Zara, Vanilla Wood EDT

Zara, Vanilla Wood EDT

Zara Vanilla Wood marki Zara to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Zara Vanilla Wood został wydany w 2014 roku.

Nuty zapachowe: mandarynka, brzoskwinia, ziarno kakaowca, pralina i wanilia.

Kocham :)

Bardzo, bardzo dobre perfumy od Zary :) Przepiękny, słodko -drzewny zapach, idealny na wieczór (trochę mocny), ale ja noszę go także w trakcie dnia. Bardzo, bardzo dobra cena za tak dużą pojemność. Plus za ładną buteleczkę i za dobrą trwałość - za taką cenę to naprawdę rarytas :) Jak dla mnie idealna i jedna z moich ulubionych. Minus? Ciężko ją dostać. Kupiłam ją w Irlandii i teraz nigdzie nie mogę jej znaleźć. Może gdzieś mi się uda :)

gourmand deluxe :)

Zakupiłam na spontanie podczas zakupów w Zarze. Buteleczka, średnio mi się spodobała, ale napis na niej już tak, gdyż jestem fanką słodkich, ciężkich zapachów gourmand o każdej porze roku. Mimo nazwy nie ma w tym zapachu nut drzewnych. Nie wyczuwam też owoców. Na pierwszy plan na mojej skórze wybija się kakao i wanilia, czekoladowe pralinki. Mmmmm dzięki temu można odpuścić sobie deser :) Kompozycja nie jest mega skomplikowana czy głęboka, ale zapach ma w sobie mnóstwo słodkości, za co go pokochałam. Nie polecam jeśli miewacie migreny od ciężkich zapachów. Jest to zapach zdecydowanie ciężki i lekko orientalny. Wieczorowy i na zimę ale jak mówię, ja używam i latem i w ciągu dnia :D zapach urzekł mnie trwałością. Za tę cenę - szok. wytrzymuje na skórze cały dzień. Po prostu jakość wód Zary jest lepsza od niejednych z wyższej półki od projektantów. Zdecydowanie polecam pobuszować w zapachach tej marki. Opłaca się, każdy znajdzie coś dla siebie. Ode mnie piąteczka :)

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 75 ml