Dolce & Gabbana, Intenso EDP

Dolce & Gabbana, Intenso EDP

Sprawdź ceny produktu

Intenso to czysty instynkt i siła swobodnie wyrażanych emocji. Zapach stanowi moc sprawczą zdecydowanego mężczyzny, z sercem zakorzenionym w tradycji, lecz zarazem należącym już do nowoczesnego świata. Intenso doskonale reprezentuje nową generację mężczyzn Dolce&Gabbana, którzy żyją mocno osadzeni w teraźniejszości, żywiołowo i intensywnie wyrażając swoje emocje.

Kategoria zapachowa: drzewno - aromatyczna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: nuty wodne, bazylia, lawenda, geranium, nagietek
nuta serca: tytoń, siano, nuta moepel, otęby szałwia muszkatołowa
nuta bazy: labdanum, drzewo sandałowe, cyprys, piżmo, bursztyn

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Bardzo przyjemny

Mój partner ostatnio wybrał właśnie D&G Intenso i mogę przyznać, że był to strzał w dziesiątke!

Opakowanie jest szklane z plastikową nakrętką w kolorze miedzi, która ładnie się zgrywa z ciemno brązowym szkłem butelki i miedziano-złotymi napisami.

Zapach jest bardzo aromatyczny. Rozwija się stopniowo. Najpierw czuć bardziej świeże nuty, które z czasem zmieniają się w bardzo ekskluzywny męski zapach. Bardzo przyjemny dla damskiego nosa :) Idealnie sprawdzą się zarówno na dzień jak i na wieczór.

Perfuma jest bardzo wydajna. Dwa psiknięcia w zupełności wystarczają, aby pachnieć przez cały dzień. Na ubraniach utrzymuje się o wiele dłużej i wciąż intensywnie. Tak więc nawet buteleczka 40ml wystarcza na kilka miesięcy! (W przypadku mojego faceta to 4 msce)