Sun Hair Care, Sun Protecting Spray Beach and Pool

Sun Hair Care, Sun Protecting Spray Beach and Pool

Unikalna, lekka i nietłusta mgiełka do włosów o dwufazowej formule chroni włosy i skórę głowy przed szkodliwym efektem słońca, soli, piasku i chloru. Zawiera filtry UV, nawilżacze i witaminę E by odżywić włosy w tym samym czasie, kiedy ochrania je przed wysuszeniem i rozjaśnieniem. Pozostawia włosy jedwabiście gładkimi i odżywionymi.

Odpowiednia do każdego typu włosów. Wodoodporna.

działa, ale...

Miałam ten spray w poprzednim opakowaniu ( paskudnym, jak na kosmetyk za tą cenę) ale podejrzewam, że sam preparat się znacząco nie zmienił ( choć może coś ulepszyli ) więc postanowiłam go ocenić. Miałam go na wakacjach w Hiszpanii, słońce było bezlitosne, kąpieli nie szczędziłam a jednak preparat się sprawdził - kolor ( włosy farbowane, a właściwie rozjaśnione, bo zafundowałam sobie blond :) ) nie wypłowiał, włosy po wakacjach były we wzorowej kondycji - lśniące, bez rozwojonych końcówek ( mam włosy długie). No i nie wypadały ( a kupuję tego typu preparaty od momentu, w którym tak "opaliłam" sobie skórę głowy, że bolała, a włosy wypadały garściami - nie zakładałam na głowę chustki czy kapelusza...) Niestety natłuszcza włosy, więc tracą puszystość ( wieczorem zawsze je myłam, by pozbyć się preparatu i soli ) jednak nie usztywnia ich jak inne tego typu preparaty. Za działanie ochronne dałabym mu więcej gwiazdek, bo włosy przetrwały słońce, wiatr i morską sól we wzorowej kondycji, jednak moja ( poprzednia) wesja BARDZO nieprzyjemnie pachniała - na samo wspomnienie mi słabo, zniosłam to tylko dlatego, że obawiałam się wypadania włosów, więc o ile zapach się nie zmienił to nigdy więcej go nie kupię.