Christian Dior, Diorshow Khol, Professional Hold and Intensity Eye Makeup (Profesjonalny eyeliner w kredce)

Pojemność 1,5 ml

Ołówek Diorshow Khôl podkreśla powiekę żywą kreską i zapewnia oprawę dolnych rzęs. Umożliwia precyzyjny makijaż. Dzięki wysuwanemu wkładowi zapewniającemu cienką lub grubą kreskę Diorshow Khôl może być nakładany jako uniwersalna baza na powiekę dla zwiększenia intensywności cienia i uzyskania nieskazitelnego efektu "smoky" godnego makijażu wizażysty.

mała rzecz - wielki efekt

Długo zastanawiałam się nad zakupem tej kredki, kusiła mnie...a zarazem postrzegałam ten kosmetyk jako niefunkcjonalny w przypadku mojej osoby, kosmetyk jednego użycia, szczególnie z taką ceną w tle...

Mój makijaż jest bardzo zachowawczy, nie aplikuję cieni, nie robię finezyjnych kresek.
I jak bardzo kocham kosmetyki tak do makijażu oczu używam tylko tuszu do rzęs, okazjonalnie kredki czarnej bądź śliwkowej.

Ostatecznie ją kupiłam w kolorze 039 - Silver.
W kontekście tej kredki srebrny nie jest synonimem kiczu, srebro dalekie jest od dyskoteki w postaci makijażu, obce są mi mocne kolory, brokat, make-up w pawim stylu...
Srebro migocze naturalnie, połyskuje na zasadzie odbicia światła, "tafli lodu", bardziej rozświetla niż migocze brokatem, - nie ma tam brokatu!
Pokuszę się o określenie, że kolor tego srebra jest prześliczny, nosi w sobie poświatę ukrytej zieleni oscylującej z czymś szalenie delikatnym, nie jest to rzecz jasna zieleń oczywista, szmaragodwa zieleń przebija przez srebro pod wpływem odbicia światła.

Początkowo robiłam cienką kreskę na gównej - ruchowem powiece, daje to piękny efekt rozświetlenia, optrycznego powiększenia oka.
Subtelny a zarazem duży efekt. Odświeżenie twarzy poprzez wiosenny makijaż - taką miałam wizję, taki efekt osiągnęłam:-)
Ostatnio jednak, dla odmiany zrobiłam kreskę na dolnej powiece - na linii wodnej, bardzo cienką i tak zaaplikowana wygląda równie ładnie:-) dyskretnie...na zasadzie mała rzecz, duży efekt:-)

Kredkę kupiłam z myślą o wiosennym look\\\'u jednak stosuję ją czasami już teraz, tak bardzo przypadła mi do gustu:-)
To co najbardziej mi się w niej podoba to kolor - bardzo ciekawy, nieco awangardowy a zarazem tak szalenie subtelny...kolor, który idzie w parze z efektem jaki daje na oku. To sprawia, że kredka przestaje być dodatkiem na wielkie wyjścia a świetnie sprawdza się w codziennym makijażu, nawet u takiej minimalistki jak ja:-)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca