Isana, Professional, Frabglanz Braun, Spülung (Odżywka do włosów brązowych i farbowanych na brąz)

Sprawdź ceny produktu

Isana professional odżywka Brown Color Shine. Nie zawiera silikonów. System 'color shine' do włosów brązowych i brązowo farbowanych: zawiera kompleks 'color shine' z filtrem UV i pigmentami kolorowymi; zawiera witaminę E, karmel i ekstrakty z kakao i orzechów włoskich; ułatwia rozczesywanie włosów. Potrójny efekt formuły: odbijanie światła przez włosy brązowe; długotrwały połysk; intensywna pielęgnacja. Działanie pielęgnacyjne: Regularnie stosowana odżywka ISANA Professional - Brown color shine z filtrem UV i pigmentami kolorowymi sprawia, że włosy otrzymują lśniący połysk. Dzięki formule pielęgnacyjnej zawierającej karmel, ekstrakty z kakao i orzechów włoskich oraz pantenol, odżywka umożliwia łatwe rozczesywanie włosów, które od nasady aż po końce mają wygładzoną powierzchnię i wypielęgnowany wygląd. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Zwykła odżywka

Kupiłam ją razem z szamponem. Użyłam jej kilka razy, ale jak dotąd nie zauważyłam jakiegoś specjalnego efektu. Włosy po jej użyciu ciężko było rozczesać, żadnego nawilżenia czy chociaż wygładzenia końcówek też nie zauważyłam.

mmm nie kupię więcej

Z początku byłam zachwycona. Efekt wow! Ten przyjemny zapach i to jak rozprowadza się na moich włosach.. efekty super....
Ale po dłuższym używaniu zauważyłam jakieś przesuszenie włosów i raczej nie wpływa na kolor. Użyję go do końca i więcej nie kupię.

Nie wpływa na kolor

Odżywkę kupiłam od koleżanki za 4 zł. Nadaje się do codziennego stosowania. Rzadko trafiam na pięknie pachnące odżywki, ta wyróżnia się czekoladowo-orzechowym zapachem. Konsystencja i kolor jak czekoladowy budyń. Nie wpływa na brązowe kolor włosów.

dobre uzupełnienie szamponu z tej samej serii

Odżywkę kupiłam w duecie z szamponem i tak samo była w promocji za około 5zł w drogerii Rossmann (także 10zł za 2 produkty to dobra oferta dla mnie:))

Odżywka jest dedykowana do brązowych włosów, ma podkreślać kolor, nawilżać, wygładzać.. Producent nawet ostrzega, że może zabarwiać ubrania.. u mnie nic takiego się nie stało.. miałam wręcz wrażenie, że po aplikacji kolor odżywki zmienia się z czekoladowego budyniu w przezroczysty, nie zauważyłam smug nawet na dłoniach.

Odżywkę aplikuję mniej więcej od połowy długości włosów aż po końce, trzymam 5-10 minut, po czym zmywam letnia wodą i domykam łuski włosów. Nie robi wielkiego WOW na moich włosach, ale jest dobym uzupełnieniem szamponu z tej serii. Nie obciąża włosów, lekko wygładza, włosy nawet się błyszczą.. to taka odżywka, którą możnaby stosować codziennie. Bardzo ładnie pachnie, mniej cukierkowo niż szampon, ale wciąż są to słodkie nuty.

Szkoda, że odżywka nie chroni przed suszeniem, muszę się wspomagać spray'em termoochronnym. To byłby jej niewątpliwy plus :)

Tuba identyczna jak w przypadku szamponu, wykonana z miękkiego plastiku, nie ma utrudnień z wydobyciem produktu ze środka. Ma tylko mniejszą pojemność niż szampon bo 200ml (szampon ma 250ml).

Doprawdy nie mam nic, co działa na niekorzyść, ale nie mam też nic co mogłoby świadczyć o tym, że to zły produkt.. taki codzienniaczek :) nie wywołuje podrażnień, alergii, łupieżu (przynajmniej w moim przypadku), lekko dyscyplinuje włosy, ze swojej strony polecam :)

U mnie się sprawdza

Miły zapach, wydajna, wygładza i dodaje włosom blasku. Używam jej nie na całe włosy, lecz od połowy długości. Nie zauważyłam zmiany koloru czy jego pogłębienia.

Pozdrawiam

Słabiuteńko

Lepsza niż blond-wersja (która jest w zasadzie kitem wszechczasów), ale i tak bullshit. Moje włosy są wysokoporowate i suche, więc wiem, że muszę używać czegoś, co ma konkretny skład, ale też nie oczekiwałam od tej akurat odżywki cudów. Tylko nabłyszczenia, którego potrzebuję ,,od nasady aż po same końce". Ot tak, do użycia sporadycznie.
Szamponu nie wspominam źle, ale tą odżywkę będę.

Działanie: Podstawowym wymaganiem, jak wspomniałam, było dodanie włosom połysku i być może podkreślenie koloru. Gdyby jednak to drugie nie nastąpiło, to i tak połysk by mnie zadowolił. A gdzież by tam. Nałożyłam, odczekałam, spłukałam i szok. Kołtun nie do ruszenia. Postanowiłam uporać się z supłami na sucho, ale musiałam do tego użyć jeszcze sporo odżywki w sprayu. A podobno odzywki z zasady ułatwiają rozczesywanie... Nie nabłyszcza też i mimo wszystkich obietnic brąz nie wygląda z nią ani ociupinkę lepiej. Nie powoduje usztywnienia włosów tak, jak wersja do włosów jasnych i na tym skończyłyby się zalety (chociaż brak dyskwalifikującej wady trudno nią nazwać).

Plusów brak. Darujmy sobie miękkość opakowania.

Pora podsumować minusy:
-nasila plątanie, nie ułatwia rozczesywania
-żadnych zmian w połysku czy kolorze
-zero odżywienia czy kondycjonowania

Podsumowując: Odżywka do włosów, które z zasady obyłyby się bez niej. Każdemu, kto a z włosami jakikolwiek problem, a już szczególnie, jeśli chodzi o rozczesanie, odradzam eksperymenty. Szampon to co innego, ten się spisze. Odżywka się producentowi nie udała, po prostu.

Odżywkę stosowałam razem z szamponem z serii do włosów brązowych marki Isana. Odżywka w mojej ocenie :
PLUSY:
-pomaga rozczesywać włosy
-zapach
-wydajność
-cena
-przyciemnia kolor włosów
-poręczne opakowanie
MINUSY:
-w moim przypadku obciąża włosy(szybciej się przetłuszczają)
-w połączeniu z szamponem z serii po miesiącu spowodowała wypadanie włosów
-przy wrażliwej skórze głowy niestety podrażnia po czasie(wywołała u mnie łupież)

bardzo przeciętny

Zacznijmy może od plusów. bo jest ich bardzo niewiele.

-ładny zapach
-nawet wydajna

To by było na tyle. Cena jest przeciętna, opakowanie tak samo. Skuszona zółtą serią do włosów Isany sięgnęłam po kolejne, wielkie rozczarowanie:

-włosy są przyklapnięte u nasady, suche na końcach
-włosy się plączą i ciężko rozczesują
-zauważyłam też, że włosy zaczęły mi bardziej wypadać
-u nasady są takie jakby posklejane
-końce jak od szczotki, żadnej regeneracji
-włosy sa matowe, gdzie naturalnie mam błyszczące, porażka!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Opakowanie ładne, efekty raczej nie.

Przyznam się...skusiłam się opakowaniem.Skład nie jest jakiś powalający.Konsystencja jest odpowiednia, nie spływa z włosów i nie obciąża ich.Zapach bardzo przyjemny, lekko karmelowo-orzechowy.Niestety na włosach wysokoporowatych w kierunku średniej się nie sprawdził.Trudno je było rozczesać, nie zostały dociążone, wizualnie też dobrze nie wyglądały, były spuszone.Nawet moje brąz włosy nie mają jakoś ładnie podkreślonego koloru...nie, nie i jeszcze raz nie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

to nie do końca to

Używam odżywki w zestawie z szamponem jednak efektu koloryzacji nie zauważyłam.
Pomijając to, odżywka ta to typowy średniak w swojej kategorii. Włosy po niej są lekko odżywione, błyszczące. Zapach jest ładny, konsystencja budyniu czekoladowego. Pasowałaby mi gdyby ułatwiała rozczesywanie, a niestety ile bym jej na włosy nie nałożyła to i tak mam problem z ich rozczesaniem.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Rewelacyjna!

Mam wlosy rozjasniane i pofarbowane na kolor zbliżony do mijego naturalnego. Chcialam uwolnic sie w koncu od farby. Jednak kolor nie pokryl się rowno z moim naturalnym i po dwoch miesiącach problem... Odrost dosc widoczny. Wydane tyle kasy na fryzjera nie po to by znow wrócić do farbowania. Tym czasem przeczytalam o tej odzywce lekko faebujacej wlosy, dokupilam wraz z szamponem w rossmanie za grosze. I ona naprawdę przyciemnila mi wlosy, odrost stal sie mniej widoczny, jeszcze kilka uzyc a calkiem będzie jak moje naturalne wloski! Spełnia swoje zadanie jesli chodzi o farbowanie. Producent zapewnia o regwneracji wlosa nic takiego nie zaobserwowalam lecz nieoczekuje tego bo od regeneracji mam inne maski. Wlosy sie bez problemu rozczesuje, sa troszke po wysuszeniu sztywne ale mysle ze to przez henne. Polecam wszystkim brunetkom!

znakomita!

Świetna ,tania odżywka :
-można ja stosować prze myciem ,wzbogacać olejkami lub jako odżywkę bez spłukiwania
-bardzo ułatwia rozczesywanie
-tania
-wydajna
-łatwodostępna.

Polecam !

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użytku