Spirit of Freshness, 24h DRY - Dezodoranty antyperspiracyjne w spray-u (stara wersja)

Dezodoranty antyperspiracyjne (24h Dry) w spray-u z systemem kontroli świeżości, nie zawierające alkoholu. Występują w wersjach zapachowych: Spring Flower (biały), Sunny Melon (żółty), Oxygen i Crystal.

Cena: ok. 6 zł

Ładny zapach

Miałam ten o zapachu melona, pachniał tak słonecznie, słodko i owocowo. Zapach utrzymywał się długo, ale po jakimś czasie zaczął męczyć. Jest wygodny w aplikacji - nie trzeba było czekać, aż wsiąknie w skórę, bo działo się to szybko. Szkoda tylko, że ochrona przed poceniem była przeciętna, dlatego już więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

zero ochrony

Nie kupię na pewno,ponieważ nijak spełnia obietnice producenta.W ogólnie nie chroni przed poceniem,a wręcz przeciwnie,po nim jeszcze bardziej sie pocę.
Kupiłam bo zaciekawił mnie zapach,i chyba tylko dlatego można go kupić,bo antyperspirant z niego żaden.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:2 psikniecia

Przyjemny

Kupiłam go skuszona przyjemnym zapachem.Delikatnym i orzeźwiającym.Spełnia swoje podstawowe zadanie:doskonale chroni przed potem i długo zachowuje swój zapach.Przy bliższym spryskaniu skóry może ją podrażnić i to jego jedyna wada:D

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze opakowanie

Bordowe usta H&M

Super

Poprostu świetny, chroni przed potem, gwarantuje przyjemny zapach, nie gryzie sie z perfumami, lepszy od kulek, sztyftów i innych dezodorantów- zazwyczaj droższych. Troche podrażnia jak się popsika za blisko skóry. Śmiało polecam. Zużywam pierwsze opakowanie.

średni

zuzyłam juz kilka szt tego antyprespirantu. Najbardziej lubię żółty (sunny melon). Ma przyjemny zapach, dość dobrze osusza skórę, jest odświeżający. Niestety w upalne dni nie chroni dostatecznie, konieczne sa poprawki w ciągu dnia. Potrafi także zostawiać slady na ubraniach, średnio wydajny. I faktycznie na tendencję do "tumanienia" - w zamknietej łazience po uzyciu drazni nos :D

Bardzo lubię!

Hit w swojej kategorii. Zapachy są prawdziwie odświeżające, talk pozostawia skórę suchą na dosyć długo, nawet jeśli się spocisz, brzydki zapach jest zneutralizowany. Minus to białe plamy na bluzkach oraz konieczność "poprawek" w ciągu dnia, ale to jest nawet przyjemne, bo osusza skórę.

słabiutki :(

Dwie ** tylko dlatego że kosztuje grosze (kupiłam go za 5zl w hipermarkecie). Miałam zapach zielnoej herbaty - śliczny, ale co z tego skoro po chwili juz go nie czuc :( Genaralnie antyperspirant z niego żaden, całkowicie puszcza juz po kilku godzinach. Ilość zużytych opakowań: 1

nic ciekawego

Chroni pachy przed nieprzyjemnym zapachem ale składa się z alkoholu i podrażnia skóre. Nie chroni zupełnie przed nadmiernym poceniem.

Może być

Używałam już kilka dezodorantów z tej seri,ale ten ma najprzyjemniejszy zapach.Działa zadawalająco,ale mógł by być lepszy.Jest wydajny.Jedno,co mi się naprawdę nie podobało:na czarnych ciuchach zostawia białe,pudrowe ślady.

Spoko

Uważam, że dezodorant jest wart zakupu, choćby ze względu na niewygórowaną cenę i skuteczne działanie. Jego zapach jest świeży, ale nie drażniący. Naprawdę dobry na upały i długo chroni przed zapachem potu. Jedyna wadą jest wspomniane już tłumienie, ale ja mam na to sposób- włączam wentylator

**? / ***

własnie tak oceniam ten dezodorant, między 2-oma a 3-ema gwiazdkami :)Zapach ok, nienatarczywy ( spokojnie stosujemy perumy i nikt się o to za nas nie gniewa..:) - powiem więcej- zapach jest nawet przyjemny :) trwałosc- średnio z tym u niego..nie mam do niego zaufania, jesli chodzi o długotrwałą ochronę, bo już mnie zawiódł..wolę inny. Ten był kupiony w ramach testu, ale już więcej go nie kupię:) O!Ps. Acha i istotna kwestia :)jesli używam go w łazience, gdzie mam swoją półkę z kosmetykami (częscią kosmetyków własciwie;) to pozniej zostawiam kartkę na drzwiach- pt . NIE WCHODZIĆ! Bowiem po użyciu dezodorant ten ma tendencję do "tumanienia się" ;) - znaczy zbijania w obłok, który mi osobiście przeszkadza, bo: A/nic nie widzę; B/nie mam czym oddychać ;)Jednym słowem- taki sobie dezodorancik:)

mieszane uczucia

Hmm,mam mieszane uczucia. Zapach niby ładny, nienatarczywy, nie kłóci się z innymi zapachami, ale nie chroni zbyt długo. Taki średni produkt, ale to, że jest wydajny to fakt:-)