Schwarzkopf Gliss Kur, Serum Deep - Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów ekstremalnie nadwyrężonych i szorstkich

Formuła z Amino - Protein Serum i płynną keratyną efektywnie rekonstruuje strukturę włosa aż do 10 warstw* w ciągu 1 tygodnia. Dla łatwiejszego rozczesywania i jedwabiście miękkich włosów.

Tak, ale...

Skusiła mnie promocja w Biedronce. Stosowałam wcześniej różne odżywki bez spłukiwania od Gliss Kur, ale z żadną nie potrafiłam zostać na dłużej. Tutaj chyba też tak będzie. O ile odżywka pomaga rozczesać włosy, które są potem delikatne i miękkie w dotyku, o tyle je bardzo obciąża. Po rannym użyciu, już wieczorem czuję ich ciężkość i wręcz nieświeżość. Stosuję od czasu do czasu i dalej szukam czegoś do moich cienkich i zniszczonych włosów.

Nie obciąża

Mam dużo poniszczonych po rozdwajanych końcówek ale bardzo ciężko podjąć mi decyzję o skróceniu włosów bo pierwszy raz mam tak długie i zawsze wolno mi rosną . Co jakiś czas sama je podcinam ale to nic nie daje. Wiem, że nic nie pomoże moim włosom na końcówki prócz obcięcia ale takie odżywki jak ta świetnie działają na moje włosy. Dlaczego? Otóż mam cienkie włosy a taki produkt w sprayu nie obciąża mi włosów. Widzę jak po aplikacji produktu i wyschnięciu włosów są miękkie i bardzo gładkie, rozczesywanie to już nie problem. Odżywka pięknie pachnie i nie przetłuszcza cienkich włosów.

Fajna do rozczesywania

Zawsze po myciu mam problem z rozczesaniem włosów, dlatego przetestowałam już sporo psikanych odżywek. Ta została ze mną na dłużej. Ma świetny zapach, włosy są po niej miękkie i nie ma problemu z rozczesaniem. Jest bardzo wydajna - używam jej co jakieś 2-3 dni a starcza na parę miesięcy.

Lekkie odżywienie

Od wielu lat jestem miłośniczką produktów marki Gliss Kur. Używałam już wielu szmponów, odżywek, masek. Jakiś czas temu zakupiłam tą ekspresową odżywkę i używam ją na mokre włosy po każdym myciu. Kilka razy użyłam jej na suchych włosach, ale nie podobał mi się efekt. Miałam wrażenie, że włosy są obciążone, szybciej się przetłuszczają i dodatkowo puszą.
Nałożona na mokre włosy spawia, że łatwiej się rozczesują, włosy są chronione przed wysoką temperaturą suszarki, ładnie się układają, są miękkie i puszyste. Zaobserwowałam rownież, że znacznie poprawiły kondycję moich końcówek. Nie są już rozdwojone ani przesuszone.

Podsuowując...
Moje plusy:
+ regeneruje i odżywia włosy,
+ dba o końcówki, chroni przed rozdwajaniem i przesuszaniem,
+ chroni łosy przed negatywnym działaniem wysokich temperatur,
+ włosy są miękkie, puszyste, łatwo się ukladają,
+ nie obciąża włosów jeśli jest nałożona na mokre włosy,
+ łatwa w aplikacji,
+ wydajna (przy regularnym stosowaniu starcza na ok. 3 miesiące),
+ cena o 9,99 do 16 zł,
+ łatwa dostepność.

Moje minusy:
- nalozona na suche włosy obciąża je, przyśpiesza przetłuszczaniu, a w pierwszych dniach puszy je.

Dobra choć nie spełnia obietnic producenta

Bardzo lubię odżywki w spray bez spłukiwania Gliss Kur, moja ulubiona to ta różwoa z jedwabiem i zawsze do niej wracam,ale regularnie co jakiś czas skusi mnie (zazwyczaj pięknym opakowaniem:) jakaś inna i ją sobie testuję.

Gliss Kury w spray bardzo lubię i nie wyobrażam już sobie, żebym miała któregoś w domu nie mieć i nie spsikać włosów po myciu. Są super bo nawilżają, regenerują, chronią (co świetnie sprawdza się latem np na urlopie podczas plażowania!) a nie obciążają włosów nie tracimy objętości ani nie przyspieszają przetłuszczania się włosów. Nie da się z nimi przesadzić.

Wersja do głębokiej regeneracji nie jest jakoś wcale mocniejsza od innych wersji, co jest dla mnie swego rodzaju rozczarowaniem bo np maskę z tej linii uważam za bardzo dobrą.
Dobra jak inne-nie wyróżnia się jakoś wybitnie niczym. Nie odżywia mocniej od innych.
Jest to wciąż dobry produkt, mimo niespełnienia obietnic producenta, więc polecam!

Cudowna!!!

Myślałam już, że nie ma lepszej odżywki w spray'u niż Gliss Kur Ultimate Repair, a tu jednak jest!!!
Plusy :
- cudowny zapach, obłędny wręcz,
- super działa na moje włosy,
- rozczesywanie włosów z nią to przyjemność,
- cena - 9,90 zł w promocji,
Minusów brak.
Cieszę się bardzo, że przez przypadek użyłam jej będąc u siostry i się zakochałam :).

Obłędny zapach!

Po pierwsze mam słabość do tych odżywek. Gliss Kur w każdym swoim wydaniu zaskakuje mnie pozytywnie i nie potrafię przejść obok niego obojętnie! Oczywiście i kolejna nowość trafiła w moje rączki i włosy!

+ Obłędny zapach, na prawdę pozostaje na długo na włosach i wiele osób zachwala!
+ Dostępność,
+ Wydajność,
+ Nie powoduje łupieżu ani nie uczula,
+ Dobre zastosowanie - butelka z atomizerem, produkt nie ucieka!
+ Ułatwia w 100 % rozczesywanie! W moim przypadku ani rusz bez niego!
+ Włosy są miękkie i miłe w dotyku,
+ Lekka regeneracja,
+ Cena adekwatna do jakości.

- Skład nie jest zbyt optymistyczny.

PODSUMOWUJĄC: Wspominałam o zapachu? Tak, wart kupna! :)

Doczekałam się!!

Jestem usatysfakcjonowana! od zawsze szukam preparatu po suszeniu włosów, który absolutnie nie będzie olejkiem..niestety moje włosy są okropne po olejowych produktach i nie chcę ich stosować. Nacierałam końcówki włosów kremami do twarzy, bo żaden producent nie chciał wypuścić takiej nie obciążającej formuły. To serum jest idealne, nieważne czy zadziała na "wow" czy nie.
+ZAPACH!! :)
+wydajność
+cena, jak trafimy na promocję
+wygładzenie niesfornych kosmyków
+nie obciąża włosów

-cena bez promocji
-skład niestety nieszczególnie przekonujący
póki co tyle :)

nic specjalnego

kupiłam na wyprzedaży w rossmanie ze względu na to, że potrzebowałam jakiejś odżywki "na już". pierwsze wrażenie bardzo miłe - ładny zapach. co do rozczesywania rzeczywiście trochę pomaga, jednak na moje skołtUIONe włosy to zdecydowanie za mało.
odżywienia nie zauważyłam.

OK

Kupiłam tę odżywkę za ok 20 zł :) Regeneracja włosów itd.. :) Stwierdziłam że zobaczę czy zadziała na moje włosy, jednak ja nie widzę żeby coś szczególnego zrobiła z moimi włosami :) Owszem, ułatwia rozczesywanie włosów i później są delikatne w dotyku. Ale kiedy zaprzestałam jej stosować, włosy wróciły do poprzedniego stanu :)

Świetnie rozczesuje włosy

Tego typu odzywki kupuję tylko do rozczesywania włosów. zdaję sobie sprawę że napakowane silikonami raczej nie zregenerują włosów na stałe jedynie doraźnie :)

dlatego jestem bardzo zadowolona. ze wszystkich gliss kurów w sprayu tylko ta przepięknie rozczesuje moje włosy bez wyrywania, włosy sa miękkie. używam tylko od połowy długości włosów i odzywka nie obciąża ich.

czasami zdaża się że po umyciu włosów spryskuję końcówki i dzięki temu lepiej się układaja i rozczesują.

jestem zadowolona
produkt tani, wydajny, ładnie pachnie (choć wiadomo że to sztuczny zapach)

Używam tego produktu od: marzec - maj 2015

Do rozczesywania tylko

Kupiłam ją po tym jak zachwyciłam się szamponem tej firmy. Niestety okazało się, że nie wszystko mają tak dobre.

Wydajna odżywka w sprayu\'u. Łatwo się nakłada, szybko i nie trzeba spłukiwać. Dobrze się po niej rozczasują włosy i są bardziej miękkie w dotyku. Niestety odżywka obciąża włosy i powoduje, że szybciej się przetłuszczają. Nie poprawia wyglądu ani kondycji włosów. Zapach niestety sztuczny, chemiczny... Raczej się więcej nie spotkamy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc