Inglot, Eyeshadow Keeper (Baza pod cienie do oczu)

Inglot, Eyeshadow Keeper (Baza pod cienie do oczu)

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Dostępna w wygodnej tubie baza pod cienie do powiek zapewni ekstremalną trwałość makijażu oka i podkreśli kolor cieni do powiek. Produkt dopasowuje się do każdego odcienia skóry, doskonale się rozprowadza i ułatwia aplikację cieni do powiek w każdej postaci: sypkich i prasowanych. Z Inglot Eye Shadow Keeper zarówno delikatny, jak i mocniejszy makijaż oka utrzyma się wyjątkowo długo.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu
w tubie

Nie wyobrażam sobie bez niej makijażu

Ta baza to nieodłączny element mojej kosmetyczki. Jest produktem, po który sięgam codziennie - nic tak nie trzyma w ryzach moich tłustych powiek jak ten niepozorny kosmetyk. Na moich powiekach nakładanie cieni bez tej bazy nie ma żadnego sensu. Po chwili dosłownie z nich znikają, rolując się w załamaniach, co wygląda bardzo nieestetycznie. Przez to na długo zrezygnowałam z malowania oczu, bo było to kompletnie bezcelowe. Aż pewnego dnia koleżanka poleciła mi tę bazę. Nie pokładałam w niej wielkich nadziei, bo przetestowałam naprawdę wiele drogeryjnych propozycji i miałam wrażenie, że nic już nie zadziała na mojej skórze.
Po pierwszym użyciu tego kosmetyku już wiedziałam, że trafiłam na swój ideał.
Produkt jest zamknięty w czarnej, minimalistycznej tubce. Łatwo się go wyciska (chociaż czasami łatwo jest wycisnąć za dużą ilość). Wystarczy niewielka porcja, żeby pokryć obie powieki cienką warstwą. Ma neutralny kolor, nie podrażnia skóry ani oczu, dzięki kremowej konsystencji bardzo przyjemnie się rozprowadza. Jeśli chodzi o działanie - przedłuża trwałość makijażu oka i o to mi głównie chodzi. Dzięki niej mogę używać cieni i nie martwić się o ich trwałość, bo pozostają na powiece nienaruszone aż do demakijażu.

NAJLEPSZA baza w tej cenie

Najlepsza baza pod cienie. Używam jej od kliku lat. Testowałam na różnych powiekach, w różnych wariantach makijażowych. Spełnia swoje zadanie.
Utrwala, podbija kolor cieni. Zapobiega zbieraniu się cieni w załamaniach. Dzięki niej makijaż oka przetrwa nawet 12 godzin.
Świetnie sprawdza się także jako baza pod błyski i pigmenty.
Bardzo wydajna. Mniej znaczy lepiej. :)

Podbija kolor cieni, długotrwały efekt

Wybrałam bazę z Inglota, bo przeczytałam o niej dużo dobrego w internecie. Nie zawiodłam się na niej. Baza spełnia moje oczekiwania. Przedłuża trwałość cieni do powiek. Podbija ich kolor. Cienie dobrze się blendują. Nie wchodzą w załamania powiek. Jest transparentna. Wydajność jest super. Używam od kilku miesięcy i niewiele ubyło z opublikowania. Tylko cena mogłaby być niższa.

Wygodna i przydatna

Mam tłuste oraz opadające powieki, do tego dosyć głęboko osadzone oczy-dobra baza pod cienie to mój must have, bez niej mój makijaż oka nie ma racji bytu.
Moją ulubioną jest ta z Hean, jednak gdzieś tam z tyłu głowy cały czas miałam pozytywne opinie o tej z Inglota i w końcu postanowiłam zaszaleć(wszak do najtańszych nie należy). Absolutnie nie żałuję, chociaż też przyznam, że jakość tej recenzowanej jest porównywalna z wyżej ww. bazą Hean.

Inglot ma dużą przewagę na pewno opakowaniem-tubka z dziubkiem to jednak wygodne oraz higieniczne rozwiązanie, bardzo mi przypadło do gustu.
Baza jest bardzo wydajna co rekompensuje troszkę wyższą cenę.
Przedłuża trwałość makijażu w stopniu, który mi wystarcza, czyli do 10-12h cienie wyglądają dobrze, nie rolują się w załamaniu i nie zlewają w brudną plamę. Czasami jedynie lekko blakną czy się delikatnie wycierają, ale całość nadal wygląda estetycznie.

Nie podrażnia oraz nie uczula skóry czy oczu.
Lubię tutaj fakt, że baza jest bezbarwna, zdecydowanie bardziej wolę takie niż te z pigmentem.
Ma przyjemną konsystencję-lekką, ale jednocześnie lekko lepką na skórze. Dobrze się do niej kleją wszelkie wykończenia czy formuły(pomijając konkretne błyski, które potrzebują produktu typu glitter glue), nie mam z tą bazą problemów przy aplikacji czy blednowaniu cieni, nie ,,zjada' im też koloru/pigmentu, chociaż też ja nie jestem weteranką makijażu i zawsze ciężko mi oceniać ten aspekt ;)

Ideał

Baz pod cienie używam w zasadzie od momentu kiedy zaczęłam się malować. Z racji tego, że bez bazy, cienie zbierały się w załamaniu powieki, rolowały, płowiały, blakły, szukałam swojego ideału. Przez lata używałam bazy Lumene, z krótkotrwałymi testami innych (np. Bell), w tym czasie zmieniały się opakowania, ale mimo to wyciskana baza w tubce Lumene była moim faworytem. Niestety, gdy przyszedł koniec tubki bazy Lumene, okazało się że w takiej formie baza nie jest już dostępna, a jedynie z gąbeczkowym aplikatorem, postanowiłam więc poszukać czegoś innego.
I tutaj pojawia się baza Inglot, która uratowała mnie i mój makijaż oka.
Należy aplikować ją bardzo oszczędnie, zyskując tym samym niesamowitą wydajność. Baza zaraz po nałożeniu jest lekko błyszcząca, jakby mokra, a mając w pamięci aplikację bazy Lumene, było to dla mnie zaskoczeniem i chwilowym zwątpieniem.
Jednak praca z bazą Inglot to sama przyjemność. Cienie idealnie utrzymują się na powiece przez kilkanaście godzin, nie rolują się, nie zbierają w załamaniu, baza nie wysusza, nie obciąża powieki. Rozcieranie, aplikacja, wklepywanie cieni są bezproblemowe na tej bazie, a efekt satysfakcjonujący.

Fenomenalna baza pod cienie

Ta baza jest bardzo dobra. Lubię bazy w tubce, te w słoiczku kochają mi wysychać - a testowałam wiele baz - Artdeco, Too Faced, Joko, Kiko, YR, NYX, Wet n Wild), także mam doświadczenie,

Ta jest zapakowana w tubkę, więc da się wycisnąć wszystko i poza tym nie wysycha jak te w słoiczku.

Moje powieki są tłuste, więc wymagają bazy - ta się świetnie na nich trzyma. Ma delikatny kolor beżu, więc kryje wszelakie niedoskonałości powieki. Rozciera się bardzo dobrze. Nie podrażnia ich przy nakładaniu. A cienie się fenomenalnie na niej trzymają. Cienie dzięki niej są znacznie bardziej trwałe. Podbija więc kolor cieni.

Poza tym jest diabolo wydajna i cena jest ok. Dostępna w salonach inglota i w Hebe, więc jest oki.

Tą bazę polecam gorąco.

To już kultowa baza pod cienie i bardzo dobry produkt, dobrze trzyma cienie, a opakowanie jest higieniczne w tubce. Po nałożeniu na powiekę baza jest przezroczysta, ale można ją spokojnie zmieszać z jakimś kryjącym korektorem i wtedy mamy bazę dodatkowo wyrównującą koloryt powieki i możemy też wolniej pracować z cieniami, zanim zastygnie. Cena nie jest niska, ale też nie tak wysoka jak niektórych marek z Sephory. Baza jest wydajna i polecam ją.

Love - hate

Bazę kupiłam po przeczytaniu dziesiątek ochów i achów na różnych forach, tutaj czy na grupach makijażowych. Od razu zaznaczę, że jestem posiadaczką tłustej powieki (niestety!) i jest do tego stopnia wymagająca, że stosując już różne triki cienie i tak "zjeżdżają" w załamanie.
Dość ładnie trzymała np. cienie Glamshopu - zwłaszcza te matowe. Lekko podbijała ich kolor i blendowanie było całkiem przyjemne. Jednak - i tu ogromne zaskoczenie - nie ma takiego samego efektu przy cieniach Inglota. Kupiłam ostatnio kilka palet tej marki i z tą bazą jakoś średnio się lubią. Szybciej "znikają" i wchodzą w załamania. Będę testować ją jeszcze - nie można odmówić jej wydajności, więc jeszcze mam jakieś 1/3 tubki.

Świetna baza

Rewelacja! Doskonała baza którą trzyma cienie przez cały dzień. Nic się nie roluje na powiece jak to jest w przypadku innych baz, które stosowałam. Jestem mega zadowolona. Polecam z czystym sumieniem . Na pewno kupię kolejne opakowanie . Warta swojej ceny.

Totalny HIT!

Tę bazę poleciła mi makijażystka w trakcie kursu makijażu. Zacznę od tego, że mam ciężką powiekę z głęboko osadzonymi oczami, przez co cienie zawsze dość szybko rolowały mi się w załamaniu powieki.

Ta baza to hit, bo cienie dzięki niej trzymają się na powiece cały dzień bez potrzeby poprawiania. Ma wygodny aplikator (o wiele lepszy niż bazy w słoiczkach) i jest dość wydajna.

Dla mnie świetny produkt, używam jej za każdym razem, kiedy nakładam cienie na powiekę ;)

Cud, miód i orzeszki :D

Cienie trzymają się lepiej, niż moja psychika przed ślubem. Zdecydowanie polecam.
"+" : cały dzień nic się nie dzieje z cieniami, bardzo łatwa i intuicyjna w użytkowaniu, wystarczy mi na jakieś milion lat.

Spełnia wszystkie oczekiwania

Bardzo dobra baza. Nie jest tłusta, szybko się wchłania, łatwo się na niej aplikuje cienie. Makijaż jest trwały - cienie, kredka, czy eyeliner bez problemu wytrzymują cały dzień, a cienie nie rolują się na powiece. Więcej mi nie trzeba :)
I największy plus za opakowanie. Wcześniej miałam bazy w słoiczkach, które niestety po jakimś czasie wysychały i nie dało się ich używać. Tutaj tego problemu nie ma - tubka rozwiązuje problem wysychania, a przy tym jest niesamowicie wydajna.