Miss, Krem do nóg pielęgnacyjny z ekstraktem z kasztanowca

Miss, Krem do nóg pielęgnacyjny z ekstraktem z kasztanowca

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji zmęczonych nóg. Szczególnie polecany dla osób z problemami naczynkowymi. Zawarty w nim ekstrakt z kasztanowca uszczelnia ścianki naczyń włosowych, zmniejszajac ich kruchość. Ekstrakt z lnu uelastycznia skórę, witamina F zapobiega wysuszeniu i pękaniu naskórka, a alantoina łagodzi podraznienia.
Regularne stosowanie łagodzi obrzęki i przynosi ulgę zmęczonym nogom. Krem bardzo dobrze się wchłania, a dzięki zawartości mentolu daje uczucie przyjemnego chłodu i świeżości.

Dobry krem do stóp

Zalety:
- uczucie orzeźwienia, lekko chłodzi skórę
- zapobiega nadmiernemu poceniu
- nawilża skórę i odżywia ją
- zabezpiecza stopy przed wysuszeniem
- zmiękcza stopy
- wygodne opakowanie
- lekka i szybko wchłanialna konsystencja
- niska cena

Jestem na NIE

Nie zauważyłam żadnego działania kojącego czy łagodzącego obrzęki. Dodatkowo kiepsko nawilża, i ma działanie chłodzące, co teraz nie jest za bardzo pożądanym efektem. Na plus zasługuje lekka konsystencja i szybkie wchłanianie, a co za tym idzie - duża wydajność. A co do składu - parafina na samym początku . Podsumowując - bez szału :)

Ideał na opuchnięte stópki

Plusy :

+ rzeczywiście likwiduje obrzęki - pamiętam, jak nieraz kładłam się spać w skarpetkach to rano miałam jakby "werżniętą" gumę w stopkę a teraz tego nie mam.
+ bardzo dobrze nawilża i sprawia, że skóra prócz gładkości jest bardziej elastyczna i napięta
+ szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu
+ nie uczula, nie podrażnia
+ piękny , świeży zapach
+ lekko chłodzi, dając uczucie ulgi
+ nadaje nóżką lekkości - po kilku godzinach stania lub chodzenia to bardzo pomaga
+ zauważyłam też wielkie zmiękczenie skóry na kostce- która to skóra była wysuszona na wiór ;)
+ mięciutka tubka, która dozuje odpowiednią ilość kosmetyku , jest bardzo zgrabna mieści się w torebce i ma fajny motyw kasztana
+ konsystencja pół-zbita- łatwo się rozprowadza, nie spływając z dłoni

Nie plus/nie minus :

+/- moje kilka pękniętych naczynek , zmniejszył ale nie zlikwidował ich niestety

Minusy :

- dostępność

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Konkurs Maturantka 2017

Całkiem przyjemny:)

Krem stosowałam latem w upały, kiedy nogi mi puchły od gorąca i wydawały się takie ciężkie jakby z drewna.
Pielęgnuje skórę, jest przyjemny dla skóry i delikatnie ją nawilża.
Zawartość mentolu powoduję bardzo przyjemne uczucie chłodu:)
Konsystencja jest przyjemna. Szybko się wchłania.

Niestety jeżeli chodzi o naczynka to nie robi nic. Ma dziwny dość nieprzyjemny zapach. Ciężko go dostać.

bez rewelacji

+rzadka,lekka konsystencja
+miły zapach
+opakowanie
+cena
+uczucie chłodzenia
+nawilżona i gładka skóra

-słaba wydajność
-nie działa ,,kojąco\'\' na zmęczone nogi,nic takiego nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

dobry niedrogi krem

PLUSY:
+ cena
+ nie podrażnia
+ skóra jest gładka i miękka w dotyku
+ skóra jest elastyczna i dobrze nawilżona
MINUSY:
- uczucie chłodzenia jest krótkotrwałe

Mimo, że uczucie chłodzenia jest jak dla mnie zbyt krótkie i za delikatne to uważam, że jest to bardzo dobry krem do nóg/stóp za niewielką cenę :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie o pojemności 75 ml

Dobry

Jestem z niego zadowolona - dobrze mi pielęgnował stopy, nawilżał, zmiękczał. Podczas jego używania stopy były utrzymane w świetnym stanie.

Średnio się wsmarowywał i wchłaniał (ale nie było to jakoś bardzo uciążliwe).

Lekka konsystencja, super plus za delikatne chłodzenie (idelany krem na lato dla obolałych stóp!). Cena groszowa, zdecydowanie polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Wspaniały

+ Świetny krem do stóp. Nawilża i czyni skórę miękką i aksamitną w dotyku.

+ Nie zauważyłam by stan moich pajączków na kostkach się zmienił odkąd go używam, odejmuję więc pół gwiazdki.

+ Bardzo niska cena.

+ Przyjemny zapach i uczucie ukojenia po aplikacji.

Świetny

Namiętnie kupuję wszelkie kosmetyki,które uszczelniają naczynia krwionośne,bowiem mam skłonność do pękających naczynek i żylaków:(.
I choć na razie nogi mam wolne od pajączków,żylaków itp.to wolę zapobiegac,niż leczyć.

Ten krem spełnia swoje zadanie.
Dobrze nawilża,przyjemnie chłodzi,wygładza skórę i pozostawia ją aksamitnie gładką,nie uczula,i ogólnie poprawia wygląd nóg-mają ładniejszy koloryt i skóra jest w dobrej kondycji.
Nie odpowiada mi jego zapach i fakt,że nie mogę stosować go tuż po depilacji-stąd tylko 4 gwiazdki.

********
Zaznaczyłam,że nie wiem,czy kupię ponownie,bo nigdzie nie mogę go dostać:(

Używam tego produktu od:5 miesięcy

świetny

Aktualnie to mój drugi ulubiony krem "nożny".Weszłam w jego posiadanie dzięki mojemu mężowi, używającemu nagminnie różnych kosmetyków z kasztanowcem.Wydaje mi się,że ładnie się Barwa postarała i wyprodukowała naprawdę porządny krem do stóp : szybko się wchłania,nie pozostawiając wkurzającego filmu,ładnie nawilża i zmiękcza skórę,a do tego delikatnie i bardzo przyjemnie pachnie.Stopy są odświeżone i zrelaksowane, co po całym dniu dreptania należy im się jak psu buda :-)do tego niska cena.Polecam zdecydowanie.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Ulga dla nóżek

Plusy:
:) nawilża skórę
:) koi i chłodzi
:) zmniejsza widoczność pajączków
:) gdy nogi bolą wystarczy wsmarować a ból zdecydowanie ustępuje
:) taniutki jak barszcz ok. 4 zł

Minusy:
:( dość trudno dostępny, tylko niewiele sklepów ma produkty Barwy

Ilość zużytych opakowań: z 6

za tą cenę rewelka

sezonow pracuje jako kelnerka czasem po 10 godzin anwet i nogi mam nie do zycia a ten kem w porownaniu do innych ktore uzywałam przynosi lekka ulge, za 3zl to po prostu rewelacja jest nic wiecej, jeszcze nie spotklam lepszego kremu do nog wymeczonych ale calkowitej ulgi nie przynosi , chyba sie nie da;(

Używam tego produktu od:2tyg