Tołpa, Dermo Body, Cellulite, Peeling antycellulitowy 3 w 1

Tołpa, Dermo Body, Cellulite, Peeling antycellulitowy 3 w 1

Usuwa zrogowaciały naskórek na 3 sposoby: mechanicznie, enzymatycznie i za pomocą kwasów AHA. Eliminuje nierówności, modeluje i wysmukla ciało. Ujędrnia i uelastycznia skórę. Zwiększa wchłanianie i wzmacnia działanie innych kosmetyków antycellulitowych i pielęgnacyjnych.
Małe wielkie składniki: borowina tołpa, kompleks kwasów owocowych AHA z passiflory, winogron i ananasa, enzym papaina, drobinki peelingujące.
Sposób użycia. Nanieś peeling na umyte i wilgotne ciało. Masuj okrężnymi ruchami ku górze przez ok. 3-5 minut, następnie spłucz wodą. Jeżeli masz skórę bardzo wrażliwą - nanieś peeling na całą powierzchnię ciała i pozostaw na około 5 minut. Spłucz wodą. Następnie zastosuj odpowiedni kosmetyk pielęgnacyjny. Stosuj 2 razy w tygodniu.

Wart przetestowania

Dostałam go w prazencie razem z innymi kosmetykami marki Tołpa. Nie wiem czy za taką cenę kupiłabym seszetkę kosmetyku do jednorazowego użytku, kosmetyku w którego magiczne działanie nie wierzę. Ale cieszę się bardzo, że mogłam go przetestować.

:) + saszetka wystarcza na 2 aplikacje, na 1 byłoby tego kosmetyku za dużo nawet aplikując go na całe uda i brzuch
:) + bardzo ładnie peelinguje, kilkuminutowe wcieranie go w skórę pobudza krążenie i powoduje takie miłe "mrowienie", czuje się, że kosmetyk naprawdę działa!
:) + drobinek jest dużo i są raczej drobne, ale ścierają idealnie i powodują mrowienie, o któreym pisałam punkt wyżej
:) + konsystencja idealna! bardzo, bardzo gęsty - nic nie przeleje się przez palce, idealnie przylega do skóry, nic nie spływa
:) + dobrze się spłukuje
:) + wygładza skórę - tego oczekuję od peelingu, bo nie wierzę, że sam peeling jest w stanie zredukować cellulit, ale ten na pewno idealnie przygotowuje skórę do nałożenia kolejnych kosmetyków wyszczuplających po kąpieli
:) + ujędrnia skórę - choć tutaj też przypisuję to działanie raczej peeligowi + później kosmetyk, ale skóra na udach jest naprawdę napięta
:) + zapach w porządku, nie jest bardzo intensywny, nie potrafię określiczy czy to jakiś naturalny zapach, ale zupełnie nie przeszkadza

:( - cena - 2 aplikacje za 8 zł komestyku, który spłukujemy po kilku minutach to trochę dużo
:( - kolor - ciemno-brązowy, powiedziałabym że nieapetyczny, aby nie porównać tego koloru do niczego innego ;-) Gęsta brązowa maź...
:( - dostępny tylko w saszetkach, szkoda, że nie występuje także w większych opakowaniach

Jest to naprawdę przyjemny kosmetyk, tylko wg mnie nie różni się wiele od peelingu antycellulitowego marki Eveline, który zawiera 200 ml a działą tak samo.
Ale polecam wypróbować!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Rewelacja!

Moim ogromnym problemem, odkąd pamiętam, nawet wtedy kiedy byłam dużo szczuplejsza były uda. Nie dość, że wręcz nieproporcjonalne do reszty budowy ciała - są ogromne, to jeszcze z niedoskonałościami w postaci cellulitu. Próbowałam wielu produktów, aż odkryłam, że peelingi radzą sobie z nimi najlepiej (sama zmiana diety nic nie dała). I tak, zmieniałam, zmieniałam, aż w jednej z drogerii zobaczyłam peeling Tołpy. Może nie należy do najtańszych rozwiązań, w końcu saszetka ma wystarczyć na jedno użycie... Ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Spróbowałam! I...
Efekty przerosły oczekiwania! Już po pierwszym użyciu widać poprawę i nie jest to poprawa tylko na chwilę po użyciu peelingu. Oczywiście trzeba systematyczności, ale ten peeling po prostu działa! Skóra jest przyjemna w dotyku, wygładzona, a cellulit faktycznie po kilku użyciach się zmniejsza. Na pewno kupię jeszcze niejedną saszetkę peelingu, szkoda, że nie występuje w większych opakowaniach.

Plusy:
- cellulit zredukowany już po kilku użyciach
- wygładzona skóra
- przyjemna w dotyku skóra, aż chce się dotykać :)

Minusy:
- przeszkadza mi zapach :)
- cena...

Ilość zużytych opakowań: 8 saszetek