Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Schwarzkopf Gliss Kur, Thermo-Protect, Blow Dry Oil (Olejek termoochronny)

Schwarzkopf Gliss Kur, Thermo-Protect, Blow Dry Oil (Olejek termoochronny)

Niezwykły olejek termoochronny bez spłukiwania zapewnia optymalną ochronę przed wysoką temperaturą i luksusową miękkość podatnym na uszkodzenia włosom bez pozostawiania na nich śladów.
Nietłusta formuła zawiera 8 cennych olejków upiększających. Intensywnie regeneruje włosy i chroni je przed zniszczeniami podczas suszenia - dla zdrowego połysku włosów i luksusowej miękkości.

Najlepszy!

+jest to naprawdę najlepszy produkt termoochronny jaki miałam,
+zwykle czekam z recenzją kosmetyków aż zużyję i wyrzucę opakowanie, ale tutaj nie wiem kiedy się doczekam, rzadko go używam, włosy suszę kilka razy w roku, tak więc może ze mną być jeszcze dłuuuugo, aż się nie zepsuje, a jest ultra wydajny,
+to najpiękniej pachnący kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam, zapach lekko słodki, bardzo szlachetny,
+niedrogi,
+konsystencja magiczna, taka lekka, jakby jej nie było,
+w ogóle nie przetłuszcza włosów, można psikać nawet na skalp,
+poza tym, że chroni przed temperaturą, to jeszcze pielęgnuje włosy, są błyszczące, miękkie, ultra gładkie,
+ciężko z nim przesadzić, czy dam mniej czy więcej efekt ten sam,
+bardzo ładne opakowanie,

-opakowanie do niczego, olejek jest tłusty, no nic dziwnego, jak to olejek, jednakże tłuści pompkę, ona się otwiera, on się leje po bokach, masakra,
-przelałam go do opakowania po odżywce w sprayu, ale nie przewidziałam tego, że zatka pompkę, toteż zapchał i teraz muszę odkręcać butelkę i wylewać go sobie trochę na dłoń

Jest to super produkt i chętnie kupiłabym go znowu, ale z racji opakowania nie zrobię tego:( Bardzo mi przykro i szkoda, ale zwyczajnie nie kupię kosmetyku, który się odkręca i potem mam baaardzo tłuste ręce, łazienkę i czasem nawet ubranie:(

Działa ochronnie, wygładza, zmiękcza

Szukałam termoochronnego preparatu do włosów, który będzie także je pielęgnował (nie będzie zawierał alkoholu, przesuszał włosów ani ich usztywniał). I pod tym względem jest to świetny wybór - mamy fajny skład, faktycznie z olejkami, które odżywiają włosy. Za to duży plus.

Czy działa ochronnie przed wysoką temperaturą? Trudno to może miarodajnie ocenić, w każdym razie według mnie tak, skoro włosy po stylizacji nie ulegają zniszczeniu. Codziennie używam suszarki do stylizacji z okrągłą szczotką - przy stosowaniu tego olejku nie zauważyłam, żeby włosy były tymi zabiegami osłabione czy stały się bardziej suche.
Spray fajnie wygładza też powierzchnię włosa, dodaje blasku, sprawia, że w dotyku są miękkie.

Jest dość tłusty (wbrew zapewnieniom o "nietłustej formule"), trzeba więc uważać z ilością. Gdy kiedyś nałożyłam go zbyt hojnie na całą długość włosów, miałam efekt nieświeżej, przyklapniętej fryzury. Przy rozsądnym dawkowaniu nic takiego się jednak nie dzieje. Warto nakładać go głównie od połowy włosów po końcówki, a im bliżej nasady włosów - tylko odrobinę, tylko celem termoochrony.

Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to opakowanie - z jakiegoś powodu cały czas płyn wydostaje się górą i wszystko jest zalane olejkiem. Wycieram po użyciu - a i tak jest to samo, jakby zawartość wydostawała się sama. Nie znoszę takich brudzących siebie i wszystkiego wokół opakowań i dlatego odejmuję gwiazdkę. Choć sam produkt zasługuje już na pełne 5 gwiazdek.
Warto kupić, szczególnie jeśli macie suche lub zniszczone włosy.

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

lubię

długo szukałam czegoś co chroniłoby włosy przed działaniem ciepła, ale jednocześnie nie zawierało składników wysuszających włosy. Ten olejek to strzał w dziesiątkę. Poza fajnym składem dodatkowo nabłyszcza włosy oraz sprawia, że są mięciutkie i przyjemne w dotyku. Trzeba tylko uważać, by nie psikać nim ze zbyt bliska oraz zbyt dużo, bo uzyskamy efekt przetłuszczonych włosów. Niestety też włosy po nim szybciej się przetłuszczają - dla mnie to nie problem bo i tak myję codziennie, ale dla dziewczyn, które myją włosy co 3-5 dni może przyspieszyć potrzebę mycia

Botox na włosy Lucyny

rewelacja dla grubych włosów

Rewelacyjny olejek, ale należy nie przesadzać z ilością bo może przetłuścić włosy. Używany oszczędnie pięknie nadaje połysk grubym, gęstym kosmykom. Jeśli się zapomniało użyć odżywki, to ten spray doskonale ją zastąpi podczas prostowania. Pomaga w wygladzaniu włosów, dodatkowo je odżywia i nadaje piękny połysk. Włosy wyglądają po nim jak po wizycie u dobrego fryzjera.

Fajny produkt.

Olejek ten w nadmiarze mógł obciążać włosy, ale stosowany w wypracowanej ilości sprawiał, że były miękkie, puszyste, przyjemne w dotyku. Do tego pięknie pachniały.

Konsystencja: to treściwy olejek, wystarczy 4-5 psiknięć by zaaplikować go na całe włosy.

Działanie: stosowałam go na wilgotne włosy, następnie suszyłam. Dobrze współgrał z suszarką, włosy po wysuszeniu były odbite od nasady, lekkie, puszyste, miłe. Jednakże trzeba uważać, ponieważ lubi obklejać je, nałożony w nadmiarze powoduje oklapniętą fryzurę, włosy paskudnie rozdzielają się na klika pasm, są przetłuszczone.
Mogę powiedzieć, że chronił włosy przed ciepłem suszarki, ponieważ nie zauważyłam by były wysuszone, łamliwe czy rozdwojone.

Zapach: piękny oleisty zapach, mocno perfumowany, utrzymuje się chwilę na włosach.

Opakowanie: jest jednym z najgorszych jakie miałam! Pod koniec zaczęło strasznie przeciekać, lać się spod atomizera, który przestał działać. W wyniku czego wszystko wokół było polepione. Zużyłam go poprzez bezpośrednie nalewanie olejku na dłoń,

Plusy:
- chroni przed ciepłem
- włosy są puszyste, miękkie, odbite od nasady
- nie przesusza, nie elektryzuje włosów
- bardzo wydajny

-/+ cena

Minusy:
- opakowanie

mój faworyt

Bardzo polubiłam ten suchy olejek, jest o tyle fajny że nie tłuści włosów a po przejechaniu włosów prostownicą robią się one gładkie, jednolite, a co najważniejsze utrzymują się wyprostowane przez długi czas i nie puszą się na wilgotnym powietrzu.
Już nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez niego. Co prawda mam zdrowe włosy, farbowane ale z tendencją do falowania i puszenia się, jak dla mnie olejek jest super,i przede wszystkim jest z w sprayu a nie lejący.
Nie obciąża włosów.

Jest okej

Jest to mój pierwszy olejek tego typu, więc nie mam punktu odniesienia i nie umiem powiedzieć jak radzi sobie na tle innych. Jego regularna cena jest dość wysoka, ale z tego co pamiętam kupiłam go na promocji. Jego opakowanie jest bardzo wygodne, dozownik bardzo ułatwia aplikacje produktu na włosy . Jest też bardzo wydajny, używam go prawie codziennie przez kilka miesięcy i zużyłam dopiero połowę. Nie obciąża mi włosów i ich nie przetłuszcza za co wielki plus. Co do jego działania , używam suszarki prawie codziennie , mam długie włosy i nie są zniszczone i przesuszone, więc chroni przez ciepłem. Kupię go ponownie, ale może uda mi się znaleźć jakiś równie dobry zamiennik w niższej cenie.

Woda a nie olejek

Jestem zawiedziona tym produktem. polowałam na niego, a kiedy kupilam go w promocji (na cale szczescie) okazal sie bublem.. Moge go smialo porownac do odzywki w Sprayu firmy Marion o nazwie 7 efektow. Olejek ma konsystencje wodnista, co prawda jest to plyn z domieszka olejku, ale samego olejku jest w nim bardzo malo, ja wole tresciwe olejki, tluste i geste, bo wiem, ze to jest olejek i zabezpieczy wlosy, a nie wode, tkora nie robi nic. Opakowanie wygodne i praktyczne w uzyciu z psikaczem ulatwia nakladanie olejku na wlosy. Olejek w malej ilosci nie obciaza, ale w wiekszej sparwia, ze wlosy sa oklapniete i nieestetycznie wygladaja. Co doz abezpieczania przed zniszczeniami i temperatura nie widze efektow niegatywnych, wiec chyba jest neutralny/. Ma ładny zapach, fakt. Cena jak na taki produkt zdecydowanie za wysoka, wiecej na pewno nie kupie.

fajny, ale bez szału

Gliss Kur thermo-protect to produkt naszpikowany różnymi olejkami w bardzo przyjaznej formie - sprayu.

Jest to super opcja, jeśli nie chce nam sie samodzielnie kupowac oleji i olejować włosów. Dzięki opakwoaniu w sprayu nanosi się go na włosy równomiernie i nie potrzeba go spłukiwać. Jeśli nie stosujecie żadnych olejków, a wpadnie wam w ręce ten produkt - na pewno zobaczycie różnicę po jakimś czasie. Ja regularnie używam oleju lnianego i arganowego do moich włosów, a produkt ten jest uzupełnieniem i "szybką opcją" w dni, kiedy nie mam czasu na porządne olejowanie.

Producent zapewnia, że produkt nie przetłuści nam włosów - niestety jeśli napsikamy go za dużo pojawia się efekt "tłustych włosów"...

Jeśli chodzi o wydajność, jest bardzo dobra. Mam go już dwa miesiące i ciągle jestem w połowie opakowania.

Pozostaje kwestia największej obietnicy producenta czyli ochrony przed zniszczeniami podczas wysokich temperature (suszarki, lokówki, prostownice)... no cóż, według mnie nie ma czegoś takiego jak ochrona przed takimi zniszczeniami, ponieważ to czy mamy na włosie olej czy nie, nie uchroni nam struktury włosa przed zniszczeniami jeśli codziennie je suszymy i prostujemy... Także nazywaniu kilku olejków w sprayu mianem "termo protect" jest po prostu chwytem marketingowym i niczym więcej...

Myślę jednak, że produkt jest godny polecenia, choćby do codziennej pielęgnacji.