Rimmel, Scandaleyes, Shadow Sticks (Wodoodporny cień do powiek w kredce)

Rimmel, Scandaleyes, Shadow Sticks (Wodoodporny cień do powiek w kredce)

Pojemność 3,25 ml

Wodoodporne cienie do powiek w kredce. Kremowa konsystencja zapewnia długotrwały, intensywny kolor do 24 godzin. Dostępne w 5-ciu kolorach:
Witness White (001)
Bulletproof Beige (002)
Bad Girl Bronze (003)
Blackmail (003)
Blamed Blue (009)

Średniawo

Nie byłam przekonana co do formy podania cienia. Zakupiłam delikatny beż z opalizującymi drobinkami. Bardzo fajnie się z kredką pracuje. Polecam przed użyciem użyć bazy pod cienie bo może się odbić na powiece.. poza tym nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobrze się struga kredke.

Fajna

mam 3 odcienie tego cienia 02, 03 i 09. Cień jest wszechstronnie utalentowany można go używać na oku na wiele sposobów jakoś cień baza lub kreska na oku. Kolory bardzo mocno widoczne na oku. Przy użyciu ich jako kreski odciskają się na powiece i użyte dość grubo rolują się . Także trzeba uważać. Konsystencja fajna bo taka kremowa i widoczny połysk dzięki lekkim drobinkom.

Bardzo wygodne w uzyciu

Kupiłam swój kolorek trochę z ciekawości. Trzeba przyznać, że jest bardzo wygodna w użyciu. Dzięki lekko kremowej konsystencji łatwo poprowadzić kreskę. Ale przez to niestety również się rozmazuje. By temu zapobiec wystarczy nałożyć bazę pod cień lub lekko przypudrować powiekę. Przedłuży to również trwałość kredki. Nie uczula.

Super baza pod cienie

Posiadam kredkę w złotawym odcieniu. Kolor sam w sobie jest piękny i idealny na co dzień jak i na większe wyjścia. Ładnie się mieni i pasuje do wszystkiego.
Ja stosuję go najczęściej jako baza pod cienie, ponieważ przez swoją wodoodporna formułę świetnie utrzymuje cienie nawet do 12h, gdzie przy moich tłustych powiekach to nie lada wyczyn.
Polecam w 100%!

Świetna

Scandaleyes Shadow Sticks Rimmel to wodoodporny cień do powiek w kredce nr 003 dostałam od znajomej.Kredka ma śliczny brązowy kolor z połyskiem i jest miękka, dzięki czemu dobrze rysuje każdą kreskę. Super wygląda sama jak i jako podkład pod inne cienie. Bardzo długo utrzymuje się na powiece, jest łatwa w użyciu i skraca wykonanie makijażu. Jedynym minusem kredki jest fakt, że trzeba ją temperować, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Nie uczula mnie inie podrażnia. Na pewno postaram się by mieć wszystkie odcienie tych kredek.

Świetna

Mam dwa kolory tej kredki 002 Bulletproof Beige oraz 011 Bluffing. Używam jej jako bazy pod ciebie. Solo na mojej tłustej powiece się nie sprawdza bo zbiera się w załamaniu i znika, natomiast przyklepana cieniem jest nie do zdarcia. Cienie są bardzo łatwe w aplikacji, można je rozprowadzić po powiece palcem. Mają uniwersalne kolory, moim zdaniem idealne do codziennego makijażu. Wyobrażam sobie życie bez tej kredki, aczkolwiek na wszelkich wyjazdach bądź nawet przy codziennym użytku ułatwia mi życie i sprawia, że cienie trzymają się powieki zdecydowanie dłużej.

Bad bronze

Kupilam jako wygodniejsza wersja tattoo. Jednak efekt jest całkowicie inny.
Jest łatwa w użyciu i szybko robi "robotę "
Jednak, ma słabą trwałość i odbija się na powiece. Kolor jest nasycony i dość ciemny. Gruba koncowka nie pozwala na perfekcyjne wykonanie makijażu
Kupilam w promocji a pozniej na wyprzedaży dokupilam niebieski...ale tez mnie nie zachwycil

Lubię!

Mam trzy kolory 015 Trespassing Taupe, 003 Bad Girl Bronze i 009 Blamed Blue. Wszystkie trzy są super! Prześliczne kolory, ładnie się rozcierają i są bardzo trwałe. Można z nich korzystać na wiele sposobów: jako eyeliner, jako cień po roztarciu (pięknie się rozcierają) i jako bazę pod mocniejszy makijaż. We wszystkich trzech rolach sprawdzają się znakomicie.

Dobry :)

Posiadam odcień morski i miedziany.
Genialna kredka w rozmiarze jumbo a raczej kremowy cień do powiek w formie kredki. Radzi sobie do zrobienia cienkiej linii na dolnej powiece, jako samodzielny kosmetyk i jako dobra baza-podkład pod cień w podobnej gamie kolorystycznej. Jeżeli uzyjemy kredki jako bazy cienie dobrze się na niej rozprowadzają, dobrze blendują i są trwalsze. Podbija też fajnie barwę cieni.

Zupełnie solo radzi sobie także dobrze. Zapewnia efekt z lekkim połyskiem , metaliczny i faktycznie jednego nie można jej absolutnie odmówić-jest bardzo trwała!

Świetna

Jest to świetne rozwiązanie, kiedy się śpieszymy i musimy wykonać szybki makijaż. Wystarczy nałożyć odrobinę, rozetrzeć i gotowe.
Kredka jest miękka, więc bardzo dobrze nakłada się ją na powiece.
Wytrzymuje cały dzień i nawet nie potrzebna jest baza.
Minusem jest to, że trzeba ją temperować. Jest bardzo wydajna.
Kupiłam ją na promocji za grosze, ale myślę, ze regularna cena też nie jest zła.

polubiliśmy się

Polubiłam się z tym cieniem.
Mam go w kolorze jasnego złota.
Fajnie się sprawdza solo w szybkim dziennym makijażu, jest trwały. Ale też fajnie sprawuje się jako baza pod cienie, w tym przypadku i te perłowe i matowe, z tego względu, że przykryty matem leciutko dodaje mu błysku, co idealnie rozświetla powiekę teraz kiedy jest już częściej słonecznie.
Generalnie dobry produkt, bardzo wygodny w użyciu, gdy go kupowałam myślałam o zakupie cienia w kremie z innej firmy ale w słoiczku, nie zdecydowałam sie bo nie mogłam sie zdecydować na kolor, poszłam po łatwiźnie i wzięłam ten bo był mniejszy wybór, i nie żałuje, lubię cienie w słoiczkach ale ten jest jeszcze wygodniejszy :)

Mogla byc lepsza

Mam ten jasniejszy braz i jest raczej zoltawo pomaranczowa i to slabo napigmentowana. Swieci jest jakby w 90% byla brokatem.
No slabo slabo.