Profis-Fryzopol, Lady Spa, Repair Silk & Argan Shampoo (Szampon regenerujący do włosów zniszczonych)

Pojemność 1 000 ml

Lady Spa profesjonalny szampon do włosów Argan & Silk jest przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Jego formułę wzbogacono olejkiem arganowym, znanym ze swych regeneracyjnych właściwości, olejem z pestek winogron, który daje spektakularny efekt nabłyszczenia oraz proteinami jedwabiu o działaniu odbudowującym i wygładzającym. Łagodnie oczyszcza i odświeża włosy, pozostawiając je aksamitnie miękkie i gładkie w dotyku. Intensywnie nawilża, odżywia i wzmacnia. Zmniejsza kruchość i poprawia kondycję włosów, nadając im niesamowitego blasku. Zabezpiecza przed szkodliwym działaniem ciepła, czynników atmosferycznych oraz zanieczyszczeń. Włosy stają się łatwe do rozczesania, ułożenia i nie elektryzują się.

Jest w porządku, ale muszę zrobić przerwę

Szampon kupiłam w internecie za śmieszną cenę - ok. 15 zł za 1 litr! Dokupiłam do niego pompkę i tak służył mi przez jakieś 4 miesiące używania (co drugi dzień).
Mam włosy długie, puszące się i grube.

Plusy:
*radzi sobie z ujarzmianiem moich włosów
*włosy po użyciu są miękkie, miłe w dotyku i gładkie
*łatwo się rozczesują
*jest gęsty i dobrze się pieni
*dobrze oczyszcza włosy i odświeża
*zapach
*cena

Minusy:
*po jakimś czasie zaczęła (po zuzyciu ok. ¾ butelki) swędzieć mnie skóra głowy i przestała po zmianie szamponu – więc na 99% swędzenie było wynikiem używania tego szamponu.
*trochę obciąża moje włosy i szybko się przetłuszczają.
*nie zauważyłam żeby moje włosy w dłuższej perspektywie były zdrowsze (tak jak obiecuje producent)

Polecam kupić pompkę (kosztuje ok. 2/3 zł) – zdecydowanie ułatwia używanie tak wielkiej butli.

Lubię go i być może wrócę, ale już w mniejszej wersji. Teraz ekserymentuję z innymi szamponami.

bardzo dobry

Przetestowałam już wszystkie duety szampon + maska od Lady spa a mianowicie wersję z kokosem, olejem arganowym i kaszmirową. recenzowany szampon oraz ten w wersji z kokosem należą do mich ulubionych kosmetyków do mycia włosów. Nie wiem który z tych szamponów lubię bardziej. Oba są dla mnie idealne.
Włosy mam normalne, proste, zdrowe, nie sprawiają mi jakiś szczególnych problemów ale ze wzgledu na to, że farbuję włosy muszę przykładać uwagę do ich pielęgnacji.
Szampon:
-myje (oczywiście) oraz
-jest gęsty, bardzo dobrze się pieni
-nie podrażnia skóry głowy
-przepieknie pachnie wanilią, karmelem... czymś pysznym
-zapach szamponu długo utrzymuje się na włosach (w połączeniu z maską cały dzień)
-nawilza włosy
-delikatnie wygładza
-nadaje się do farbowanych włosów
-po jego użyciu moje włosy są gładkie i pełne objetości
-nie obciąża fryzury
-bardzo dobrze zmywa oleje (u mnie zmywal za pierwszym myciem olej macadamia, olej lniany i z pszenicy)

Po zastosowaniu tego szamponu tak samo jak i po kokosowej wersji nie muszę używać odżywki. Włosy idealnie się rozczesują, są lśniące, miekkie, lejące. Wystarczy że użyję kremu fiberstrong Matrixa i włosy są nawilżone, zadbane, chronione przed uszkodzeniami. Co drugie/trzecie mycie (myję włosy codziennie) stosuję maskę z tej serii i jest to naprawdę idealnie pielęgnujący duet.
Polecam!

Używam tego produktu od: 3 mce