Equilibra, Tricologica Shampoo Ristrutturante (Szampon restrukturyzujący)

Equilibra, Tricologica Shampoo Ristrutturante (Szampon restrukturyzujący)

Sprawdź ceny produktu

Szampon o właściwościach regenerujących z kompleksem ceramidowym, do suchych i łamliwych włosów, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Zawiera specjalny kompleks roślinny Phytosinergia (aloes + olejek arganowy + keratyna), który odżywia, nawilża i odbudowuje trzon włosa
Ceramidy zawarte w szamponie wzmacniają strukturę włosa oraz zwiększają odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Stworzony do mycia delikatnych i osłabionych włosów, przywraca im zdrowy wygląd. Po zastosowaniu włosy są odpowiednio nawilżone i bardziej podatne na układanie.
Składniki aktwyne:
- Proteiny pszeniczne: wzmacniają i chronią
- Keratyna: wzmacnia strukturę włosa
- Ceramidy: chronią i odbudowują strukturę włosa
- Lipidy: odbudowują płaszcz lipidowy włosa
- Phytosinergia: regeneruje, nawilża i odżywia

Jestem zadowolona :)

Zapach bardzo przyjemny, delikatny, nie nachalny. Szkoda, że nie utrzymuje się na włosach. Kolor szamponu: bezbarwny może lekko żółty. Ogromnym plusem jest to, że szampon domywa wszelkiego rodzaju oleje, suche szampony - jednym słowem: doskonale oczyszcza włosy. Szampony oczyszczające kojarzą nam się z ostrym skalpem, skrzypiącymi i szorstkimi włosami. W przypadku szamponu Equilibra, mamy porządnie oczyszczoną skórę głowy + miękkie, gładkie i odżywione włosy. Po wysuszeniu były one sypkie i ładnie błyszczały. Nie zauważyłam nadmiernego przetłuszczania.

Super!

Już dawno nie trafiłam na tak dobry szampon z naturalnym składem! Jest bezpieczny dla mojej wrażliwej skóry głowy, nie podrażnia, nie powoduje swędzenia. Dobrze oczyszcza (zmywa nawet oleje). Po umyciu (nawet bez odżywki) włosy są miękkie, nie plączą się, ani nie puszą. Ma bardzo przyjemny zapach.

Equilibra szampon odbudowujący

Bardzo fajny produkt.

+naturalny skład;
+pieni się
+ delikatnie, ale i skutecznie oczyszcza
+ma łagodny, delikatny zapach
+włosy po umyciu są puszyste, lekkie i wyraźnie wzmocnione- nie potrzeba odżywek
+lekka formuła
+wydajność
+cena

Szampon jak szampon.

Konsystencję ma dość rzadką, przez co nie jest wydajny. Efektu wzmocnienia jak np. po szamponie Dermena czy Pharmaceris nie zauważyłam. Według mnie przyśpiesza przetłuszczanie włosów. Fakt coś tam myje, coś tam robi, ale każdy inny szampon zrobi nam to samo, a za mniej. Zwykły szampon i tyle zresztą podobnie jak jego wzmacniający brat. Po wersję aloesowa nawet nie chce mi się sięgać :(

Piekny połysk

Czy wzmacnia – ciężko powiedzieć. Na pewno jest dobrze oczyszczającym szamponem, który zarazem nie wysusza włosów na wiór.
Oczyszcza faktycznie przednio – bez problemu zmywa oleje, naftę, ciężkie maski i stylizatory przy jednokrotnym myciu. Włosy są po nim czyściuteńkie i błyszczące. Szczęśliwie jednak, nie tracą całego nawilżenia, które w nich jest i nie zamieniają się w sucha miotłę – mimo wszystko mają przyzwoitą gładkość i jest je łatwo rozczesać. Moja skóra głowy go lubi, ale czy wzmacnia włosy? – tego nie zauważyłam...
Łatwo tworzy pianę, dobrze się rozprowadza i jest w związku z tym wydajny.
Bardzo lubię zapachy produktów tej firmy – czuć w nich aloes, ale są też leciutko perfumowane – w sam raz na tyle, żeby woń była nie za silna i przyjemna.
Ogółem nie mam zastrzeżeń i polecam.

słaby

Wady:
- bardzo rzadka, płynna konsystencja
- mało wydajny
- bardzo krótkie uczucie świeżości na włosach
- przyspiesza przetłuszczanie
- jest trudno dostepny

Zalety:
+ ładnie pachnie

Bardzo dobry

Szampon jest tani i wydajny a do tego ładnie pachnie. Podczas mycia dobrze się pieni i nie ma problemu ze zmyciem nawet olejów z włosów. Po jego zastosowaniu włosy są dobrze oczyszczone a jednocześnie nawilżone i odżywione. Co prawda z moimi blond włosami przesuszonymi na skutek regularnego farbowania i rozjaśniania sobie nie poradził do końca tak jak tego oczekiwałam, to jednak w połączeniu z odżywką z tej samej serii już tak.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Genialny!

Kocham za:

- zapach (delikatny, świeży, nastrajający optymistycznie, utrzymuje się na włosach);
- działanie (wzmacnia, nie podrażnia, nie przesusza, nadaje się do codziennego stosowania);
- skład (naturalny!);
- atrakcyjne wizualnie i wygodne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, ale na pewno nie ostatnie

Znowu fajny

Kolejna bardzo dobra propozycja szamponowa marki Equilibra. Szampon jest o wiele lepszy od wersji Re-balancing, porównywalny z "Ochroną koloru", a może nawet ciut lepszy od niego.

Przede wszystkim fantastycznie wygładza włosy, nie potrzebuję po nim nakładać odżywki, świetnie się rozczesują, nie puszą, są okiełznane, a z natury mam długie, gęste, falujące i porowate. Stosuję go zamiennie z innym szamponem i po tym ograniczam się jedynie do spryskania włosów odżywką w sprayu, albo nie aplikuję już nic, tak jak np dziś, a włosy rozczesują się w palcach, nie są obciążone, ani też wysuszone i szorstkie.

Kolejną zaletą jest bardzo dobre działanie oczyszczające, a przy tym niedrażniące skóry głowy. Włosy są odbite od nasady, sprawiają wrażenie pogrubionych. Po użyciu wszystkich szamponów tej marki włosów nie muszę myć o dzień, a nawet dwa dłużej, bo są dłużej świeże, w przypadku wersji restrukturyzującej również.

Szampon ma idealną konsystencję, nie przelewa się przez palce, jak to miało miejsce w wersji do włosów farbowanych. Tutaj mamy gęstą, żelową formułę o w miarę przyjemnym, aloesowym zapachu, która bardzo dobrze się nakłada, pieni i szybko spłukuje. Podczas rozprowadzania czuć typową dla aloesu powłoczkę, która dokładnie i równomiernie pokrywa każdy włos.

Nie mogę nie polecić, uwielbiam szampony tej marki, wersję do włosów farbowanych kupuję namiętnie, ten na pewno również ponownie zakupię, mają przyzwoite składy. Za cenę do 15-17 zł nie znalazłam nic lepszego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Polubiłam go

Bardzo lubię szampony z equilibry. Sa na wysokim poziomie i nigdy mnie nie zawadzą. Z tym produktem było tak samo :)

* dobrze myje
* włosy sa odświeżone, sypkie i miękkie
* nie przetuszcza
* dobrze się spukuje
* włosy sie nie elektryzują
* piękny zapach
* wystarczy odrobina aby sie zapienił
* cena około 18 zl

Nie wiele różni się od swoich braci czyli wzmacniającego i aleosowego. Te szampony już zawsze bedą w mojej łazience, bo lepszych jak do tej pory nie znalazłam. Polecam :)

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie dla mnie

Ogólnie nie różni się od dwóch pozostałych, ta sama konsystencja, podobny zapach, dobrze się pieni, jednak moje włosy są po nim za lekkie i mają skłonności do elektryzowania się.

Przy aloesowym i wzmacniającym nie miałam takich problemów, więc pozostanę przy nich.

Fajny

Szampon ma cudowny zapach, bardzo dobrze się pieni.Jest wydajny i nie podrażnia skóry głowy.W mojej pielęgnacji służy do częstszego mycia i w takiej roli sprawdza się dobrze.Radzi sobie ze zmywaniem olejów.Jestem z niego zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 70 %