Schwarzkopf Gliss Kur, Serum Deep - Repair, Szampon do włosów ekstremalnie nadwyrężonych i szorstkich

Szampon Gliss Kur Serum Deep - Repair, przeznaczony jest dla włosów ekstremalnie nadwyrężonych i szorstkich. Formuła z Amino - Protein Serum i płynną keratyną efektywnie rekonstruuje strukturę włosa aż do 10 warstw* w ciągu 1 tygodnia. Efekt to jedwabiście miękkie i zauważalnie bardziej sprężyste włosy.

Nie polubiłam

Kiedyś używałam już szamponów Gliss kur- dobrze wspominam wersje w czarnym opakowaniu.
Szampon według mnie słabo się pieni
Nie zauważyłam zregenerowania włosów
Najgorsze co ten szampon robił to sprawiał, że włosy były przetłuszczone juz następnego dnia od umycia. Dla mnie to od razu skreśla produkt.

Włosy były gładsze w dotyku\
Ładny zapach

Dobry

Nigdy wcześniej nie używałam produktów tej firmy i zostałam mile zaskoczona.

Szampon znajduje się dosyć standardowym opakowaniu, dobrze się z niego aplikuje. Produkt ma perłową barwę i jest średnio gesty - dobrze rozprowadza się na włosach. Pięknie pachnie.

Po paru myciach zauważyłam, że włosy przestały mi się puszyć, co zimą się u mnie potęguje - ogromny plus. Były również dosyć gładkie. Czy uległy dużej poprawie - raczej nie, ale też nie niszczyły się. Szampon utrzymywał je w takiej samej kondycji.

Produkt wpasował się w mój gust i myślę, że w połączeniu z odżywką i mgiełką, może dać lepsze efekty. Na pewno do niego wrócę.

Bardzo dobry

Szampon bardzo przypadl mi do gustu.Stosowalam w duecie z odzywka do splukiwania oraz mgielka bez splukiwania.Wlosy po takiej kuracji naprawde miekkie i lsniace.Nie puszyly sie.Piekny zapach,dobrze myje.

Słabo nawilża i regeneruje

Na moich włosach się nie sprawdza. Nie nawilża, puszy włosy, nie wygładza i nie regeneruje. Jedynie co robi to myje. Po nim potrzebuję silnej odżywki, aby jakoś wyglądały.

Używam prawie całej gamy z tej serii tzn szampon, odżywka, ekspresowa odżywka oraz maseczka już prawie miesiąc.
Włosy po umyciu szamponem są pachnące, ten efekt utrzymuje się co jakiś czas, lecz nie cały dzień. Poza tym włosy są miękkie w dotyku, łatwo można je rozczesać, faktycznie regeneruje. Chętnie kupię ponownie.

Bardzo go lubię :)

Co jakiś czas do niego wracam. A tak się sklada, że należy on do moich tak zwanych "pewniaków".
Plusy :
- konsystencja, fajnie się rozprowadza po włosach,
- dobrze oczyszcza, aczkolwiek i tak zawsze myję włosy codziennie,
- nie wpływa źle na włosy i skórę głowy, a dla mnie to już duży plus,
- opanowanie 400 ml starcza mi na prawdę na długo,
- dostępność np. ROSSMANN,
Minusów nie zaobserwowałam. Polecam!!!

bardzo dobry

Dotychczas nie przepadałam za marką Szwarzkopf, ten szampon kupiłam zupełnie przez przypadek w promocji. Jestem z niego zadowolona. Dobrze czyści, dobrze się pieni, jest gęsty, pięknie pachnie i ma ładne opakowanie. Włosy po nim są puszyste, łatwo się rozczesują, nie puszą się i są tak samo piękne, czy suszymy je suszarką czy naturalnie. Zauważyłam nawet, że włosy po nim zaczęły mi szybciej rosnąć i nie przetłuszczały się tak szybko.

cudeńko :)

Prostuję i maltretuję moje włosy odkąd pamiętam (zaczęłam jakoś na początku gimnazjum, dziś mam 25 lat), bardzo o nie dbam dlatego jakoś szalenie się to na nich nie odbija, ale.. ten szampon doskonale tę pielęgnację uzupełnia. Kupiłam go, bo do kosmetyków tej marki jakoś nigdy nie miałam zastrzeżeń, choć nie byłam też wierną fanką. Czasem na promocji kupowałam ekspresowe odżywki w sprayu, które swoją drogą są równie genialne jak ten szampon.
Ale wracając do szamponu ;) moje włosy puszą się, są naturalnie.. falowane? bo nie są to loki. Jeśli je umyje i wysuszę po czy rozczeszę, wyglądam jak wściekły lew. ;) a tu proszę, użyłam tego szamponu, a po wysuszeniu włosów włosy mięciutkie, błyszczące i ten lew na mojej głowie jakby taki mniej wściekły ;) po kilku kolejnych użyciach (w zasadzie po skończeniu butelki) rzeczywiście zauważyłam znaczną poprawę jeśli chodzi o moje włosy. Nie puszą się, łatwiej się układają, wyglądają zdrowiej i pięknie się błyszczą. Ah i zapomniałabym - pięknie pachną.

Podsumowując:
+łatwo dostępny
+często w promocji, w regularnej cenie z resztą też bez tragedii
+włosy są zdyscyplinowane, nie puszą się
+piękny zapach
+przy regularnym stosowaniu widoczna poprawa kondycji włosów
+wydajny, już niewielka ilość ładnie się pieni

minusów w zasadzie nie zauważyłam :)

W porządku

Całkiem dobry szampon, spełnia swoje podstawowe zadanie-myje, z całą pewnością pielęgnuje,kupiony w Ross w cenie 8,99 zł, za 400ml, czyli w super promocji,konstystancja kremowa, bogata, to element charakaterystyczny tych szamponów,piękny zapach, wydaje mi się że zauwazyłam minimalne wygładzenie, jednak nie jest ono takie jak obiecuje nam producent,

Używam tego produktu od: 3 tyg,
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Ani tydzień, ani miesiąc

Lubię szampony tej marki, a stosowane z odzywka dają wyśmienite efekty. Czytając etykietę rozpływałam się... Może znalazłam swój ideał??? Haha widzę ciągle to minę po pierwszym myciu. Splątane, szorstkie włosy...które prawie od razu się przetłuscily. Używanie przez tydzień tylko potwierdziło moje obawy... Szampon to bubel, kupilam butle 500 ml więc używała przez kolejne tygodnie...aż minął miesiąc i opakowanie było do wyrzucenia... Moje wnioski
Nie działa.
Nie działa.
I jeszcze raz... Nie działa
Coś jeszcze??? Otóż tak drodze państwo...
Słabo się pieni,
Nie działa,
Dopiero po dwukrotnym myciu i zmywaniu oczyścił włosy,
Placze włosy,
Efekt:
Czuje się mimo wszystko oszukana... Po co te obietnicę, bajki i reklamy??? Nie ładne zagranie że strony tej firmy. Jelenia to niech szukają myśliwi... Jak już bardzo muszą!!!😠
Są plusy???
Eh no to macie plusy
Nie wypadły mi wszystkie włosy,
Cena atrakcyjna za taką dużą pojemność,
Wygodne zamknięcie na klik,
Ogólnodostępny,

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 butla 500 ml

regeneruje, zmiekcza i nabłyszcza

Kolejny szampon Gliss Kura, z którego jestem zadowolona :)

+ konsystencja w sam raz - łatwo rozprowadza się na włosach i łatwo spłukuje
+ podoba mi się kremowa (perłowa) konsystencja - jakoś wole takie od tych przeźroczystych żelowych
+ włosy po umyciu są odbite od nasady, miękkie w dotyku
+ jednocześnie nie przyśpiesza przetłuszczania
+ włosy na długości są gładkie, lśniące
+ faktycznie ma w sobie skladniki regenerujące! ani deszcz, ani wiatr nie zepsują efektu gładkiej tafli, a moja fryzjerka ostatnio zauważyła, że wcale nie mam zniszczonych końcówek :D

- średnio wydajny - starczył mi na półtorej miesiąca - inne starczały na 2
- jak każdy Gliss Kur powoduje łupież :(

Bardzo mi przypadł do gustu, ale muszę zbadać czy łupież mam od szamponów tej marki, czy od wody w mieszkaniu. Póki co, zmieniam marke szamponów, a temu dam potem jeszcze jedną szansę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 - 400 ml

Przyjemny :)

Lubię szampony z Gliss Kur\'a - nie robią krzywdy mojej skórze głowy ani włosom na długości. Ten szampon również trafił w "me gusta" :)

Plusy:

+ dobrze myje,
+ nie obciąża,
+ nie wysusza i nie puszy włosów,
+ nie podrażnia skóry głowy,
+ nie wzmaga przetłuszczania,
+ przyjemnie pachnie.

Minusy:

- mam wrażenie, że jest rzadszy od innych szamponów tej marki,
- słabo się pieni więc automatycznie muszę używać go wiecej przez co jest niewydajny.

Może jeszcze kiedyś do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni