej jest z tym produktem. Zalety to: zapach- delikatny, nie kłóci się z wonią perfum; [produkt dobrze i bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego fimu (nawet kiedy skóra się spoci); dobrze nawilża. Niestety, nie jest super wydajny, a także ma dosć nieporęczne opakowanie (lepsze byłoby z pompką). Ale to drobiazgi, które na pewno nie powstrzymają mnie od kupienia kolejnego opakowania.

To chyba nie jest przeboj na rynku

Uzywalam tego balsamu i moje wspomnienia sa mocno neutralne. Nawilzal zupelnie w porzadku. Nie pachnial inaczej, jak slodkim zapachem kremu - bazy, nie byl bardzo wydajny. Wchlanianie sie przecietne, opakowanie jest brzydkie i malo poreczne.
Dosc gesty, dosc tlusty: delikatny i dzialajacy kojaco na skore, choc nie mnie ocenic to w pelni, bo skory suchej nie mam.
Z uwagi na cene i laodnosc, uczciwa troja, ale dla mnie nie wiecej. Na pewno nie kupie ponownie. Moze, jak zasugerowala poprzedniczka, gdy bede miala dzieci?

ilość zużytych opakowań: 1

The best!

Nie zawacham się powiedzieć, że to najlepszy balsam do ciała jaki używałam! Mam suchą skórę i większość balsamów jest dla mnie ukojeniem tylko chwilkę po posmarowaniu. Iwostin wspaniale się rozprowadza i dobrze wchłania, nie klei się. Skóra jest po nim miękka, wspaniale odżywiona i efekt ten trwa długo. Bardzo polecam osobom z suchą skórą, także świetnie nadaje się i jest polecany dla dzieci.