Pollena-Ewa, Eva Natura Gemmotherapy, Bio Regeneracja, Krem przeciwzmarszczkowy dla cery dojrzałej na dzień 40+

Zawarty w kremie Resveratrox pozyskiwany ze szczepu winorośli z rejonu Bordeaux, wzbogacony wyciągiem z pąków winorośli, stymuluje syntezę kolagenu, przedłuza żywotność komórek skóry oraz spowalnia procesy degradacji elastyny. Aktywna forma rutyny-Trokserutyna działa przeciwzapalnie i kojąco. Obecnośc filtrów UVA i UVB chroni skórę przed fotostarzeniem.

Dobry lekki krem

Zgłosiłam i oceniam.
38 lat, cera dojrzała, ze skłonnością do pryszczy i zaskórników ;)
Krem bardzo przyjemny w stosowaniu, wchłania sie bardzo szybko -co jest podstawowym kryterium oceny przy specyfikach na dzień, pachnie ziołowo, zdrowo, naturalnie , ma podstawowy filtr UV, nie sprzyja zapychaniu, czego nie jestem pewna przy wersji na noc, którą kiedyś stosowałam.
Spełnia oczekiwania wobec kremu na dzień-chroni , lekko odżywia i napina.
Skład poprawny , nie naładowany chemią.
Produkt polski, w promocjach m.in, w Carrefour czy sklepie internetowym-bardzo tani
Opakowanie plastikowe, lekkie, pewnie za proste dla estetek, dla mnie bardzo praktyczne(podróż)
Na minus: mała wydajność -zdecydowanie
Polecam wypróbowanie serum pod oczy z tej serii-bardzo dobre i też taniocha

Dla bardzo dojrzałych czy przesuszonych cer będzie pewnie za słaby, ale dla \'lekko\' dojrzałych , które wyznają zasadę \'primum non nocere\'- świetny :D

Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie zakupione