Sally Hansen, Miracle Gel, Top Coat (Lakier nawierzchniowy z efektem żelowym)

Sally Hansen, Miracle Gel, Top Coat (Lakier nawierzchniowy z efektem żelowym)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 14,7 ml

Innowacyjny top coat w połączeniu z kolorowym lakierem Miracle Gel daje finalny efekt żelowego manicure. Nowa, rewolucyjna formuła bez potrzeby użycia lampy LED. Dwa proste kroki dla niesamowitego efektu: koloru i połysku. Manicure trwały do 14 dni.

nabłyszczające
żelowa

Szału nie robi

Dobry do krótkich paznokci wtedy trzyma się u mnie około tygodnia , jak tylko są dłuższe lakier odpryskuje po dwóch dniach podczas prac domowych .Mi szybko zgęstniał po 3 miesiącach był dość gęsty i potrzebował więcej czasu na wyschnięcie .Nadaje ładny połysk .Zbyt duża cena ja zapłaciłam 10 e niby jest to duża pojemność ale z czasem gęstnieje i jest do wyrzucenia więc nawet nie zużyje tej buteleczki , wolała bym połowę ceny i połowę pojemności .

masakra

kupiłam raz i więcej już nie kupie. Jak na top coat to bardzo słaby. Nawet jednego dnia nie wytrzymał. cena nie adekwatna do jakości. dla mnie totalne dno i wodorosty. dawno takiego złego kosmetyku nie kupiłam.

Kolejny zawód!

Niestety nie lubimy się z hybrydą. Bardzo niszczy moje paznokcie i pozostawia po sobie ogromne zniszczenia. Dlatego ciągle szukam jakiegoś dobrego, mocnego lakieru. Tutaj producent wiele obiecywał cuda, ale niestety nic z tego nie wyszło. Lakier utwardzający jak każdy inny, czyli nie wiele daje. Jestem zawiedziona i nie polecam przepłacać.

Zalety:
- brak.

Wady:
- jest nietrwały,
- drogi,
- nie spełni swojego zadania.

Bez szału

To nie jest zły top coat, ale są lepsze i w niższej cenie (np. topy Golden Rose czy Seche Vite). Minusem Sally Hansen jest niewątpliwie cena i gigantyczna buteleczka - wątpię, żeby udało mi się zużyć top do końca zanim zgęstnieje. Kolejny minus jest taki, że top nie jest idealnie przezroczysty, ale lekko mleczny! A więc każdy kolor będzie nam przytłumiał. W przypadku pasteli czy french manicure daje to nawet fajny efekt, ale w przypadku jaskrawych odcieni, czerni albo krwistej czerwieni jest to lekko frustrujące.

Top dość długo schnie, a jeśli mamy starszy lakier kolorowy lub nałożymy grubą warstwę, to po nałożeniu topu to może nigdy nie zaschnąć (raz obejrzałam cały film susząc paznokcie i nie wystarczyło!). Trwałość jest przeciętna - z innymi topami mój manicure wytrzymuje jednak 1-2 dni dłużej. Top nie tworzy też efektu żelu (jak np. top z Golden Rose) i jak dla mnie ma trochę za szeroki pędzelek.

Podsumowując: top jak top, ale za tę cenę zdecydowanie za słabo!

P.S. Czy ja dobrze pamiętam, że w reklamie producent obiecywał 14 dni noszenia lakieru? Chyba żart!!!!!!!

Nie i jeszcze raz nie!

Do używania oczywiście z lakierem w komplecie. Jak dla mnie porażka - jakość, cena, trwałość - bardzo złe! Po Sally Hansen spodziewałam się czegoś lepszego. Top Coat nie chroni lakieru przed odpryskiwaniem - manicure niszczy się juz następnego dnia! Chyba raczej nie można używać rąk żeby go nie zniszczyć. Jak dla mnie - nie. Trafił do kosza razem z lakierem.

Jeden z lepszych top coat-ów jakich używałam ,mega mocno utrwalił mój mani, lakier trzymał się ok.tydzień. Jedynym małym minusem jest cena jest,jest ona troszkę za wysoka . Jednak jest to cena adekwatna do jakości.

Porażka...

Sally Hansen, Miracle Gel, Top Coat kupiłam w zestawie wraz z lakierem
Miracle Gel Nail Polish.
Jedno wielkie rozczarowanie.
Zakupiłam zachęcona reklamami odcień Red Eye wraz z top coat.
Co do trwałości katastrofa .......
Wystarczy umyć naczynia i lakier odpryskuje.
Na plus duża pojemność ,i szeroki pędzelek ułatwiający malowanie.
Ogólnie lakier dla kobiet które nic nie robią w domu
może wtedy wytrzyma dłużej niż dwa dni.

Lepszy niż lakier

Top kupiłam razem z lakierem z serii Miracle Gel. Markę Sally Hansen zawsze kojarzyłam z dobrej jakości lakierami. W Internecie pełno jest przychylnych opinii na temat jej produktów, więc kiedy udało mi się dorwać na wyprzedaży zestaw topu i lakieru za niecałe 13 zł naprawdę się ucieszyłam. Zaciekawiło mnie utwardzanie naturalnym światłem bez konieczności używania lampy UV – to z pewnością dobry trik marketingowy. Nie mogłam się doczekać, aby wypróbować te produkty, jednak u mnie sprawdziły się średnio.

OPAKOWANIE

Zestaw zapakowany jest a śliczny kartonik w kolorze nude na którym mamy dokładny opis produktu oraz sposób użycia. Top umieszczono w dość dużej, szklanej buteleczce o nietypowym, nieco beczułkowatym kształcie i kwadratowej podstawie, która ma czarną barwę a na niej umieszczono białe napisy. Bardzo podoba mi się pędzelek, który jest gęsty, odpowiednio wyprofilowany w lekką literkę U, co bardzo ułatwia dokładną aplikację lakieru bez zalewania skórek, dobrze leży w dłoni . Wystarczy kilka pociągnięć i gotowe.

TOP

Top ma formę bezbarwnego lakieru o konsystencji gęstszej niż krok 1 czyli lakier kolorowy, którego używam. Dobrze współgra z dedykowanym mu lakierem, u mnie jest to odcień 101 Birthday Suit. Nałożony na paznokcie dodaje im blasku, a dodatkowo chroni lakier przed uszkodzeniami. Bardzo szybko wysycha, choć niestety odkształcenia na płytce paznokcia mogą pojawić się długo po tym. U mnie nawet po kilku godzinach zauważyłam, że po dotknięciu czegoś paznokcie dobrze pomalowane nagle mają dziwne nierówności na powierzchni. Produkt zdecydowanie przedłuża trwałość manicure. U mnie utrzymuje się bez poprawek ok. 8-9 dni natomiast producent mówi o 14 dniowej trwałości. Używam go z różnymi lakierami i efekt jest podobny. Co do utwardzania za pomocą światła dziennego – jak dla mnie nie ma różnicy pomiędzy zwykłym lakierem a tym, to raczej chwytliwe hasło reklamowe. Produkt jest umieszczony w sporej buteleczce i ma dużą wydajność. Z pewnością sprawdza się lepiej niż sam lakier z tej serii.

PLUSY:
+ duża pojemność
+ nadaje paznokciom blask
+ przedłuża trwałość lakieru
+ szybko wysycha

MINUSY
- nie jest odporny na odkształcenia nawet po kilku godzinach od wykonania manicure

Dobry

Kolejny produkt Sally Hansen, z którego jestem zadowolona. Top bardzo szybko wysycha. Nie ma żadnego kłopotu z jego nakładaniem. Nadaje paznokciom bardzo ładny błysk. Na lakierach Essie faktycznie wygląda prawie jak hybryda. Z trwałością jest ok, nigdy nie miałam żadnych odprysków. Po 4-5 dniach jak mam odrost, poprostu odruchowo podważam lakier i odrywam (ale to sama go uszkadzam mechanicznie, samemu z siebie lakierowi nic się nie dzieje)

Zwykle rano maluję paznokcie. Ostatnio pomalowałam wieczorem i zauważyłam wadę topu. Mimo, że paznokcie pomalowałam 3 godziny przed snem i wydawały się suche, po spania, paznokcie straciły swoją gładkość, stały się chropowate :/

jest OK

Używałam tego produktu tylko w połączeniu z lakierami SH z tej serii i ogólnie jestem zadowolona.
Ten duet ładnie prezentuje się na paznokciach, top przedłuża trwałość, ładnie błyszczy, choć jest mało odporny na zarysowania. Z efektem żelowym to może nie przesadzałabym - może próbuje trochę udawać ale żel to nie jest.
Co do trwałości - rzeczywiście mani wygląda świeżo przez dłuższy czas, u mnie do ok. tygodnia, zależnie od czasu spędzonego na rujnujących paznokcie pracach domowych - jest to bardzo dobry u mnie wynik, bo lakiery zwykle odpryskują mi po 2-3 dniach. Oczywiście pod koniec końcówki są już wytarte, a sam top ma delikatne z daleka zupełnie niewidoczne pęknięcia (nie mam zbyt twardych paznokci). Lakier pokryty topem odpryskuje rzadko.
Nie ze wszystkimi kolorami SH z tej serii współpracuje równie dobrze, ale myślę, że wina leży bardziej po stronie lakierów.
Pędzelek wygodny, wydajność bdb. Cena po prostu za wysoka.

Bardzo fajny

Moje paznokcie są w trakcie odrastania po ściągnięciu żelu i wielu miesiącach przedłużania. Są w złym stanie i lakiery trzymają się na nich dużo krócej. Top pomaga mi w przedłużeniu trwałości lakieru na paznokciach. Zauważyłam wyraźną różnicę między nim, a topem, którego używałam wcześniej. Lakier (używam razem z lakierami Sally Hansen-z serii żelowej i color therapy) trzyma się znacznie dłużej, a odpryski są dużo mniejsze. Na zdjęciu paznokcie 5 dniowe.

Miracle Gel - Top Coat

Dobry Top Coat. Używałam bardzo długo i byłam bardzo zadowolona. Fajnie utrwala lakier i ładnie wygląda na paznokciu. Co więcej top coat nadaje płytce paznokcia delikatny połysk. Polecam!