L`Oreal Paris, Nutri - Gold Olejkowy Rytuał, Olejek do twarzy do cery suchej

L`Oreal Paris, Nutri - Gold Olejkowy Rytuał, Olejek do twarzy do cery suchej

Z upływem czasu skórze skłonnej do wysuszania może brakować składników odżywczych, istotnych do zachowania jej zdrowego wyglądu. Laboratoria L`Oreal Paris wyselekcjonowały 8 regenerujących olejków (róża, pomarańcza, lawenda, gernium, jaśmin, majeranek, rozmaryn, marakuja) znanych ze swych właściwości przeciwutleniających i przywracających skórze witalność, by w połączeniu z odżywczym olejkiem z jojoby podarować Twojej skórze nowy, wyrafinowany wymiar pielęgnacji. Jego aromatyczny zapach daje uczucie zmysłowej przyjemności i doskonale odpręża.

z pompką
olejek
<50ml
olejki

Cudowność

Zawsze sceptycznie podchodziłam do olejków do twarzy, ponieważ mam cerę mieszaną, która ma tendencję do zapychania. Olejek kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłam.
Olejek ma fajny aplikator, pipetę którą precyzyjnie można nałożyć produkt bezpośrednio na twarz.
Olejek lekko się rozprowadza na twarzy, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
Stosuję go od kilku dni, ale już widać pierwsze efekty - skóra jest bardziej promienna, zmniejszyły się przebarwienia potrądzikowe. Od zawsze miałam problem z zaczerwienionym nosem, dzięki temu olejkowi problem zniknął.
Jego regularna cena jest dość wysoka, ale teraz jest na promocji w Rossmannie.

To jest cud!

Ten olejek kupiłam przypadkiem, była akurat na niego promocja, a ja chciałam wypróbować taki kosmetyk, bo jeszcze nigdy w życiu żadnego nie używałam.
Nie spodziewałam się niczego, no może większego nawilżenia, więc podeszłam do testu bez żadnych wymagań. Bałam się jedynie o zapachnie tłustą formułą i więcej niedoskonałości na mojej twarzy, ale postanowiłam zaryzykować
Jakie wielkie było moje zdziwienie, kiedy po dwóch dniach używania (tylko na noc) zauważyłam, że przebarwienia na mojej skórze zaczęły blaknąć. Po dwóch tygodniach nie było już po nich śladu! Były to przeprawienia spowodowane trądzikiem i walczyłam z nimi rożnymi sposobami, włączając w to wizyty u wielu specjalistów (na niewiele się to zdało). Tymczasem ten olejek stał się moim wybawieniem, kolor mojej skóry jest ujednolicony, a przebarwienia znikają z dnia na dzień. Dodatkowo nie pojawiają się nowe wypryski! Sama skóra jest miękka w dotyku i nawilżona. Nie bardziej niż po kremie, który stosowałam kiedyś, ale nie jest też wysuszona
Olejek jest jedynie mało wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na miesiąc. Może ma to związek z tym, że nakładam na twarz całą "strzykawkę", ale taka właśnie ilość jest dla mnie najlepsza.
Jeśli macie problemy z wypryskami, czy przebarwieniami to bierzcie go w ciemno! Naprawdę polecam!

Nie chce się kończyć

Olejek testuję już dłuuuugo, bo jest niezwykle wydajny, a ja wykorzystuję zaledwie kilka kropli na całą twarz. Olejek ślicznie odżywia skórę, nie zapycha i robi to, co ma robić - upiększa. Jest to szczególnie ważne dla suchej cery, która często sprawia wrażenie zmęczonej i szarej. Mimo, że nie jest szczególnie nawilżający, wywołuje uczucie komfortu na ściągniętej skórze.
Produkt ma ode mnie ogromnego plusa za to, że wchłania się błyskawicznie, więc wieczorem można szybko nałożyć bogaty krem, a rado podkład, który na takiej bazie wygląda na rozświetlony (nawet, jeżeli taki nie jest).
Na uwagę zasługuje też piękny, luksusowy zapach olejku oraz zgrabne opakowanie z płynnym złotem w środku.

jestem na nie

Testuję olejek już od dłuższego czasu, dawałam mu wiele szans jednak żadnej z nich nie wykorzystał ;) nie widzę żadnych spektakularnych zmian po tym olejku, nie nawilża, tak jak obiecuje. Co tu się dużo rozpisywać, ja nie zauwazyłam żadnych zmian w mojej cerze po stosowaniu tego olejku.
Jedyny plus to stosowanie go pod makijaż, wtedy podkład ładnie się rozprowadza i ładnie wygląda. Dobrze się też go dozuje, dzięki pipecie. Fajna formuła olejku suchego, ładnie pachnie.
Ma swoje plusy, ale moim zdaniem powinien on spełniać swoje podstawowe cele, tzn. nawilżanie.

Świetny !

Co prawda mam nieco tłustą cerę i nigdy nie uzywalam olejków ,gdyż wydawało mi sie, ze to pogorszy wygląd mojej cery. Olejek sprawdził się w 100%, używam odrobiny ,a skora wygląda świetnie. Jest nawilzona i nie przetluszczona . Sprawdza sie pod makijaż.

zapychał

U mnie się nie sprawdził, dawałam mu wiele szans, ale olejek zapychał cerę, pojawiały się niedoskonałości, które znikały po odstawieniu produktu.
Niestety nie widzę dla niego zastosowania.
Olejek bardzo ładnie pachnie, opakowanie wygląda schludnie, wygodnie się dozuje. Jest dość drogi.

Dobry

+ Po wieczornym użyciu tego olejku cera jest przyjemne nawilżona i miękka.
+ Wygodne opakowanie z pipetą, dzięki któremu nie narobimy za dużo bałaganu.
+ Nie zapchał mnie ani nie uczulił.
+ Jest bardzo wydajny.
+ Przystępna cena.

- Jednak kiedy potrzebuję porządnego nawilżenie, to sam nie wystarcza. Dlatego lubię łączyć go z olejkiem z dzikiej róży The Ordinary i dodatkowo nakładać na lekko wilgotną od toniku twarz.
- Ma dość intensywny zapach, który czasami może przytłaczać.

Może na szyję i dekold?

Jak w tytule, używałam go w zimie, gdy moja sucha skóra stawała się jeszcze bardziej sucha. Na początku było spoko, może troszkę za mocny zapach ale po jakichś 2 tyg na mojej twarzy na której pojawia się jeden pryszcz miesięcznie (znamy przedokresową krostę xd) nagle pojawiło się multum syfów. Może to tylko moja buzia, ale uważajcie ;)

Bardzo fajny olejek

Skora po uzyciu olejku jest bardzo przyjemna w dotyku, wydaje sie byc bardziej odzywiona. Jedyny minus to po nalozeniu mam lekkie uczucie suchości.

Mimo wszystko bardzo polecam :)

Nie

Przetestowałam trzy pełne buteleczki, bo nie mogłam uwierzyć, że nie robi nic. Nic.
Nie odżywia, nie nawilża, nie wysusza, nie zapycha, nie likwiduje wyprysków. Po prostu nic. Ani pozytywnie, ani negatywnie. Nie widzę sensu używania w moim przypadku. Żeby chociaż zaszkodził, mogłabym wystawić negatywną opinię. :D a tu po prostu null, zero efektów jakichkolwiek.
Lubię jego zapach.

On jest świetny!

Jest to kosmetyk genialny,jeden z lepszych olejków jakie miałam dotychczas!
Ja go używałam jako serum na szyję i dekolt,gdyż ostatnie czasy mam cerę problematyczną i boję się stosować takich specyfików na twarz.
Ale konkretnie natłuszcza,wygładza,wyrównuje koloryt skóry,drobne zmarszczki zniwelowane,nie podrażnia.
Na początku za bardzo nie mogłam się przemóc jeśli chodzi o zapach,gdyż kojarzył mi się z trochę męskim zapachem i sztuczną-chemiczną wonią,ale z czasem mi przypasował i nawet zapach bardzo się spodobał.
Opakowanie szklane bardzo eleganckie i wygodne z pipetą.
Jak na taki produkt jest dobry cenowo ok 30 zł -często można dorwać w promocji.
Jest mega wydajny.
Polecam!

Rewelacyjny

Jestem posiadaczką cery odwodnionej, wcześniej stosowałam krem vichy aqualia thermal, ale postanowiłam sięgnąć po olejki. Od kilku miesięcy używam właśnie Nutri - Gold Olejkowy Rytuał i jestem bardzo zadowolona ! Olejek świetnie sprawdza się pod makijaż, szybko się wchłania (zaraz po nałożeniu olejku robię makijaż) ładnie pachnie, nie zapycha, nie zostawia tłustego filmu ! Odkąd zaczęłam go stosować moja skóra się nie świeci, koloryt został wyrównany a stan skóry wyraźnie się poprawił, jest miękka i gładka.