Pharmaceris, A, Maxima - Sensilium, Krem - ratunek dla skóry podrażnionej i zaczerwienionej

Kojący preparat na podrażnienia i zaczerwienienia. Ma działanie łagodzące. Pomaga regenerować naskórek zmniejszając tendencję do nadwrażliwości skóry. Poprawia koloryt i wygląd skóry zaczerwienionej, szorstkiej ze skłonnością do rogowacenia przymieszkowego. Zawiera alantoinę, d-panthenol i olej canola.

Zero ratunku...

Miał ratować, gdy cera zaczerwieniła się i była podrażniona. Za każdym razem, gdy się nim posmarowałam żadnego ukojenia nie było. Przeważnie czułam mrowienie i szczypanie, a nie ulgę. Na skórze pozostawia bardzo tłusty film, nie polecam stosować go na dzień. Krem jest bezzapachowy, a najlepsze jest w nim opakowanie, higieniczne, z pompką.

Zmęczyłam go jakoś, na szczęście wydajność ma kiepską, więc jakoś szybko poszło. Do kupna sprowokowała mnie opinia jednej ze znanych jutuberek i jak zwykle się zawiodłam...

Przynosi ukojenie

Nie bez powodu nazywa się krem - ratunek.. Uspokaja podrażniona, alergiczną skóre, niweluje zaczerwienienia, jest bogaty i ma bardzo higieniczne opakowanie z próżniową pompką. Produkt bezzapachowy. Dla alergików to z pewnością strzał w 10 :) jesli skora bedzie potrzebowała ratunku to wiem gdzie go szukac :)

Całkiem dobry

Produkt dostałam za darmo, więc nie jestem pewna, czy moja opinia jest obiektywna :)

generalnie tubeczka jest bardzo malutka, a nie wiem jaka jest jego regularna cena.

używam go tylko w awaryjnych sytuacjach.
krem naprawdę łagodzi i koi podrażnienia, jest bez zapachu i mimo swojej małej tubeczki wydaje mi się, że jest wydajny.

po raz kolejny nie zawiodłam się na pharmaceris :)

O botoksie mity

Ideał Kremu cud!!!!!

Krem odkryłam wtedy, gdy skóra łuszczyła mi się tj. zrzucała pancerz. Jakby to fajnie ujac. Skóra naprawdę schodziła płatami:( A wszystko przez zabiegi u kosmetyczki.. parówka i te sprawy.
Nawet dermosan mi nie pomógł.
A ten krem ratunek ? Nie na daremno nazwano go ratunkiem dla skóry. Krem baaardzo wygładza, skóra sucha to przeszłość. Krem wartuje takiej ceny.
Moim zdaniem świetnie nawilża, więc spełnia obietnice producenta! Chwali się to. Ja doceniłam ten krem, bardzo. Pomógł mi przy mroźnych dniach. Również stosuje go na noc. Spisuje się póki co dobrze, a tez stosuje go pod fluid!

Używam tego produktu od: dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Nie tak miało być.............

Zima czas ciężki ...... zwłaszcza dla twarzy, nie sposób jej ukryć po szalikiem............

Trafiam do apteki . kupuje za jakieś 35 zł........ i rozczarowanie.

Zaczerwienia się nie zmniejszają, obszary suche są nawilżane na krótko. Krem dobrze się rozprowadza jednak nie daje większego efektu.

Nie łagodzi trwale, jest jakby efektem przeniesienia....

Włożyłam do kosmetyczki i zużyłam ale nie ma efektu.

Może być

Krem wyłącznie na noc, bo zero filtra i zbyt odżywcza (czyli tłusta) konsystencja, przynajmniej dla cer tłustych i mieszanych. Plus za higieniczne opakowanie z mechanizmem próżniowym: denko wewnątrz podnoszące się w miarę zużywania kremu czyli produkt przez cały czas użytkowania nie ma praktycznie styku z powietrzem. Dla cer z makabrycznymi stanami zapalnymi takie opakowania to zbawienie, bo eliminują bakterie do minimum. Na szczęście prawie wszystkie kremy tej firmy mają tę sztuczkę.
Co do samego kremu: absolutne zero podrażnień, nawilżenie bardziej w stronę odżywienia, żadnych środków perfumujących i innych gadżetów, dość prosty skład. Cery suche będą zachwycone, cery tłuste i mieszane mogą z jego dobrodziejstw korzystać w nocy. Skóra wokół oczu też może być nim smarowana, jak najbardziej. Kilka razy bardzo poprawił stan moich dłoni przy różnych alergiach kontaktowych, może nie tyle wyleczył, co złagodził ból i pieczenie.
Nie daję maksymalnej liczby gwiazdek, bo mimo zalet ten krem nie jest wybitny na tle innych kremów aptecznych ukierunkowanych na łagodzenie katastrof. Ma rzeczywiście przewagę jeśli chodzi o sterylność opakowania, ale za to jest go tylko 30 ml, w związku z tym cena również nie jest już zaletą. Tym bardziej, że krem szybko się zużywa. Krótko mówiąc: powinien być albo większy, albo tańszy.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Warto spróbować

Krem dobrze łagodzi zaczerwienienia np. po zabiegach kosmetycznych itp.Dla mnie zaletą jest brak zapachu.Gęsta konsystencja,dobrze nawilża nawet czasami nakładam go pod makijaż.Podczas choroby smarowałam nim nos oraz usta.Dobrze radzi sobie z skórkami na nosie.Osoby z cerą problematyczną nie zaprzyjaźnią się z tym kosmetykiem.Podsumowując zwykły krem ochronny,bez rewelacji.

Ilość zużytych opakowań: jedno,w trakcie

Może być

Kupiłam z myślą o nosie...tak, tak :) Często mam wysuszoną skórę okolic nosa, a zwłaszcza gdy mam katar :/ I muszę przyznać, że działa- ratuje moją podrażnioną skórę nosa. Zatem miejscowo jestem na tak!

Why Nie?
Próbowałam stosować na całą twarz... jednak:
-konsystencja: jak dla mnie topornie się rozsmarowuje
-zapycha pory
-twarz się świeci

fajny ale nie idealny

Po użyciu tego kremu widzę, że skóra jest bledsza czyli że łagodzi zaczerwienienia.Nie stosowałam na mocno podrażnioną skórę , ale na pewno likwiduje pieczenie.Krem wchłania się ok, skóra jest ponim dobrze nawilżona, ale się świeci, więc może być kremem na noc >ogólnie delikatny krem do codziennego stosowania o kazdej porze,jeśli komuś nie przeszkadza połysk.Używam tego produktu od:3mc
Ilość zużytych opakowań:1 miniaturka

4 z dużym minusem

Zakupiłam go z polecenia pani dermatolog gdyż po kuracji kwasami moja skóra postanowiła się zemścić za złe traktowanie i tak oto tłusta zamieniała sie w łuszczącą suchą. To był koszmar a wypróbowałam wszystko: specyfiki clareny, la roche posay, okłady borowe kremy na receptę i nic dalej się łuszczyło. Ten krem pomógł na chwilę (jak większość innych) po dwóch godzinach znów cała liniałam.
Dość szybko sie wchłania ale dermatolog kazała czekać 15 min z nałożeniem podkładu na niego. Niestety krem ten stanowi kiepską bazę pod makijaż gdyż w moim przypadku fluid po prostu maział się i tworzył okropne smugi. Nałożony na noc w większej ilości strasznie zapychał:(( ale co ważne nie podrażnił dodatkowo mojej skóry i złagodził lekkie zaczerwienienia. Dziś używam go sporadycznie gdy niektóre partie mojej twarzy strajkują przeciwko effeclar duo, który bardzo je wysusza i stosowany punktowo świetnie się sprawdza. Nie jest to krem ratunek ale dobra pomoc doraźna dla lekko suchej i zmęczonej zabiegami skóry.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

taki sobie

Krem taki sobie.
Jest gęsty, twarz pozostaje po nim lepka więc stosuję tylko na noc.
Mam suchą cerę, ale ten krem nie nawilża jej tylko trochę łagodzi.
Największy minus za to że zakleja mi pory, i po dwóch-trzech dniach używania pojawia się pełno zaskórniaków i grudek.
Za ciężki dla mojej cery. Wykończę opakowanie używając tylko punktowo na podrażnienia.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Super

Jak dla mnie jest to rewelacyjny krem godny polecenia. Jest bardzo wygodny w użyciu. Profesjonalnie wygląda i tak samo działa. Nie ma on zapachu. Na początku nie odpowiadało mi to jednak teraz jestem jak najbardziej z tego zadowolona.
Tak jak na opakowaniu pisze- łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.
Polecam szczególnie w czasie zimy i mrozów.
Moja skóra wygląda po nim naprawdę pięknie! :) Używam tego produktu od: 3 miesięcy