Piękno Natury, Maseczka intensywnie nawilżająca

Piękno Natury, Maseczka intensywnie nawilżająca

Zgłaszająca osoba: Małgosia

Mam suchą cerą a ta maseczka jest rewelacyjna. Nawilżyła i zmiękczyła moją skórę. Zawiera:

* ekstrakt z zielonej herbaty który łagodzi podrażnienia i usuwa zmęczenie

* olejek z pestek winogron który nawilża i łagodzi oraz

* olejek z avocado który zmiękcza, regeneruje i uelastycznia.

I jeszcze jeden plus: ślicznie pachnie i sprawia że sucha skóra wcale nie jest taka sucha.

Cena: ok. 11 zł / 75 ml

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Jeżeli masz produkt z tej serii, najpierw zgłoś go do katalogu. Dziekujęmy - Redakcja

Idealna

bardzo dobrze nawilża: dogłębnie i na długo. jest miła w użyciu, lubie ją nakładać wieczorem, nie zmywam jej ale bezposrednio na nią nakladam makijaż. jak dla mnie bezapelacyjne KWC tylko nie moge jej nigdzie dostać:(

Używam tego produktu od: długo

naprawde nawilża

Ta zelowa maseczka naprawde nawilża i do tego chłodzi. Przypomniałam sobie o niej, bo jakoś rzadko jej używam (dostałam ja kiedys jako gratis do kramu). Dzis sie spaliłam na solarium a ta maseczka swetnie chłodzi i łagodzi spieczona skóre. Czasem tez jej uzywam po mentholowym peelingu avonu tez sie sprawdza. Tak jak pisała poprzedniczka nie zmywam jej tylko pozwalam ładnie wsiąknąc, a całkiem szybko wsiąka. Po uzyciu skóra naprawde jest nawilzona i taka odnowiona. Na pewno łagodzi podraznienia. Jest troche za rzadka i rozlewa sie na dłoni. Nie wiem czy ją kupie bo mimo ze nie jest zła to rzadko jej uzywamUżywam tego produktu od: rzadko od roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

KWC

Ta maseczka to moje ostatnie odkrycie. Kupiłam ją w Rossmanie jako gratis dołaczoną do kremu matującego za śmieszną cenę 9,90zł. Jakież było moje zdziwienie, gdy nałożyłam ją po raz pierwszy na twarz:) nigdy nie myślałam, że żelowa maseczka może działać tak intensywnie. Przede wszystkim ona naprawdę nawilża i to bardzo dogłębnie:) Moja cera jest mieszana i wrażliwa, ale bardzo przesuszona od matujacych specyfików, a ta maska działa jak kompres-ukojenie. Buzia wygląda po niej cudownie - gładka, miękka po prostu promienieje świeżoscią i tak jak ktoś napisał nie jest to efekt krótkotrwały .Wprost uwielbiam ją! Oczywiście już zakupiłam dwie na zapas, bo z tego co się orientuję to ciężko ją dostać. Mam nadzieję, że nigdy jej nie wycofają ze sprzedaży. Pierwszy raz z czystym sumieniem mogę przyznać kosmetykowi miano KWC:) Polecam!

Konturowanie Smashbox

Świetna!

Najlepsza maseczka nawilżająca jaką do tej pory miałam a przy tym tania i wydajna.Mojej cerze mieszanej bardzo pomaga wtedy gdy mam jakies podraznienia lub kiedy jest przsuszona ( np. po solarium). Urzywam jej jako maseczki( grubą warstwe) i trzymam az całkowicie wchłonie- nie zmywam jej , albo jako kremu -próbowałam i na noc i na dzień i jest super. Kiedyś po opalaniu wysmarowałam nia całeciało;-) i tez super! Napewno przyda sie każdemu o słabo nawilżonej skórze i to zarównosuchej jak i tłustej. Bedzie zawsze na mojej półce.

Naprawdę OK

Naprawdę bardzo dobry kosmetyk dla skóry suchej, choc nie nawilza jakoś genialnie - powiedziałabym, że to produkt dla naczynkowców, którzy marzą o ochłodzeniu skóry, ukojeniu, uspokojeniu i wybledzeniu. Bardzo dobra pod tym względem , zwłaszcza z lodówki, choć gorsza niż saszetkowa Kolastyna nawilżająca. Osoby nie posiadającego takiego typu skóry, zapewne bedą rozczarowane - maska nie odzywia i nie nadaje sie zbytnio jako dlugodystansowy nawilzacz. Bardzo podoba mi sie jej zapach - cos kwiatowo-wodnego.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Niestety, producent wycofuje sie z tej serii ponoć, więc nalezy robić zapasy!

ukojenie

Kupiłam tak bez przekonania, ale po nałozeniu już wiedziałam, że to był udany zakup.Wspaniale nawilża,wchłania się nawet gruba warstwa,łatwo się zmywa.Drażni mnie tylko jej mdły zapach.Ale ogólnie spełnia swoje zadanie bardzo dobrze.Skóra jest gładzitka, mięciunia i taka gładkaaaaaa...........Ilość zużytych opakowań:1

bardzo dobra

Moja "przygoda" z tą maseczką zaczęła się od wypróbowania kilku próbek, strasznie mi się spodobała już po pierwszym użyciu. Zupełnie różni się od znanych mi maseczek - ma postać delkikatnego kremu któy wchłania się w spragnioną skórę prawie całkowicie! potem wystarczy przetrzeć resztę wacikiem lub chusteczką. Cera jest gładziutka i odżywiona. Polecam :)Ilość zużytych opakowań: pierwsze i NIE ostatnie

odkrycie

Mam cerę tłustą i sama bym jej raczej nie kupiła, ale wygrałam w jakimś konkursie... I dobrze, bo odkryłam świetny kosmetyk! Nakłada się średnio, ma trochę mało gęstą konsystencję, taką jakby śliską, ale da się rozprowadzić. Ładnie pachnie, jak cała seria. Moja skóra ją po prostu pije. Prawie cała się wchłania, co jest dla mnie niespodzianką, jeszcze takiej nie spotkałam, dotychczas musiałam wszystkie zmywać. Zostawia jedynie śliską powłoczkę, ale gdybym nakładała jej trochę mniej, pewnie by się cała wchłonęła, ale ja się przyzwyczaiłam do zmywania i zawsze nakładam trochę więcej. Twarz jest gładka, miękka, nawilżona, lekko jakby rozjaśniona, po prostu ładnie wygłada. Super, nie tylko do cery suchej.

zupełnie zwyczajna

Żadna rewelacja. Aż chciałam dać pięć gwiazdek, bo dostałąm od Kolastyny kilka próbek tej maseczki, za co jestem niezmiernie wdzięczna (nie omieszkałąm podziękować listem :-) ). Jak dla mnie za tłusta (ale ja mam tłustą cerę). DObrze nawilża, dobrze się zmywa, cera łądnie wygląda. Włąściwie - poza tą tłustością - n ie ma się do czego przyczepić :-)

nie polecam

Dla mnie ta maseczka to poprostu coś w postaci tłustego kremu.konsystencja mi nie odpowiada-za rzadka, cera po niej wygląda tak samo jak przed użyciem.Znam wiele lepszych masek.

NA LATO W SAM RAZ

Bardzo dobra maseczka. Skóra wysuszona letnim słońcem i wiatrem po prostu jest bardzo spragniona i pije ja wielkimi łykami! :)<BR>Może być nawet zamiast kremu nawilżającego, działa dogłębniej i nie trzeba jej zmywać. Zapach ładny, ale rzeczywiście mógłby być o ton, dwa mniej intensywny.

Oceniam na 4.00

Kupiłam tą maseczkę skuszona Waszymi opiniami i chciałam spróbować, czy jest lepsza od mojej ulubionej Soraya. Jest niezła, dobrze nawilża, ładnie się wchłania, ale ten zapach troszeczkę jest specyficzny.