Rowenta, Suszarka do włosów Respectissim Instant Dry CV6075

Rowenta, Suszarka do włosów Respectissim Instant Dry CV6075

Suszarka Respectissim Instant Dry CV6075 to suszarka łącząca w sobie elegancki, biało-różowy design i profesjonalną moc 2200 W, która gwarantuje szybkie suszenie. Główną zaletą suszarki jest funkcja Respect, która automatycznie ustawia optymalną kombinację temperatury i siły nadmuchu powietrza, przez co eliminuje uszkodzenia powierzchni włosa zapewniając jego odpowiednie nawilżenie, a także zachowując jedwabiste, zdrowe i lśniące włosy. Suszarka posiada innowacyjną funkcję Moving Air Booster, która poprzez jednostajnie drgające powietrze zapewnia ultra szybkie suszenie. Suszarka wyposażona jest w 3 stopnie regulacji temperatury i 2 prędkości nawiewu, a także w nadmuch zimnego powietrza, który użyty w ostatniej fazie suszenia nadaje fryzurze kształt i zapewnia długotrwały efekt. Ponadto suszarka posiada funkcję jonizacji, która wygładza łuski włosów i zapobiega ich elektryzowaniu się. Dodatkowo suszarka jest wyposażona w m.in.: koncentrator umożliwiający precyzyjne modelowanie oraz dyfuzor, który masując głowę zwiększa objętość fryzury.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Bardzo dobry produkt

Od razu spodobał mi się jej wygląd gdy tylko ją zobaczyłam. Suszarka ma 3 stopnie regulacji temperatury i szybkości nawiewu, dodatkowo zawiera przycisk, który uwalnia chłodne powietrze. Plusem jest, że suszarka ma jonizację, nie jest ciężka tylko troszkę głośna.Bardzo szybko suszy włosy, nie elektryzuje ich. Suszarka nie przegrzewa się ani sama nie wyłącza.

Bardzo ją lubię

Mam bardzo proste włosy do ramion. Walczę z ich objętością (jest ich dużo ale u nasady są oklapnięte), ale zależy mi też żeby wyglądały zdrowo i były lśniące i gładkie. Bardzo pomaga mi w tym właśnie ta suszarka :)

+moving air booster - drgający nawiew suszarki sprawdza się, gdy chcę je szybko wysuszyć
+średnia temperatura wystarcza żeby szybko wysuszyć włosy
+DYFUZOR - mój ulubiony element tej suszarki. Sprawdza się po prostu świetnie, włosy są uniesione u nasady, ale nie napuszone, a efekt utrzymuje się bardzo długo
+jest lekka
+posiada haczyk do zawieszenia

-mimo że producent zapewnia, że opcja jonizacji zapobiegnie elektryzowaniu się, to przy gorszych zimowych dniach zdarzało się, że po przeczesaniu grzebieniem włosy elektryzowały się
-raz zdarzyło się, że się wyłączyła z niewiadomego powodu (raczej nie było to przegrzanie)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka w trakcie