Vichy, Ideal Body, Lait Serum (Mleczko - serum do ciała)

Vichy, Ideal Body, Lait Serum (Mleczko - serum do ciała)

Sprawdź ceny produktu

Połączenie nawilżającej mocy mleczka z lekkością i skutecznością serum, o niezwykle przyjemnym zapachu.Szybko się wchłania, dzięki czemu skóra nie pozostaje tłusta i nie lepi się. Mleczko-serum jest idealne do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Połączenie LHA i kwasu hialuronowego z 10. specjalnie wyselekcjonowanymi olejkami, które pomaga kobietom osiągnąć idealną skórę ciała: bardziej jędrną, gładszą i o wyrównanym kolorycie.Nawilżenie i ujędrnienie dzięki formule z kwasem hialuronowym, który zatrzymuje wodę w skórze. Miękka skóra dzięki formule ze specjalnie wyselekcjonowanymi olejkami. Wygładzenie i wyrównany koloryt dzięki formule ze złuszczającym i wspomagającym.
Do skóry wrażliwej. Hipoalergiczny. Bez parabenu.

Uwielbiam

Poszukując lekkiego balsamu codziennego, natknęłam się na 100 ml tej perełki i została że mną na dłużej:)

Mój facet uwielbia jak posmaruje się tym balsamem, bo pięknie pachnie, a skóra wygląda jak nowa - jedrna gładka i miękka.

Balsam jest bardzo drogi niestety, więc będę szukać tańszego zamiennika ale tutaj wszystko inne jest na plus.

Natychmiast się wchłania, a skóra wygląda w nim pięknie.

Polecam!

Absolutnie nie dla wrażliwej skóry!

Mam bardzo suchą skórę na ciele, okresowo nawet z AZS albo tuż po kuracji sterydowej. Dlatego przez moje ręce przewija się sporo różnych kosmetyków do nawilżania. Z mleczkiem od Vichy wiązałam duże nadzieje z uwagi na renomę marki i obietnice producenta. A co z tego wyszło?

Na początku zaznaczę, że mleczko zaczęłam stosować po wyleczeniu jednego z ataków AZS. Co prawda na nogach zmian nie miałam, ale przy nakładaniu kosmetyk miał styczność z rękami. I to była makabra, bo mleczko wprost wypaliło mi delikatny jeszcze naskórek! Winowajcą zapewne był alkohol już na 4 miejscu w składzie! Poza tym dłonie po aplikacji były nieprzyjemnie wysuszone.

Skóra na nogach, zdrowa, grubsza i odporniejsza, nie reagowała podrażnieniem. Była wygładzona i delikatnie nawilżona, ale mleczka używałam na zmianę z innymi balsamami, bo podejrzewam, że ten nieszczęsny alkol mógłby spowodować nadmierne wysuszenie.

Mleczko ma delikatną i lekką konsystencję. Dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Zawiera złote, bardzo drobno zmielone drobinki, które ładnie wyglądają na zdrowej i opalonej skórze. Jednak nie każdy musi lubić taki efekt, a kosmetyk pielęgnacyjny wg mnie powinien pielęgnować, a nie sztucznie rozświetlać.
Zapach kwiatowo-alkoholowy.
W składzie, owszem, znajdziemy olejki i nne substancje aktywne, ale raczej w środku i na końcu.

Opakowanie eleganckie. Porządne i wygodne w użytkowaniu.
Cena zbyt wygórowana i w parze z powodowaniem podrażnień skreśla dla mnie ten produkt.

Cudowny produkt

Bardzo lekkie i delikatne serum do ciała , szybko się wchłania i pięknie pachnie. Skóra po nim jest odżywiona , elastyczna i nawilżona. Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Przyjemna konsystencja, łatwo się rozprowadza.

Uwielbiam :)

Produkt jest mi znany przez przedstawicielkę ponieważ pracuję w aptece. Przyznam że pierwsze na co zwróciłam uwagę to był zapach, według mnie jest przepiękny i to zdecydowanie duży atut tego produktu, poziom nawilżenia dla mnie jak najbardziej ok, produkt ma ładne opakowanie. Kupiłam od razu 400 ml i nie żałuję, uważam że balsam jest warty swojej ceny.

Zdecydowanie mój Hit

W porządku

Bardzo przyjemne mleczko, ale niestety nie przekonało mnie, że warte jest swojej ceny. Trudno mu cokolwiek zarzucić - ma przyjemny słodkawo-mleczny zapach, lekką konsystencję. Szybko się wchłania, nieźle nawilża, nie zostawia lepkiej warstwy. Na skórze zostawia mikroskopijne złotawe drobinki (dla mnie to spory minus). Nie ma niestety efektu turbo nawilżenia i po zastanowieniu stwierdzam, że równie dobre właściwości ma co najmniej kilka drogeryjnych balsamów do ciała. Dlatego nie widzę potrzeby płacić 4 razy więcej za Vichy - niczym się po prostu nie wyróżnia. Oceniłabym na 5, ale ze względu na cenę daję 4.

spełnia wszystkie oczekiwania :)

Po raz nie wiem już który wygrałam kosmetyk :) - tym razem okazało się nim bardzo zadowalające mnie mleczko z Vichy.
Jak dla mnie nie ma żadnych minusów:
- eleganckie, nie wyślizgujące się z ręki opakowanie 400 ml z bardzo przydatną pompką
- wydajność (naprawdę wystarczy niewielka ilość na pokrycie całego ciała)
- wspaniały, delikatny, kobiecy zapach
- zawartość maleńkich migoczących drobinek (są ledwie widoczne)
- pozostawia na skórze uczucie nawilżenia, jednocześnie szybko się wchłaniając (już po 2óch minutach można założyć ubranie!)
GENERALNIE ciało jest nawilżone, pachnące i lekko błyszczące, ale nic się do niego nie przykleja. Nie zaobserwowałam wyrównania kolorytu (być może w minimalnym stopniu - przecież nie jest to podkład matujący np. przebarwienia posłoneczne czy potrądzikowe, a jedynie mleczko) i działania ujędrniającego (nieregularnie go używam, a ponadto zbyt krótki czas stosuję, by móc to zauważyć).
Polecam !!

Mój typ numer jeden !!!

Przyznam szczerze, że pierwszy kupiłam ten balsam tylko dlatego, że w waptece był w promocyjnej cenie więc uznałam to za niezłą podstawę do wypróbowania czegoś nowego.
Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że to jeden z najleoszych (jeśli nie najlepszy) produkt do pielęgnacji ciała jaki miałam.
Ma dziwną konsystencję. Niby mleczko, niby lekki lotion, a wcierając go w skórę czuję się pod paluszkami bąbelki, mus czy coś takiego.
Pięknie pachnie, doskonale nawilża i napina skórę i jest niezwykle przyjemny w użyciu.
Polecam, polecam, tysiąckroć polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

wszystko, czego potrzeba!

Kupiłam na początek 200ml, bo nie wiedziałam czego się spodziewać i przyznaję, że nie do końca wierzyłam w obietnice producenta.

Mam wersję do skóry normalnej i suchej . Po zużyciu całego opakowania, a właściwie już po pierwszych 2 tygodniach zauważyłam poprawę nawilżenia i ujędrnienie mojej skóry.

Kwas hialuronowy i LHA w składzie to kolejny plus.

Mleczko ma rzeczywiście niebywale lekką konsystencję, tak jak napisała wizażanka poniżej, czuć w niej mikro bąbelki, pięknie nawilża i wygładza. Szybko się wchłania.

Zapach jest trudny do zdefiniowania, lekko słodki, kwiatowy, bardzo przyjemny.

Opakowanie to zgrabna, plastikowa buteleczka, w kolorze różu, kojarzy mi się z serią Idealia.

Mleczko ma walory nawilżająco-upiększające, w sam raz na zimę, ale także i lato, kiedy pokazujemy więcej ciała.

Nie podrażnia, nie uczula.

Małe opakowanie 200ml wystarczyło mi na 3 tygodnie. Teraz na pewno kupię wersję 400ml z pompką, nie dość, że większa i praktyczniejsza, to w lepszej cenie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie