Marion, Regenerująca maska ożywiająca kolor, do włosów farbowanych w odcieniu blond

Regenerująca maska ożywiająca kolor włosów farbowanych niweluje ich żółty odcień i pozwala zachować intensywny kolor i blask. Formuła maski zawiera: prowitaminę B5, witaminę E oraz olejek z kiełków pszenicy, ekstrakt z limonki i lnu, dzięki czemu nada włosom w odcieniach blondu wyjątkową głębię koloru oraz przywróci ich piękny połysk.

metoda na żółte tony

rozjaśniam włosy z ciemnych na praktycznie popielate i maska odżywiająca kolor od mariona to strzał w 10
Może nie odżywia włosów wręcz wydaje mi się że delikatnie je podsusza zato doskonale pomaga mi w zniwelowaniu żółtawych odcieni w jak najmniej inwazyjny dla włosa sposób , lubię również miedzyfarbowaniem odświerzyć i zrównać kolor na całej długości włosa dzieki tej właśnie masce , mam gęste włosy nieco za ramiona i na jedną aplikacje używam dwa opakownia cena jest zadawalająca wiec naprawde można sobie śmiało pozwolić na kilka aplikacji między farbowaniami

Polecam <3

Bardzo dobra maseczka dla posiadaczek włosów w kolorach blondu, które marzą o chłodnym odcieniu. Oprócz tonowania koloru i niwelowania żółci, sprawia, że włosy są po niej przyjemnie miękkie, odżywione, błyszczące.

Ochładzająca kolor

Maseczka jest rewelacyjna zaczęłam jej używać by ochłodzić swój kolor włosów przepieknie rozjaśnia kolor likwiduje żółty odcień. Jej konsystencja jest gęsta więc nie spływa z włosów. Włosy po tej masce przepięknie błyszczą cudownie nawliza i ma cudowny zapach. Włosy po tej odzywce wyglądają jak po wizycie u fryzjera. Jednak producent proponuje pozostawić ja na 10-15 minut ja jednak trzymam ja dłużej ok 30 minut.

Małe zbawienie

Maska składa się z dwóch saszetek, na co jedna starcza mi na całą długość włosów (które mam do pach) Produkt, który uratował mnie z żółtego odcienia, nadał moim włosom chłodny miejscami popielaty odcień czyli efekt, którego oczekiwałam farbując włosy. Zapach delikatny nie duszący. Aplikacja fatalna, upaćkałam wszystko chyba co miałam tylko pod ręką. Aby użyć produktu trzeba sobie uciąć kawałek saszetki przez to mi wszystko wylatywało. Cena, bardzo mała, kupiłam to cudeńko w drogerii za 3,50 zł. Na pewno kupię jeszcze nie raz!

Mała odmiana od czasu do czasu

Mój odcień blondu jest raczej słoneczny więc używam tej maseczki od czasu do czasu, żeby ochłodzić kolor włosów jak mam ochotę:) Po jej użyciu włosy wpadają raczej w białe tony. Co do kondycji włosa po jej zastosowaniu to jest ok, nie robi nic nadzwyczajnego, ale też nie szkodzi włosom. Są miękkie i łatwo się rozczesują. Myślałam, że rozjaśni trochę odrost, ale niestety nie. Opakowanie starcza mi na dwa użycia, a mam bardzo długie włosy. Efekt rozjaśnienia u mnie utrzymuje się do następnego mycia, ale uważam, że za taką cenę warto wypróbować:)

Ilość zużytych opakowań: cztery

gencjana lepsza

*maska niewiele zmieniła w moim kolorze włosów - na pewno lepiej zadziała na jasnoblond włosy, których problemem jest żółknięcie a nie na średni blond, który rudzieje
*drugim ważnym dla mnie minusem jest to, że słabo odżywia włosy - oczywiste jest że rozjaśniane potrzebuję mocnej maski, a ta to raczej średnia odżywka. Ja po niej nie mogłam nawet rozczesać włosów bez szarpania
*sama forma maski sprawia, że nie można jej nakładać przy skórze głowy, czyli na odroście, czyli tam gdzie kolor po kilku tygodniach najbardziej potrzebuje odświeżenia
* mi opakowanie wystarczyła standardowo na 2 uzycia

lepiej sprawdzają się płukanki, które można zastosować na całę włosy, przede wszystkim na odrost
jeśli ktoś boi się wysuszania przy płukankach lub gencjanie wystarczy kilka kropel zmieszać z dowolną maską i tak samo nałożyć na włosy na parę minut

plusem tej maski jest to słabe działanie - nie wylądujemy po 15 minutach trzymania z fioletem na głowie - co przy gencjanie zdarza mi się nagminnie

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy w ciągu 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

super!!

Maski tej używam od czasu do czasu od kilku już lat. Jest rewelacyjna.

Konsystencja jest gęsta, dzięki czemu super się aplikuje i nie spływa z włosów, choć po pewnym czasie od nałożęnia na wilgootne włosy potrzafi lecieć po szyi.
Ma ciemno - fioletowy kolor więc trzeba uważać żeby nie spadła na ubranie, choć nie wiem czy się spierze bo nigdy mi nie poleciało nic.

Maskę zawsze nakładam na włosy na całej długości, zakrywam jakimś czepkiem albo zwykłą torebką foliową jak nie mam czepka i na to ręcznik i czekam min. 15 minut a czasem jak mam wiecej czasu to i dłużej :)

Po zmyciu włosy są bosko gładkie i lśniące, super się rozczesują, nie plączą, kolor jest lekko odświeżony - przynajmniej do pierwszego mycia, super nawilża i regeneruje.

Jest bardzo wydajna, przy włosach do ramion jedna saszetka wystarczała mi na dwa razy, teraz jak mam za ramiona nakładam już całą na raz.

Jedyne czego żałuję w tej odżywce to fakt, że nie ma pełnowymiarowego opakowania i jest trochę ciężko dostępna. Ja ją kupuję w osiedlowej drogerii, bo nigdzie więcej jej jeszcze nie spotkałam.

Cena jest śmieszna a jakość rewelacyjna.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10