Mirato, Like Malizia, So Sweet EDT

Mirato, Like Malizia, So Sweet EDT

`Like Malizia So Sweet` to propozycja uwodzicielskiego, delikatnego, słodkiego, lekko kremowego zapachu, idealnego na nadchodzące ciepłe dni późnej wiosny i lata. Polecany dla romantyczek , ale też pewnych siebie kusicielek. Zapach wody toaletowej `Like Malizia` dyskretnie rozwija się, emanuje cudownym aromatem, harmonizuje z zapachem skóry.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, porzeczka
nuta serca: róża, passiflora
nuta bazy: wanilia

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

100 procent słodyczy

Perfumy w pierwszym momencie skusily mnie niebanalnym opakowaniem. Zapach również okazał się być zachwycający. Perfumy należą zdecydowanie do kategorii slodkich zapachów, jednak mnie jako ich wielbicielce, absolutnie to nie przeszkadza :) perfumy utrzymują się na ubraniach długo, spryskana nimi kurtka pachniala kilka dni. Zapach moim zdaniem nie jest płaski, rozwija się równomiernie tworząc ciekawy efekt końcowy.

Słodki zapach, a jaki przyjemny ;).

Jeden z nielicznych aktualnie zapachów, który mnie nie dusi, a jest dość słodki ;).
Dla wszystkich fanek tego typu zapachów, jak najbardziej :).
Dość długo się trzyma na skórze.
Ogólnie nie mam zastrzeżeń :).

Dostałam, zużyłam, zapomnę.

Zapach wpadł w moje ręce przypadkiem. Ciekawił mnie, zaczęłam używac i jakoś poszedł, ale szału ani wrażenia po sobie nie zostawił.

Jest to zapach z kategorii słodkich, dla mnie nie był zbyt słodki, nie dusił, nie mdlił, ale to raczej nie moja bajka takie zapachy. Czuć w nim wyraźnie wanilię i różę, te dwa chyba najbardziej. Dla romantyczek? Może i tak. Zależy co kto lubi :)
Mi w nim nie pasowała słaba trwałość, 2 godziny i ulatniał z się z ciała. Na ubraniach trzymał się faktycznie trochę dłużej.
Czy sama sobie kupię? Nie. To nie moje zapachy.

Uwielbiam

Dla mnie są po prostu cudowne, uwielbiam te wody podoba mi się szata graficzna, dla mnie ciekawa. Zapach to rzecz bardzo indywidualna, na każdej osobie zapach pachnie inaczej , ja go uwielbiam:) Jest bardzo trwały, wyczuwalny delikatnie pod koniec dnia, cudownie się roznosi po ciele:)

już wiem co mi przypomina

Kiedyś parę razy niuchałam w Rossmanie i podobała mi się jego słodycz.Jakiś czas temu sobie o nim przypomniałam i kupiłam na szybko,niestety bez wwąchiwania się.
Nie będę się za bardzo nad nim rozwodzić,bo nie jestem dobra w opisywaniu zapachów.

Zapach dosyć słodki,ale nie typowy słodziak.Czuję różę,wanilię.Raczej nie pokusiłabym się o stwierdzenie,że jest on dla romantyczek czy kusiecielek.O ile w buteleczce mi się podoba,to do mnie nie pasuje.Nie zgrywa się ze mną kompletnie,tylko odstaje.Nie potrafię go opisać.Dla mnie pachnie identycznie jak Puma Urban Motion.
Co do trwałości,to kiepsko.Czuć go może z 2 godziny,jak sie solidniej spryskać,to po wwąchaniu się czuć go np.na szaliku po kilku dniach.
Nie podoba mi się buteleczka.Wyglada tandetnie,bazarowo.
Cena przystępna.Normalnie kosztuje 59,99zł/100 ml, często na promocji w Rossmanie za 39,99zł/100 ml.

Nie są brzydkie,ale to nie zapach,który do mnie pasuje.Nie otula,nie zgrywa się ze mną,a odstaje.

Używam tego produktu od: kilka mies.

Hairspray z PRL-u

Seria „Like Malizia” to naprawdę prawdziwy niewypał. O ile „Free Spirit” to kwiatowe odgrzewane kotlety, „So sweet” przypominają mi lakiery do włosów made in PRL.

Wielkie puszki w kolorach różu, w środku lepka i słodka chemiczna ciecz, która po rozpyleniu powodowała napady astmy. Dusząca, powalająca na twarz jak Muchozol, w zasadzie nawet nie modelowała, tylko tworzyła na głowie istny Pancernik Potiomkin.

So sweet to ta sama kategoria, ostra, wywołująca płucościsk i łzawienie oczu. Producent ma niezłe predyspozycje do bajkopisarstwa. Porzeczka, passiflora, mandarynka? O nie, raczej rażące i żrące chemiczne odpowiedniki, które po bliższym kontakcie mogą wywołać zatrucie lub poparzenie – podobnie jak środki do udrażniania rur.

Wanilia i róża… dwa składniki, które w zapachach goszczą bardzo często. Trzeba być mistrzem i artystą aby wiedzieć jak je wkomponować w całość mieszanki zapachowej i czym finezyjnie podbić. W So sweet nie ma nawet róży z Silanu, czy Quanto. Wanilii nie uraczymy w żadnej finezyjnej formie. Ba, tu nawet nie ma wanilii z ptasiego mleczka, albo gęstego żółtego pudingu. Jest za to bardzo twardy, różowy plastiko-parapet o który można powybijać wszystkie siekacze. Jak zabawki z tworzywa sztucznego, które chciałoby się przytulić. Sztywne, zimne jak węgorz, mogące zadrapać, albo odbić niespodziewanie w płat czołowy.

So Sweet to syntetyk pełną gębą, jak wielkie nylonowe przykurzone gacie w grochy, jak włókna poliestrowe zaciśnięte mocno wokół nosa.
Pomyłką jest w zasadzie nazywaniem ich mianem perfum. Tak pachnie proszek do prania, lichy żel do włosów, albo kostka toaletowa do zadań specjalnych.

So Sweet to rozpacz w biały dzień. Zapach tak trefny i rozsierdzający, jak majowa mucha, która nie daje nam w spokoju skonsumować drożdżówki.

Bardzo sztuczny i konfliktogenny.

Chyba najlepiej byłoby umieścić fosforyzującą nalepkę na opakowaniu "Uwaga niebezpieczeństwo".

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: testy nadgarstkowe