Delia, Cameleo, Odżywka keratynowa do włosów farbowanych

Delia, Cameleo, Odżywka keratynowa do włosów farbowanych

Odżywka o ekspresowym działaniu. Do włosów farbowanych i rozjaśnianych. Bez parabenów i syntetycznych barwników. Działa wyjątkowo łagodnie na włosy i delikatną skórę głowy. Aktywna keratyna Keramimic 2.0 wspaniale odbudowuje uszkodzenia struktury włosów, dogłębnie je regeneruje, wzmacniając ich warstwę ochronną. Natychmiastowe efekty. Skuteczna regeneracja. Ograniczenie wypłukiwania koloru. Ochrona przed promieniowaniem UV. Łatwe rozczesywanie. Wygładzenie bez obciążania. Jedwabista miękkość i sprężystość.

Rewelacja!

Mam bzika na punkcie włosów. Testuje multum odżywek, od masek rosyjskich po polecane przez wszystkich kallosy, drogeryjne specjały itd. Odżywkę tą kupiła mi mama i podeszłam do niej na zasadzie tzw.,,z braku laku". OOO jak bardzo się myliłam. Pierwsze zastosowanie było fatalne, tak jakbym nic nie nałożyła, ale....następne....strzał w 10! Włosy były wygładzone, sypkie, błyszczące, łatwo się rozczesywały! Szok ! Za taką cenę jakość jak za produkt wysoko półkowy. Na pewno kupię następne opakowania!

Sama nie wiem

Kupiłam ją w zestawie z szamponem. Nie wiem czemu, ale jakoś nie zauważyłam spektakularnych efektów jej działania.

Zalety:
- dość niska cena
- prześliczny zapach
- przezroczysty gęsty żel
- wydajna
- stosowana przed myciem nie powodowała sianowatości włosów oraz nie były one splątane

Wady:
- stosowana po myciu niestety obciążyła i przetłuszczała mi włosy