Sally Hansen, Miracle Gel, Top Coat (Lakier nawierzchniowy z efektem żelowym)

Sally Hansen, Miracle Gel, Top Coat (Lakier nawierzchniowy z efektem żelowym)

Pojemność 14,7 ml

Innowacyjny top coat w połączeniu z kolorowym lakierem Miracle Gel daje finalny efekt żelowego manicure. Nowa, rewolucyjna formuła bez potrzeby użycia lampy LED. Dwa proste kroki dla niesamowitego efektu: koloru i połysku. Manicure trwały do 14 dni.

nabłyszczające
żelowa

Bardzo dobry

Kolejny produkt Sally Hansen, z którego jestem zadowolona. Top bardzo szybko wysycha. Nie ma żadnego kłopotu z jego nakładaniem. Nadaje paznokciom bardzo ładny błysk. Na lakierach Essie faktycznie wygląda prawie jak hybryda. Z trwałością jest ok, nigdy nie miałam żadnych odprysków. Po 4-5 dniach jak mam odrost, poprostu odruchowo podważam lakier i odrywam (ale to sama go uszkadzam mechanicznie, samemu z siebie lakierowi nic się nie dzieje)

jest OK

Używałam tego produktu tylko w połączeniu z lakierami SH z tej serii i ogólnie jestem zadowolona.
Ten duet ładnie prezentuje się na paznokciach, top przedłuża trwałość, ładnie błyszczy, choć jest mało odporny na zarysowania. Z efektem żelowym to może nie przesadzałabym - może próbuje trochę udawać ale żel to nie jest.
Co do trwałości - rzeczywiście mani wygląda świeżo przez dłuższy czas, u mnie do ok. tygodnia, zależnie od czasu spędzonego na rujnujących paznokcie pracach domowych - jest to bardzo dobry u mnie wynik, bo lakiery zwykle odpryskują mi po 2-3 dniach. Oczywiście pod koniec końcówki są już wytarte, a sam top ma delikatne z daleka zupełnie niewidoczne pęknięcia (nie mam zbyt twardych paznokci). Lakier pokryty topem odpryskuje rzadko.
Nie ze wszystkimi kolorami SH z tej serii współpracuje równie dobrze, ale myślę, że wina leży bardziej po stronie lakierów.
Pędzelek wygodny, wydajność bdb. Cena po prostu za wysoka.

Bardzo fajny

Moje paznokcie są w trakcie odrastania po ściągnięciu żelu i wielu miesiącach przedłużania. Są w złym stanie i lakiery trzymają się na nich dużo krócej. Top pomaga mi w przedłużeniu trwałości lakieru na paznokciach. Zauważyłam wyraźną różnicę między nim, a topem, którego używałam wcześniej. Lakier (używam razem z lakierami Sally Hansen-z serii żelowej i color therapy) trzyma się znacznie dłużej, a odpryski są dużo mniejsze. Na zdjęciu paznokcie 5 dniowe.

Modne paznokcie 2017 - najnowsze trendy

Miracle Gel - Top Coat

Dobry Top Coat. Używałam bardzo długo i byłam bardzo zadowolona. Fajnie utrwala lakier i ładnie wygląda na paznokciu. Co więcej top coat nadaje płytce paznokcia delikatny połysk. Polecam!

Tydzień idealnych paznokci

Bardzo bym chciał móc nosić hybrydowe lakiery ale niestety u mnie się nie sprawdzają - po pierwsze obojętnie jak by nie były robione po kilku dniach schodzą a po drugie paznokcie rosną mi szybko więc już po tygodniu widać spory odrost co jest nieestetyczne. Seria Miracle Gel jest dla mnie rozwiązaniem idealnym. Maluję paznokcie raz w tygodniu i przez cały ten czas wyglądają bardzo dobrze. Top nadaje piękny połysk i przedłuża trwałość. Top o numerze 100 używałam 2 lata i po tyn czasie chyba się przeterminował bo zmieniał kolor lakieru na ciemne smugi ale kiedy był świeży był świetny. Teraz mam Top 101 i jest jeszcze lepszy. Paznokcie spokojnie wytrzymują 6-7 dni później zmywam i maluję ponownie a w międzyczasie gotuję myję naczynia sprzątam piszę na klawiaturze i co najwyżej ścierają się końcówki reszta dalej jest pięknie pomalowana. Nawet nie oczekuję że wytrzyma 14dni, tydzień to wystarczający okres.

Zaskoczenie na duży plus

Dość sceptycznie podchodziłam do zakupu, a to dlatego, że różne już specyfiki do paznokci (głównie odżywki) absolutnie nie spełniły moich oczekiwań. Ale postanowiłam sprawdzić. Top coat okazał się wybawieniem dla moich paznokci.
Ponieważ żaden lakier nie trzyma się u mnie dłużej niż 1-2 dni bez odpryskiwania, jestem mega zadowolona z efektu top coat. Co prawda nie przedłuża trwałości pomalowanych paznokci do 14 dni, jak zapewnia producent, ale do 6. Tzn szóstego dnia odpryskuje na tyle, że muszę zmywać. Mimo to, co 6 dni to nie 2. Więc dla mnie to naprawdę dobra rzecz.
Nie rozpuszcza mi lakieru, jak tu jest w opiniach, szybko zasycha, nadaje śliczny połysk, który trzyma co najmniej 4 dni. Nie używam z lakierami Sally Hansen, bo takowych nie mam - nie lubię tej marki.
Ale top będzie u mnie na stałe.

Porażka

W ogóle nie przedłuża trwałości (lakier był 2 dni na paznokciach), nie błyszczy się ładnie, rozmazuje przy nakładaniu, cena wysoka.
Z plusów fajna butelka, pędzelek też ok i konsystencja lakieru.

Nic specjalnego

Ten top coat tak naprawdę nie przedłuża trwałości lakieru, nadaje tylko ładny połysk i tyle. Efekt żelowy długo się nie utrzymuje, szybko matowieje i odpryskuje. Nie warty swojej ceny, bo trwałość manicure wykonanego tradycyjnym lakierem i tak bardziej zależy od stanu paznokci niż jakości użytego produktu. Szkoda kasy, raz lakier utrzyma się tydzień, innym razem dwa dni, naprawdę nie warto inwestować w ten produkt.

Bardzo fajny

U mnie się sprawdza nie tylko z lakierami z tej marki. Uważam, że trwałość nawet nieciekawego lakieru marki krzak jest dużo lepsza z tym kosmetykiem. Top powoduje dodatkowo ładny połysk paznokcia. Jedynie nie podoba mi się fakt, że bardzo szybko się kończy. Prawdą jest, że produkty tej marki, i tej serii są dość drogie. Ale uważam, że w promocji np Rossman 49% warto wypróbować.

Państwu już podziękujemy.

Czytając te wszystkie opinie mam wrażenie, że nie mogą być napisane na temat tego preparatu który mam w posiadaniu. Jedyne co jestem w stanie znaleźć w plusów to opakowanie. Niestety nic poza tym. Produkt ma kosmiczną cenę w stosunku do jakości, kompletnie nie spełnia moich oczekiwań, ani obietnic złożonych przez producenta. Po zastosowaniu tego top coatu, lakier na moich paznokciach trzyma się aż 2 dni, gdzie bez niego utrzymuje się do 5, a gdzie 14, które tak zapewnia producent? Po aplikacji na wysuszone paznokcie, rozpuszcza lakier. A później po dwóch dniach, schodzi całymi płatami razem z lakierem. Może u innych faktycznie działa, a ja nie widzę tego potencjału. Płacenie za markę nie jakość produktu.

kosztowne rozczarowanie

Kupiłam Top Coat Miracle Gel wraz z dwoma kolorowymi lakierami Miracle Gel. Lakiery jak lakiery, natomiast jeżeli chodzi o Top spodziewałam się po nim efektów co najmniej porównywalnych do wysuszacza Insta Dri (czerwona buteleczka) także marki SH. Niestety rozczarowałam się. Pomalowałam paznokcie zgodnie z zaleceniami. Pierwsze co mnie zdziwiło, to fakt, że Top rozpuszcza lakier i rozmazuje go po paznokciu, tworzą się prześwity, chociaż odczekałam kilka minut przed nałożeniem tej warstwy. Można zapomnieć o wzorkach, kropkach czy innych. Top Coat Miracle Gel zatroszczy się aby rozmazać wszystko i zepsuć cały paznokieć :P Następna wpadka, po wyschnięciu Topu na paznokciach pojawiają się smugi od pędzelka, normalnie aż bruzdy pomimo jak najbardziej delikatnego nanoszenia go na powierzchnię. Nie ma też pięknego połysku, po nałożeniu drugiej warstwy Topu jest nieco lepiej, ale ani trochę nie przypomina to hybrydy, która jest gładka i błyszcząca. Nawet pierwszego dnia.. praktycznie żadna różnica między lakierami z bazarku i tym śmiesznym Topem. Nie zauważyłam, aby Top przedłużał trwałość lakieru, manicure utrzymuje się kilka dni (3, max 4) tak samo jak zwykłe lakiery SH wykończone Topem Insta Dri, który jest trwalszy, nadaje piękny połysk i przede wszystkim kosztuje sporo mniej. Na pocieszenie: kolorowe lakiery Miracle Gel bardzo ładnie utrwalają się Topem Insta Dri. Nie polecam produktu Top Coat Miracle Gel, kasa w błoto.

Beznadziejny

Strasznie zajarałam się "żelowym" manicurem bez użycia lampy. Kiedy dopiero wszedł na rynek, top coaty rozeszły się od razu. Odwiedziłam z 10 Rossmannów, zanim go znalazłam. Niestety, rozczarowanie. Mam go od roku.

- ROZPUSZCZA LAKIER. Nieważne, ile czasu po nałożeniu koloru stosuję top coat. Robią się brzydkie prześwity
- nie przedłuża trwałości lakieru. Czasami następnego dnia zaczynał brzydko schodzić
- PĘDZELEK ROZPADŁ SIĘ NA MOICH OCZACH ;O Po mniej więcej roku posiadania (nie stosuję go często przez wiadome minusy...), postanowiłam go użyć na piękny złoty lakier Sally Hansen. I pędzelek zaczął być dziwny, rozdwajać się. Zauważyłam, że część po prostu odpadła o.ó włosy zaczęły wychodzić. Maluję dalej. Przy ostatnim paznokciu z pędzelka została jakaś 1/4. Poddaję się. Nie wiem, czy to mój jest wadliwy.
Na opakowaniu napisane jest, że ma termin 24 miesięcy. Minęło jakieś 12, więc teoretycznie powinien być w porządku. Ale nie mam ochoty już go używać. ":(