Bielenda, Skin Clinic Professional, Argan + Makadamia+ Marula, Krem odmładzający + pro-retinol na noc

Sprawdź ceny produktu

Bogaty eliksir w formie treściwego kremu przeznaczony dla skóry, która w wyniku starzenia i czynników zewnętrznych traci swoją naturalną sprężystość, jędrność i elastyczność. Zawiera niezwykle efektywne połączenie szlachetnego olejku arganowego, przywracających witalność skórze olejków makadamia i marula ze skutecznością pro-retinolu, co sprzyja znacznej poprawie jakości naskórka, jego regeneracji i odbudowie.
Pro-retinol to składnik o multifunkcyjnym działaniu, wykorzystywany w profesjonalnych zabiegach medycyny estetycznej. To jedna z najlepiej przebadanych substancji aktywnych używanych w kosmetyce, o naukowo potwierdzonym działaniu:
- stymuluje w naskórku procesy odnowy komórkowej
-hamuje procesy starzenia się skóry
- przyspiesza syntezę nowych włókien kolagenowych, przywracając skórze sprężystość i elastyczność
- poprawia ogólny wygląd i kondycję każdego typu skóry w każdym wieku
- rozjaśnia przebarwienia
- wygładza naskórek, regulując procesy złuszczania.
Sposób użycia: Codziennie na noc na oczyszczoną skórę twarzy nanieść krem i delikatnie wmasować.

Dobry krem na noc

Mam cerę suchą i naczynkową, a ten krem daje jej na prawdę miłe doznania. Szybko się wchłania. Uspokaja cerę, nawilża, koi, odżywia, lekko natłuszcza. Ma świetny skład, same dobrodziejstwa dla skóry. Nie ma parafiny. Nie zapycha, nie powoduje powstawania nieprzyjaciół. Zapach ma delikatny. Nie podrażnia. Skóra po jego zastosowaniu jest miekka, przyjemna w dotyku, taka dopieszczona i zadbana, a rano wypoczęta i zrelaksowana.

Dobry krem na noc. Przy mojej mieszanej, trzydziestoletniej cerze sprawdza się bardzo dobrze.

Plusy:
+ dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy
+ nie zapycha
+ nie podrażnia
+ przyjemna konsystencja i zapach
+ twarz rano wygląda na wypoczętą
+ skóra jest miękka i nawilżona
+ dość łatwo dostępny
+ niska cena

Minusy:
- opakowanie

Świetny nawet dla bardzo wymagającej buzi

Krem ten świetnie sprawdził się na mojej wymagającej buzi: mieszanej z trądzikiem i bliznami, a zarazem wrażliwej, ze skłonnością do alergii. Zacznę od tego, że konsystencja jest niesamowicie delikatna i aksamitna, a jednocześnie bardzo "syta". Do tego pięknie pachnie. Wystarczy mało zaaplikować - super się rozprowadza. Od razu czuć ukojenie i działanie nawilżające na buzi. Nie pozostawia tłustego filtru, nie zapycha. Buzia na drugi dzień jest w świetnej kondycji: nawilżona, wygładzona, niedoskonałości zregenerowane, mniej wyprysków. Myślę, że tu świetnie działa pro-retinol - który nie tylko szybko regeneruje naskórek, ale i działa przeciw trądzikowi. Szybciej goją się ranki i blizny potrądzikowe.Krótko go dopiero używam, ale już wiem, że po dłuższym używaniu moja cera będzie w jeszcze lepszej kondycji ;)

+ Konsystencja
+ Zapach
+ Wydajny
+ Nie zapycha
+ Nie podrażnia
+ Nie tłuści
+ Buzia wygładzona, miękka, nawilżona, zregenerowana
+ Zmarszczki mimiczne zauważalnie wygładzone
+ Pro-retinol dobrze przeciwdziała na trądzik

Ostatnio Bielenda nie zawodzi, same świetne produkty!

Cudo !

Marka Bielenda stała się moją marką KWC :) odkąd testuję ich kosmetyki moja cera nigdy nie czuła się lepiej, a skóra skłonna nadal do wyprysków jest czysta bez żadnych niespodzianek. Cały czas kiedy skończę jakiś kosmetyk od razu kupuję inny z tej firmy i zawsze efekty są świetne.

Moja cera:

* mieszana (już prawie od roku w kierunku suchej)*wrażliwa*z tendencją do zapychania*najbardziej przetłuszcza się w okolicach nosa* z bliznami potrądzikowymi

Krem zakupiłam pod koniec wakacji i tak czekał sobie do jesieni.

Moja pielęgnacja jest zróżnicowana i nie stosowałam go codziennie początkowo. Kiedy przyszły chłodniejsze dni stosowałam go zawsze na dzień, a nie na noc jak zalecał producent. Dla mnie taka kombinacja gdzie w dzień stosowałam ten krem, a wieczorem krem z zawartością 20% kwasu glikolowego okazała się rewelacyjna.

Zalety:

- piękny zapach taki maślany lekko brzoskwiniowy

- treściwa konsystencja, ale pomimo tego krem wspaniale się wchłaniał

- łagodzi wszelkie podrażnienia

- nadaje się pod makijaż

- nie zapycha ani trochę

- wydaje mi się, że nawet łagodził jakąś pojedynczą krostkę która pojawiła mi się raz na miesiąc

- bardzo wydajny

- super współgra z różnymi serami do twarzy

- ładne estetyczne opakowanie

- przyzwoita cena

- dobry skład

Wady:

- dla mnie brak :)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Najlepszy krem na noc :)

Nareszcie znalazłam odpowiedni dla mnie krem na noc. Przeważnie nawet gdy jestem zadowolona z kosmetyku, drugi raz go nie kupuję. Tym razem było inaczej. Oczywiście na Wizażu znalazłam bardzo dobre recenzje tego kremu i postanowiłam go wypróbować.
Ma konsystencję śmietany, delikatnie słodkawy zapach i bardzo dobrze się rozprowadza, nie zostawia jednak tłustej warstwy. Twarz jest nim otulona przez kilka godzin. Bardzo duży plus - nie zapycha i nie uczula mnie.
Nie znalazłam minusów, na pewno kupię trzeci słoiczek. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bajka!

Zakupilam ten krem na promocji, stwierdzilam ze tak niska cene warto przetestowac jego dzialanie. Mam 23 lata, wiec nie mam cery dojrzalej, ale wyznaje zasade, ze zmarszczkom nalezy zapobiegac, zamiast plakac przed lustrem gdy sie juz pojawia :P Dlatego uznalam, ze 3-4 razy w tygodniu prewencyjnie bede stosowac krem, ktory poprawi stan mojej skory. Pierwsze co- krem ma delikatny zapach, nie duszacy czy perfumowany, polaczenie skladnikow w postaci arganu makadamii i maruli daje wedlug mnie swieza nute zapachowa. Co do konsystencji- krem jest lekki, ma puszysta kremowa konsystencje, nie jest ciezki, a do tego ladnie sie wchlania, nie pozostawia ciezkiej grubej warstwy na twarzy. Co do dzialania- uzywam go od miesiaca na noc 3-4 razy w tygodniu. Po piewsze, zauwazylam rozjasnienie delikatnych plamek, ktore pozostaly mi po wypryskach. To na duzy plus, bo z nietorymi walczylam juz od dluzszego czasu. Nastepnie, skora nabiera zdrowego kolorytu- po zimie byla zszarzala i nieciekawa, ale zauwazylam ze jest swiezsza, bardziej rozswietlona. Co do dzialania przeciwzmarszczkowego- mialam delikatne zmarszczki w okolicach oczu i ust- widze ze sa plytsze, skora wydaje mi sie byc bardziej jedrna, zbita, jest grubsza- wczesniej mialam dosc cienka skore po licznych kuracjach tradzikowych. Duzy plus za retinol w skladzie kremu

Bardzo dobry krem na noc.

Mam 23 lata i problematyczną cerę- bardzo suchą, wrażliwą, jednocześnie przetłuszczającą się w strefie T, z rozszerzonymi porami skłonnymi do zapychania i z tendencją do powstawania zmian trądzikowych. Ma także nieciekawy koloryt, skłonność do zaczerwienień. Ten krem kupiłam ze względu na dobry skład( sporo dobroczynnych składników na początku składu, brak parafiny, która mnie zapycha) i jest jednym z najlepszych kremów, jakie miałam okazję używać.

* KONSYSTENCJA: bajeczna! Krem ma bardzo bogatą, odżywczą konsystencję i nie jest przy tym zbyt ciężki, obciążający czy zbyt tłusty. Przypomina konsystencję jogurtu, bardzo przyjemnie nanosi się go na skórę i błyskawicznie się wchłania, pozostawiając jedynie lekki film na skórze. Nie wiem jak to opisać, ale moja skóra czuje się rozpieszczana, kiedy nakładam na nią ten krem;)
* ZAPACH: delikatny, niedrażniący, lekko waniliowy jak dla mnie.
* DZIAŁANIE: używałam go codziennie na noc. Odrazu po aplikacji przynosi zmęczonej po całym dniu skórze ukojenie, odprężenie, łagodzi podrażnienia i uczucie ściągnięcia. Lekko natłuszcza, ale przede wszystkim naprawdę dobrze nawilża, rano budzę się z cerą bardzo gładką, miękką, przyjemną w dotyku, niweluje uczucie szorstkości i suche skórki. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę kondycji skóry- była bardziej nawilżona, gładsza, jędrniejsza, miała ładniejszy równiejszy koloryt. W moim przypadku krem łagodził podrażnienia, kiedy wyskoczył mi jakiś pryszcz miałam wrażenie, że krem przyspiesza jego gojenie, łagodzi zmiany zapalne. Ogólnie krem nie zapchał mnie, nie pogorszył stanu mojej skóry pod względem trądziku, wręcz przeciwnie. Mam 23 lata więc nie wiem jak ocenić odmładzające działanie tego kremu, ale uważam, że jest świetną profilaktyką przeciwzmarszczkową.

* WYDAJNOŚĆ: używany codziennie na noc( nie oszczędzałam go sobie) wystarczył mi na 2 miesiące.
* Opakowanie: odkręcany szklany słoiczek, estetyczny, wygodny w użyciu.
* Dostępność, cena: kupiłam go w Rossmanie, jednak nie we wszystkich sklepach tej sieci jest dostępny, trzeba trafić. Kosztuje około 17 zł, w promocji jeszcze mniej.

Naprawdę rewelacyjny krem, którego działanie faktycznie jest widoczne. Świetnie nawilża, łagodzi, regeneruje, jest bardzo przyjemny w stosowaniu. W dodatku jest tani i polski, polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

super

jako osoba młoda, choc nie aż tak młoda, pojawiają mi się miejscowe zmarszczki, wokół oczu i ust , i właśni w te miejsca stosuje krem bielendy, po jakimś czasie zmarszczki widocznie są mniejsze, jakby wypełnione, rozciągnięte, krem zrobił coś czego się nie spodziewałam, wieć teraz niemal cała kobieca część rodziny go używa:)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1