Oriflame, HairX, Smooth Control, Conditioner (Wygładzająca odżywka do włosów)

Oriflame, HairX, Smooth Control, Conditioner (Wygładzająca odżywka do włosów)

Sprawia, że włosy łatwo się układają, a także zapobiega ich puszeniu się. Dzięki zawartości kompleksu keratynowego wygładza włosy i nadaje im jedwabistą miękkość.

całkiem, całkiem

Produkty (odżywka i serum) zastosowane razem, rzeczywiście zmniejszają puszenie się włosów. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że mam kręcone włosy, więc problem z puszeniem jest ogromniasty! Podkreślam na moich bardzo wymagających włosach efekt jest częściowy. Puszenie nie zmniejszyło się o 100% ale efekt jest widoczny. Próbowałam stosować samo serum, efektu jakiegokolwiek brak. Testowałam na razie przy umiarkowanej pogodzie. Jestem ciekawa jak będzie w przypadku deszczu, włosy myję co dwa dni, więc nie wypowiem się na temat trzydniowego utrzymywania się efektu.

warto wypróbować

Kupiłam tę odżywkę trochę przez przypadek, nie mogę powiedzieć o niej nic złego. Ma poręczne opakowanie, dobrą konsystencję i zapach też jak najbardziej ok, jest dość wydajna, choć opakowanie nie jest duże wiec przy moich długich włosach zużyłam ją szybko.
Używałam jej jako odżywki na co dzień - myje włosy, nakładam odżywkę, spłukuję i koniec :)
Jest bardzo w porządku, tym bardziej, że czasem można dostać ją w promocyjnej cenie.
Produkt nie sprawił żadnych kłopotów, nie pogorszył kondycji włosów, świetnie sprawdził się w swojej roli, czyli wygładził włosy, nadał połysk, moje bardzo długie włosy były łatwe do rozczesania.
Zaznaczyłam, że kupiłabym ponownie ponieważ to dobry kosmetyk, jednak bardzo lubię testować różne preparaty i ten nie jest niezastąpiony.

Moim zdaniem jest godna wypróbowania.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc