Delia, Cameleo, Odżywka keratynowa do włosów zniszczonych

Odżywka o ekspresowym działaniu. Do włosów ekstremalnie zniszczonych. Bez parabenów i syntetycznych barwników. Działa wyjątkowo łagodnie na włosy i delikatną skórę głowy. Aktywna keratyna Keramimic 2.0 wspaniale odbudowuje uszkodzenia struktury włosów, dogłębnie je regeneruje, wzmacniając ich warstwę ochronną.Natychmiastowe efekty. Skuteczna regeneracja. Ograniczenie efektu puszenia się. Termoochrona. Łatwe rozczesywanie. Wygładzenie bez obciążania. Jedwabista miękkość i sprężystość. Zdrowe, lśniące włosy pełne lekkości i naturalności.

Fajna

rodukt znajduje się w poręcznej, plastikowej tubce z zamknięciem na 'klik'.
Skład nie jest naturalny, ale też nie ciągnie się w nieskończoność.
Ma kremową, średniej gęstości konsystencję. Łatwo rozprowadza się na włosach i z nich nie spływa.
Producent sugeruje, że jest przeznaczona do codziennego użytku. Aplikuję ją wprawdzie po każdym myciu, ale odbywa się to co 3-4 dni.
Odżywka w przyjemny, wyczuwalny sposób nawilża moje włosy. W efekcie są wygładzone, miękkie i delikatne w dotyku. Mniej się puszą. Ważne jest to, że nie powoduje ich szybszego przetłuszczania.

Moje rozczarowanie

Do kupna skusił mnie piękny intensywny zapach, już po pierwszym użyciu dostrzegłam pare wad. Między innymi, to że włosy są wygładzone przez chwilę, a po rozczesaniu są jedną wielką szopą. Nie powstrzymuje puszenia się, a właśnie z tym miała radzić sobie keratyna, która i tak jest nisko w składzie...
Nie czerpię przyjemności z pisania negatywnych opinii ale odżywka okazała się sporym rozczarowaniem.

bez rewelacji

Dobra cena zacheciła do testów, mam zniszczone i suche włosy bo zmieniam często kolor i uzywam suszarki i prostownicy. Odzywka ma przyjemny zapach i konsystencje dobrze sie spłukuje włosy na pierwsze wrazenie sa miekkie i odzywione jednak po krótkim czasie mam wrazenie ze znowu wracaja do papierowej struktury a nastepnego dnia budze sie z przetłuszczonymi u nasady a suchymi na koncach włosami. Moje włosy jednak potrzebuja bardziej intensywnej regenracji i odzywienia.

Dla mnie bomba

Pomimo niepochlebnych opinii na jej temat postanowiłam zakupić odżywkę. Nie zawiodłam się. Moje włosy są naprawdę ekstremalnie zniszczone. Produkt nawilża i otula kosmyki włosów co sprawia że włosy są widocznie odżywione i pięknie się prezentują. Nie obciąża ich oraz nie skleja. Zapach niczym z salonu fryzjerskiego. Zdecydowanie jestem na tak

Delia, Cameleo, Odżywka keratynowa do włosów zniszczonych

Odżywka zaraz po zmyciu sprawia odczucie odżywionych i nawilżonych włosów, natomiast po wyschnięciu włosów już nie jest tak kolorowo, ponieważ włosy nadal są suche.

Lekka odżywka, odbudowująca zniszczone włosy. Jestem na Tak!

Odżywki Delia Cameleo używam już dawno i zużyłam już kilka opakowań. Włosy po jej użyciu są miłe w dotyku i widocznie odżywione. Odżywka ma fajną konsystencje, dobrze się ją nakłada oraz szybko spłukuje. Jestem z niej zadowolona.

taka sobie

Kupiłam na promocji w rossmannie. Wrażenia mieszane. Z jednej strony ma bardzo przyjemny zapach, a włosy po niej są mieciutkie. Z drugiej mam wrażenie, że włosy są oblepione i nie do końca jestem przekonana czy ich lepszy wygląd to odżywienie za pomocą maski czy też tylko sylikony.

włosy są ciężkie i klejące

Niestety zawiodłam się. Odżywka powoduje, że po jednym dniu są cieżkie i tłuste.
Podczas mycia fajnie się rozprowadza, kilka godzin po umyciu włosy są łatwe w rozczesywaniu i miłe w dotyku, niestety pozytywny efekt trwa zbyt krótko.

Nie kupię więcej

Pokładałem spore nadzieje w tej odżywce. Jako, ze moje włosy są bardzo cienkie, rzadkie i delikatne miałam nadzieję, że keratyna z odżywki nieco je usztywni. Nie mam włosów zniszczonych wiec ciężko mi ocenić to czy produkt jest w stanie zregenerować zniszczenia, widzę natomiast, że odżywka pozostawia włosy bardzo gładkie i sypkie. Niestety, nie pogrubia włókna ani nie usztywnia włosów, przez co są super delikatne i miękkie - mi to akurat przeszkadza.
Podsumowując, polecam posiadaczkom sztywnych, grubych i zniszczonych włosów.

Przetłuszcza włosy

Odżywka, poza zapachem, nie ma w sobie nic... Jedynym efektem jej działania są przetłuszczone strąki. Bardzo obciąża włosy. Nie zauważyłam żadnej poprawy ich kondycji.
Jest ona wygodna, bo nie trzeba jej długo trzymać na włosach, ale też nie możemy liczyć, że coś z nimi dobrego zrobi.
Wydajność dobra, konsystencja też w porządku, nie spływa z włosów.
Nie polecam, chyba że osobom ze zdrowymi włosami.

Bardzo dobry produkt

Dostępność: kupiłam swoją w Hebe, zakładam że w innych drogeriach też można ją dostać.

Skuteczność: wygładza włosy, po spłukaniu nie ma problemów z rozczesaniem. Ale najważniejsze, że faktycznie zregenerowała moje włosy! Są miękkie, odżywione, zwiększyła się objętość.

Wydajność: tubka starczyła mi na 2 miesiące, używałam na zmianę z innymi odżywkami.

Konsystencja: taka jaką lubię najbardziej, nie jest za rzadka, dobrze daje się rozprowadzić na włosach.

Cena: ok. 12 zł.

Przyjemna

PLUSY:
- cena
- nie podrażnia, nie uczula
- włosy po jej użyciu są miękkie, błyszczące i przyjemnie pachną
- konsystencja
- wydajność

MINUSY:
- odżywienie włosów nie jest długotrwałe