L'Oreal Paris, Nutri - Gold Olejkowy Rytuał, Olejek do twarzy do cery suchej

L'Oreal Paris, Nutri - Gold Olejkowy Rytuał, Olejek do twarzy do cery suchej

Z upływem czasu skórze skłonnej do wysuszania może brakować składników odżywczych, istotnych do zachowania jej zdrowego wyglądu. Laboratoria L`Oreal Paris wyselekcjonowały 8 regenerujących olejków (róża, pomarańcza, lawenda, gernium, jaśmin, majeranek, rozmaryn, marakuja) znanych ze swych właściwości przeciwutleniających i przywracających skórze witalność, by w połączeniu z odżywczym olejkiem z jojoby podarować Twojej skórze nowy, wyrafinowany wymiar pielęgnacji. Jego aromatyczny zapach daje uczucie zmysłowej przyjemności i doskonale odpręża.

serum
z pompką
olejek
<50ml

Może na szyję i dekold?

Jak w tytule, używałam go w zimie, gdy moja sucha skóra stawała się jeszcze bardziej sucha. Na początku było spoko, może troszkę za mocny zapach ale po jakichś 2 tyg na mojej twarzy na której pojawia się jeden pryszcz miesięcznie (znamy przedokresową krostę xd) nagle pojawiło się multum syfów. Może to tylko moja buzia, ale uważajcie ;)

Bardzo fajny olejek

Skora po uzyciu olejku jest bardzo przyjemna w dotyku, wydaje sie byc bardziej odzywiona. Jedyny minus to po nalozeniu mam lekkie uczucie suchości.

Mimo wszystko bardzo polecam :)

Nie

Przetestowałam trzy pełne buteleczki, bo nie mogłam uwierzyć, że nie robi nic. Nic.
Nie odżywia, nie nawilża, nie wysusza, nie zapycha, nie likwiduje wyprysków. Po prostu nic. Ani pozytywnie, ani negatywnie. Nie widzę sensu używania w moim przypadku. Żeby chociaż zaszkodził, mogłabym wystawić negatywną opinię. :D a tu po prostu null, zero efektów jakichkolwiek.
Lubię jego zapach.

On jest świetny!

Jest to kosmetyk genialny,jeden z lepszych olejków jakie miałam dotychczas!
Ja go używałam jako serum na szyję i dekolt,gdyż ostatnie czasy mam cerę problematyczną i boję się stosować takich specyfików na twarz.
Ale konkretnie natłuszcza,wygładza,wyrównuje koloryt skóry,drobne zmarszczki zniwelowane,nie podrażnia.
Na początku za bardzo nie mogłam się przemóc jeśli chodzi o zapach,gdyż kojarzył mi się z trochę męskim zapachem i sztuczną-chemiczną wonią,ale z czasem mi przypasował i nawet zapach bardzo się spodobał.
Opakowanie szklane bardzo eleganckie i wygodne z pipetą.
Jak na taki produkt jest dobry cenowo ok 30 zł -często można dorwać w promocji.
Jest mega wydajny.
Polecam!

Rewelacyjny

Jestem posiadaczką cery odwodnionej, wcześniej stosowałam krem vichy aqualia thermal, ale postanowiłam sięgnąć po olejki. Od kilku miesięcy używam właśnie Nutri - Gold Olejkowy Rytuał i jestem bardzo zadowolona ! Olejek świetnie sprawdza się pod makijaż, szybko się wchłania (zaraz po nałożeniu olejku robię makijaż) ładnie pachnie, nie zapycha, nie zostawia tłustego filmu ! Odkąd zaczęłam go stosować moja skóra się nie świeci, koloryt został wyrównany a stan skóry wyraźnie się poprawił, jest miękka i gładka.

Cud laboratorium!

Jestem zachwycona, gołym okiem widzę różnicę na mojej buzi!!!!!
❤Świetnie sprawdza się jako dodatek do masek/kremów/podkładów
❤rozjaśnia i rozświetla cerę
❤Zostawia delikatny oleisty filtr na skórze (dla mnie to plus, ale nie każdy lubi)
❤Nie Zapycha
❤szybko się wchłania
❤Dobrze zachowuje się pod makijażem
❤skóra jest napięta i mięsista
❤Dułgotrwałe nawilżenie i odżywianie
❤wypełnia drobne zmarszczki
❤jest wydajny
❤Ma bardzo poręczne, higieniczne opakowanie

Dobrze nawilża

Tego olejku używam do masażu twarzy przed nałożeniem kremu. Super się sprawdza w tej roli. Idealnie nawilża pozostawiając długi efekt. Bardzo podoba mi się opakowanie z pipetą, które zapewnia maksymalną higienę. Moim zdaniem produkt jest średnio wydajny, ale nadal wart swojej ceny.

Petarda!:)

Pięknie nawilża twarz :) Niweluje przebarwienia i wypryski! Może faktycznie zapach nie należy do przyjemnych, ale liczą się efekty:) Jest bardzo wydajny i dzięki pipecce łatwy w aplikowaniu :)

Ale pachnie!

Zacznę od tego, że ten olejek ma dla mnie przepiękny zapach, dlatego lubię go wsmarować np. w skórę na szyi lub za uszami. Żałuję, że nie ma takich perfum!
Jeżeli chodzi o działanie produktu, to jakieś zauważam, ale nie sądzę, by było ono wystarczające dla cery suchej. Jako posiadaczka mieszanej używam tego olejku do wzbogacenia kremu na dzień. I tutaj sprawdza się całkiem fajnie. Olejek zawiera wysoko w składzie substancje zapachowe, co wyjaśnia intensywny aromat, ale i fakt, że olejków samych w sobie za wiele tam nie ma. Nie używam solo i nie polecam. Na szczęście dostałam produkt w prezencie, gdybym miała kupić... to nie kupiłabym. Estetyczne opakowanie cieszy oko, zapach cieszy zmysły, ale na "olejkowy rytuał" pielęgnacyjny bym nie liczyła - do tego lepsze są naturalne oleje 100% ;)

Magiczny olejek

Świetny olejek!

Przy aplikacji całej serii - olejek, krem-maska na noc i olejek-krem na dzień skóra stała się gładsza i bardziej promienna. Nie często widzę efekty po kremach itp. ale muszę przyznać, że tu jednak się udało!

Nie jest jednak zbyt wydajny.

Wspaniały i niezastąpiony

Czemu nie spróbowałam go wcześniej?
Mam cerę suchą a ten olejek to remedium na moje problemy.
Używam go po serum i kremie, tworzy miły, natłuszczający i nawilżający film. Po nocy z jego sporą ilością budzę się z idealnie gładką skórą. Używam go również w małej ilości pod makijaż, daje przepiękny efekt a suche skórki prawie nigdy się nie pojawiają.
Zużywam już kolejne opakowanie.

Nie polecam

Pomijąjąc słownictwo jakie nasuwa mi się po stosowaniu tej cudowności oraz moją niepewność o skład i jego wpływ na skórę ;)) to nie jest dla mnie dobry produkt.

Cena nieadekwatna do jakości to po 1.

Po 2 na sferze suchej przy moje mieszanej skórze zapychał mnie, co jest nie do pomyślenia, nawet kiedy używałam naprawdę odżywczych kosmetyków nigdy nie miałam takiej sytuacji!!! W strefie T to nic niezwykłego, ale nie tam się pojawiło.

Oj przepraszam,pomylilam sie iz z czasem uzywania i zuzycia. Do wykonczenia dostala go moja mama,ale nawet ona nie dala rady,mieszala go ze swoimi kremami i narzeka na film na twarzy który tworzy.

Działanie przeciętne a obietnice producenta niespełnione.

Uzywam naturalnych olei i czuje okropny dyskomfot jak mam go na twarzy, poza tym nie ma super odżywienia, nawilżenia, w ostateczności wysuszenie i podrażnienie.

I tak, czuje się oszukiwans przez marketing loreal i nic tego nie zmieni, duze sumy za przeciętne działające produkty w ładnych opakowaniach jakkolwiek by tego nie nazwac....