18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Te Tao Chinese Herbal Therapy, Body Scrub Wild Rice and Oatmeal (Peeling do ciała z drobinkami dzikiego ryżu i płatków owsianych)

Te Tao Chinese Herbal Therapy, Body Scrub Wild Rice and Oatmeal (Peeling do ciała z drobinkami dzikiego ryżu i płatków owsianych)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 200 ml
Cena 23,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Tak jak każdy produkt z tej serii, zawiera mieszankę najznakomitszych chińskich ziół, która chroni i pielęgnuje skórę. Peeling zawiera drobinki dzikiego ryżu i płatków owsianych; pomaga regenerować skórę, poprawia jej koloryt i ukrwienie.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

maziasta

Kolejny kontrowersyjny produkt Te Tao. Spodziewałam się cudów - na ogół drobinki naturalne są ostrzejsze niż te syntetyczne, a dla mnie dobry peeling to ostry peeling.

Ten jest dziwny - cząsteczki ścierne są idealnie okrągłe, dosyć duże. I może byłoby czuć ich działanie, gdyby nie to coś, w czym są zawieszone. Jest to zielona maź. Jej główną cechą jest maziastość oczywiście, czyli nadawanie poślizgu. Nic, co się ślizga, dobrze peelingować nie może, niestety. Aczkolwiek muszę przyznać, że gdy przejadę wypeelingowaną (a nie spłukaną) częścią ciała (wiadomo jaką) po dnie wanny, to trze, że hej. Więc może ja po prostu nie mam siły w rękach? Albo powinnam jednak powydłubywać drobinki z tej mazi i stosować osobno?

Maź ma jeszcze jedną wadę - koszmarnie się spłukuje. To znaczy właściwie się nie spłukuje. Jest gorsza od każdej znanej mi maseczki (a przecież na spłukanie czeka znacznie większy obszar...); bez użycia gąbki, myjki, czy co tam kto lubi, sprawa jest z góry przegrana.

Waham się, waham, ale wydajność zaliczam mimo wszystko do zalet. Chyba najbardziej wydajny peeling z dotychczas przeze mnie wypróbowanych.

ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  24
  produktów

  108
  recenzji

  278
  pochwał

  10,00

 2. 2

  1
  produktów

  40
  recenzji

  349
  pochwał

  9,18

 3. 3

  25
  produktów

  64
  recenzji

  253
  pochwał

  7,97

Zobacz cały ranking