Inglot, Eyeshadow Keeper (Baza pod cienie do oczu)

Inglot, Eyeshadow Keeper (Baza pod cienie do oczu)

Dostępna w wygodnej tubie baza pod cienie do powiek zapewni ekstremalną trwałość makijażu oka i podkreśli kolor cieni do powiek. Produkt dopasowuje się do każdego odcienia skóry, doskonale się rozprowadza i ułatwia aplikację cieni do powiek w każdej postaci: sypkich i prasowanych. Z Inglot Eye Shadow Keeper zarówno delikatny, jak i mocniejszy makijaż oka utrzyma się wyjątkowo długo.

Mój hit

W swoim zakresie cenowym dla mnie hit! Baza jest niesamowicie wydajna, wystarcza niewielka ilość aby pokryć cała powiekę, opakowanie jest poręczne. Nic nie zasycha w tubce, dobrze się aplikuje i najważniejsze (!) spełnia obietnice producenta. Cienie wytrzymują cały dzień na powiece, nie rolują się. Przy moich trudnych powiekach naprawdę jestem pod wrażeniem. Brawo inglot!

Bardzo trwała

Bardzo trwała baza. Cienie na niej nie rolują się ani nie tracą na intensywności. Utrzymują się na niej nawet cienie o średniej jakości. Formuła przyjemna, raczej rzadka. Nie jest "tępa" w konsystencji. Tubka bardzo wygodna w użyciu. Produkt wydajny, jedna tubka starcza na długo nawet przy codziennym stosowaniu.

Najlepsza baza na rynku

Baza pod cienie Inglot nad której zakupem długo się zastanawiałam. W końcu jednak się skusiłam i zapłaciłam za nią około 60 zł, ale nie żałuje żadnej złotówki i wiem, że od teraz będę pracować tylko na tej bazie. Zawsze miałam problemy ze swoimi powiekami gdyż nawet najlepsze jakościowo cienie mi się ścierały i rolowały, a nawet droższe bazy nie dawały mi wielogodzinnej trwałości makijażu. Z tą bazą jest zupełnie inaczej. Cienie super się do niej lepią, rewelacyjnie się blendują nie robią się smugi nawet jak nałożymy odrobinę za dużo cienia i co dla mnie chyba najważniejsze z tą bazą mój makijaż oka jest idealny od samego rana nawet do bardzo poźnego wieczora bez poprawek. Dodatkowo produkt jest niesamowicie wydajny, bo mamy go już chyba rok, a zużyłam może połowę. Jestem zachwycona tą bazą i jestem pewna, że już z niej nie zrezygnuje.

idealna :)

Jak dla mnie strzał w dyche :) Już tyle baz pod cienie przerobiłam aż w końcu znalazłam dla sienie ideał. Baza spełnia swoje zadanie w 100 %, cienie po nałożeniu mają piękniejszą wyraźniejszą barwe, i zdecydowanie dużo dłużej się trzymają. Dodatkowym plusem jest wydajność, nie trzeba wiele a efekt powala. Polecam :)

Ta jedyna

Kupiłam ją, kiedy pracowałam w Inglocie i od razu się w niej zakochałam! Zawsze mogę być pewna, że moje cienie utrzymają się idealnie przez nawet 10 godzin, nic się nie będzie rolowało, a kolory nie znikną.
Baza nie nadaje powiece koloru, a cienie świetnie się do niej przyklejają( dlatego polecam najpierw nałożyć cień bazowy, a potem blendować cień w załamaniu, żeby było dużo łatwiej). Do tego jest niesamowicie wydajna - mam ją od 9 miesięcy, maluję oczy około 4 razy w tygodniu, a użyłam zaledwie 1/3 tubki!

Najlepsza jakiej używałam

Próbowałam mnóstwo różnych baz. Żadna nie utrzymywała cieni dłużej niż 3h. Mam tłusta powiekę i to wyczyn jeśli baza utrzyma cienie dłużej niż 8h.
Moim sposobem na przedłużenie trwałości cieni aż do zmycia makijaży jest najpierw nałożenie bazy z Inglota a na nia kremowego bezowego cienia Color Tatoo. Takie kombo wytrzyma wszystko. Polecam!

Genialna!!!

Jestem zakochana w tej bazie! Po jej aplikacji cienie utrzymują się całą noc, od rana przez całą imprezę. Jest UNIWERSALNA, gdyż sprawdza się na każdej powiece, suchej oraz bardziej tłustej. Jej używanie do makijaży, nawet mocniejszych jest samą przyjemnością, dodatkowo wystarczy mała ilość, aby pokryła całą powiekę. Do tego wszystkiego jest WYDAJNA. Myślałam początkowo, że jej cena jest wygórowana, ale TO PEWNIAK WARTY KAŻDEJ ZŁOTÓWKI. Nie sprawia również, że cienie tworzą charakterystyczną skorupę, nie roluje cieni. GENIALNA!

jest moc.

Ta baza bez wątpienia jest godna polecenia. Cenię ten produkt za dobre działanie. Cienie utrzymują się bez zarzutu przez cały dzień, a ich pigmentacja jest lekko podbijana.
Jedyny mankament to jego opakowanie. Nie zawsze uda nam się "wydobyć" z tubki tyle produktu, ile byśmy chcieli, ale da się to wypracować.
Baza ma idealnie gęstą konsystencję, która dobrze rozprowadza się na powiece. Jest transparentna i cienie dobrze się do niej "przyczepiają".
Początkowo myślałam, że 49 złotych to sporo jak na tego typu kosmetyk, ale nie żałuję żadnej złotówki, bo otrzymałam w zamian świetny i mocno wydajny produkt. Na pewno kupię ponownie.

Cudowna trwałość

Po zakupie tej bazy moje problemy z dość tłustymi powiekami a co za tym idzie z rolowaniem się cieni przestały istnieć. Baza jest świetna, wydajna, cudnie lepka. Po całonocnej imprezie w klubie moje cienie nie były zrolowane, wszystko było na miejscu. Wydawało mi się, że 49 zł za taką tubeczkę to dużo, jednak jakość i wydajność produktu sprawiły, że już tak nie myślę. Jedyny minus to taki, że baza jest przezroczysta, więc dla wyrównania powieki trzeba nałożyć na nią korektor.

Coś świetnego!

Ta baza na pewno należy do jednej z moich ulubionych! Działa sobie rewelacyjnie zarówno w przypadku cieni Inglot, jak i tych innych firm. Pozwala na uwydatnienie koloru i utrzymanie się cieni na miejscu przez bardzo długi czas. Dość szybko zasycha na powiece i mogłoby się zdawać, że wręcz za mocno przyczepia do siebie cienie, jednak przy dynamicznym rozprowadzaniu ich na powiece, końcowy efekt jest rewelacyjny.

Dlaczego zmienili formułę?

To była moja najukochańsza baza pod cienie do powiek, ale tak 2 lata temu. Około roku temu kupiłam ją jak zwykle, i przeżyłam szok: już po godzinie cienie do powiek rolują się i zbierają w załamaniu. Sama baza jest jakby oleista i mniej kryjąca. Nie robi właściwie nic.

Świetna baza

Plusy:
utrwala makijaż oczu
pomaga utrzymać się cieniom i eyelinerowi
poprawia kolory cieni
przyjemna konsystencja
ładne opakowanie
Nie znalazłam żadnych minusów może jedynie że trochę ciężej się blenduje cienie :)