Golden Rose, Nail Expert, Beauty Oil Nail & Cuticle (Olejek odżywczy do skórek i paznokci)

Dzięki bogatej zawartości składników roślinnych (wyciągu z pestek słonecznika, winogron, awokado, słodkiego olejku migdałowego) oliwy i witaminy E nadaje miękkości skórkom i zapewnia gładkie paznokcie. Wyjątkowe połączenie olejków nawilżających i odżywczych (wyciągu z pestek słonecznika, winogron, awokado, słodkiego olejku migdałowego) oliwy z oliwek i witaminy E zapewnia regenerację paznokci i skórek. Szybko wchłaniająca się beztłuszczowa formuła chroni warstwę paznokcia oraz zapewnia miękki i gładki wygląd skórek.

bardzo dobry olejek

Jak na razie jest to mój ulubiony olejek i zawsze noszę go w torebce. Najlepiej sobie radzi z moimi przesuszonymi skórkami spośród wszystkich preparatów których używałam.

Fajny

Olejek niestety nie przebił Inglotowskiej wersji - tamta zdecydowanie bardziej nawilża i pielęgnuje skórki. Efekty przy częstym stosowaniu olejku Inglota były mocno widoczne i to zarówno w nawilżeniu skórek jak i w stanie samej płytki paznokcia.

Czegoś podobnego oczekiwałam od tego specyfiku, ale nie podołał. Działanie jest raczej powierzchowne, na płytce nie dostrzegam żadnych zmian na lepsze.
Traktuję go więc bardziej jako wspomagacz usuwania skórek.
Przyjemny zapach umila manicure :) Jest też dość wydajny, pomimo częstego stosowania od kilku miesięcy mam jeszcze ponad połowę buteleczki.
Nawilżenie jest raczej krótkotrwałe, nie nazwałabym tego dogłębną pielęgnacją. Moje skórki potrzebują czegoś więcej.
Ale mimo to go lubię.

Niezły

Ładnie pachnie, szybko się wchłania, więc nie ma problemu z częstą aplikacją go. Kupilam na aliexpress pusty "długopis" na odżywkę i mam jeszcze wygodniej z używaniem jej poza domem, ale szkoda że nie ma takiej opcji od razu.
Nawilża skórki i trochę wygładza. Nie jest niczym rewolucyjnym.

Bardzo fajna!

Jedna z moich ulubionych olejków do skórek i paznokc!
+Bardzo wydajna (używam od ponad pół roku i zużyłam 1/2 opak)
+Piękny zapach
+Szybko się wchłania
+nawilża skórki i paznokcie
+cena
(to nie są wszystkie plusy ;) ).
Minusy:
-Nawilża skórki delikatnie (dla niektórych jest to +), a ja potrzebuje mocniejszego nawilżenia i zmiękczenia
Ogólnie produkt polecam kupić osobom, które szukają delikatniejszej oliwki. Fajnie sprawdza się w podróży :)

Spełnia swoje zadanie

Mam problem ze skórkami - są wiecznie suche, pozadzierane, wyglądają źle. Dlatego często inwestuję w różne olejki do skórek. Pewnego razu kupiłam ten i nawet jestem z niego zadowolona, bo robi co ma robić.

Zalety:
- dość dobra dostępność
- cena
- pojemność
- wygodny pędzelek
- ładny delikatnie owocowy zapach
- wydajna - jednym zaczerpnięciem pędzelka "częstuję" całą rękę
- ładnie nawilża skórki wokół paznokcia
- po zdjęciu tipsów aplikowałam ją również pod i na płytkę - ładnie regeneruje zniszczone paznokcie
- wysycha dość szybko i nie robi tłustych plam
- sprawdza się nawet jako opatrunek dla wysuszonych na wiór dłoni - wystarczy wmasować w skórę rąk oliwkę i założyć rękawiczki. Na drugi dzień jest poprawa o 180 stopni

Wady:
- brak

Najlepszy

Olejek jest doskonały! Używałam już wielu, ale zbyt wiele nie robiły, były za tłuste i się nie wchłaniały, krótko mówiąć, nie lubiłam ich stosować.

Ten olejek jako pierwszy na prawdę nawilża paznokcie i skórki. Sprawia, że skórki dużo wolniej rosną- odkąd go używam przestałam ciągle chwytać za cążki :)
Ma przepiękny, subtelny, owocowy zapach.
Cena jest zupełnie przyzwoita jak na tą jakość.
Co najważniejsze, oczywiście jest tłusty, jak to olejek, ale nie taki lepki, wchłania się szybciej niż inne, przez co nie zostawiamy tłustych palców na wszystkim czego dotkniemy.

Z pewnością zagości na stałe w mojej pielęgnacji dłoni.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe (na dłonie i od 2 tygodni również na stopy)

bardzo dobry olejek

Kupiłam ten olejek bo moje stan moich skórek w około paznokci była okropny, przesuszone, strasznie się strzępiły i zadzierały. Olejek stosuje od dwóch tygodni i widzę znaczną poprawę, skórki są nawilżone, nie zadzierają się. Olejek ma dodatkowo piękny zapach i bardzo dobry skład z naturalnymi olejkami, nie jest przy tym zbyt tłusty, konsystencja jest dość lekka. Dodam, ze jest równiez wydajny, zużyłam do tej pory ok 1/5 buteleczki, prawie go nie ubywa. Polecam! :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni