Star Effect Mascara (tusz wydłużający)

Star Effect Mascara (tusz wydłużający)

Tusz wydłużający z inowacyjną malusieńką szczoteczką, która ma umożliwić umalowanie nawet najmniejszych rzęsek. Producent obiecuje, że po użyciu tej maskary zauważysz te rzęsy o których istnieniu nie wiedziałaś :)
Do wyboru trzy kolory tuszu: czarny, brązowy i granatowy.

wydłuża

Zgadzam się - tusz jest mokry i trzeba uważać, żeby się nie ubabrać, również zdaje się być ciężki, ponieważ pokrywa rzęsy bardzo dokładnie (i dokładnie każdą rzęsę ;) ). Nie, nie podkręca, ani nie pogrubia, ale nie takie jest jego zadanie. Polecam dziewczynom które mają krótkie i proste, gęste rzęsy. Tusz je doskonale wydłuży (naprawdę spektakularnie, dwie warstwy robią kurtynę rzęs). Nie robią się owadzie nóżki, tusz jest bardzo trwały, nie osypuje się nawet wieczorem. Nie wysycha (opakowanie mam już rok, a tusz jest ciągle mokry).

Kosmetyk bardzo dobrej jakości, polecam piękny granatowy kolor.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

Raczej nie

Tusz jest bardzo mokry przez co przy malowaniu i po nim jestem nim cala ubabrana, a do tego prostuje rzesy i "opada" je przec co podkrecanie ich zalotka nie ma sensu :/ Skleja rzesy i nie wyobrazam sobie malowac sie nim zima czy jesienia. Efekt delikatny i naturalny.

Używam tego produktu od:

Perfekcyjny:)

Nabyłam ten tusz po straszliwie długim namyśle i przechadzaniu się między regałami. No i jestem zadowolona. Tusz się sprawdza znakomicie. Może faktycznie mała szczoteczka na początku sprawia kłopot, ale jest to kwestia wprawy. Ja po miesiącu potrafię już nią "operować" i makijaż oczu nie jest problemem. Rzęsy są perfekcyjnie rozdzielone, ładnie pokryte tuszem. Tusz nie skleja rzęs, nie kruszy się, nie tworzy grudek. Maciupeńka szczotunia pokrywa nawet te najmniejsze rzęski. Warto spróbować. Nie jest to co prawda mój ideał, ale jeden z lepszych kosmetyków, jakie miałam.

Używam tego produktu od:miesiąc

WŁOSY lokówka objętość

Kiepska

Mascara nie przypadła mi do gustu, jednak wolę odrobinę większe szczoteczki, ta jest zdecydowanie za mała, włoski w spirali są rzadkie, jest ich bardzo mało, przez co niedokładnie rozdziela i maluje rzęsy, a wprost je skleja, nie daje efektu pięknie podkreślonych rzęs, zwykłe przeciętne czarnidło, chociaż czerń nie jest zbyt głęboka nawet, ot trochę podkreśla rzęsy, ale przy tym skleja, na szczoteczkę nabiera się za dużo tuszu, na pewno nie kupie kolejnej. Przy tym bardzo trudno go zmyć, nawet płyn do demakijażu tej samej firmy sobie z nim nie radzi, jak również dwufaza Bielendy, mleczko do demakijażu też, przy myciu wodą nadal zmywa się i tworzy oczy pandy, czego nie lubię bardzo.
ilość zużytych opakowań:1

godny polecenia

Tusz bardzo ladnie wydluza, ale nie pogrubia rzes. Efekt jest widoczny, choc naturalny. Duzy plus za kolor - intensywna, gleboka czern. Jest bardzo trwaly, trzyma sie dzielnie caly dzien, nie osypuje, nie kruszy - ogromny atut. Nie zasycha w opakowaniu, mam go prawie rok i zadnych problemow. Szczoteczka faktycznie malenka, idealnie nadaje sie do malowania dolnych rzes. Nie daje maxa, bo nie powalila mnie na kolana. Produkt porzadny, godny polecenia.

Uwodzicielski

Po prostu nie mam zastrzeżeń! Uwielbiam go i wracam wciąż po porażkach z innymi tuszami. Przepięknie wydłuża, rzęsy są delikatne, długie, nie sklejone, oczy wyglądają pięknie, lecz naturalnie. Tusz nie jest pogrubiający, dzięki czemu nie daje efektu ciężkich "zakitowanych" rzęs. Perfekcyjnie trwały, absolutnie nic się nie rozmazuje. Głęboka, lśniąca czerń. Malutka szczoteczka jest bardzo wygodna, nie zdarzyło mi się pomazać powieki podczas malowania, co czasami powodują "pełnowymiarowe" szczoteczki. Jedna, jedyna malusieńka wada - moim zdaniem jest niewydajny, szybko się kończy. Ale na szczęście cenę ma niewygórowaną, więc szybko zużywam jedno opakowanie po drugim...

Tusz Wszech Czasów !

Tusz jest dokładnie taki jak opisuje go producent.
Bardzo ładnie wydłuża rzęsy, rozdziela je, a nałożone dwie warstwy dają dość wyrazisty efekt.
Mała szczoteczka jest jak dla mnie idealna, ślicznie rozczesuje rzęsy, możną nią ładnie podkręcić i wydłużyć rzęsiska :)
Kolorek głębokiej czerni pięknie trzyma się cały dzionek.
Nie zaobserwowałam kruszenia.

Zdecydowanie P O L E C A M ! ! !

?

zdecydowanie lepszy byl perfect lenght lumene. ale juz go wycofali. ten ma to do siebie, ze po paru godzinach zaczyna sie lekko rozmazywac (u nie na gornych powiekach). perfect lenght nigdy mi sie nie rozmazywal, nawet jak przetanczylam cala noc na dyskotece. no ale w porownaniu do tuszy np. astor to i tak minimalnie sie rozmazuje. najgorsze pod wzgledem efektu ksero sa tusze astor.Recenzja: ...

cudownie wydłuża

Fakt, szczoteczka nie jest najlepsza. Ale użyłam szczoteczki po maskarze Lash discovery maybelline (niestety już wycofanej:( ) i tusz się sprawuje na medal. Podwójnie wydłużył moje rzęsy, nie skleja, długo jest widoczny. Gdybym używała go jego pierwotną szczoteczką, dałabym tylko dwie gwiazdki właśnie za szczoteczkę, ale za drugim razem użyłam szczoteczki maybelline, również wąziutkiej, i jest całkiem nieźle. Dlatego daję 4 gwiazdki. Polecam!

no cóz...

Moje pierwsze doświadczenie z tym tuszem było bardzo podobne do doświadczeń moich poprzedniczek :)
Ale ja nie poddaje się tak łatwo i próbowałam kolejny i kolejny raz...
Z początku rzeczywisce maskara miała zbyt luźną konsystencję przez co nakładała się na szczoteczkę miniaturkę zbyt wiele... Sklejała rzęsy i tyle ;)

Ale po wytarciu szczoteczki z nadmiernego tuszu całkiem łatwo mogłam wymalować rzęsy:)
I naprawde zdziwiłam się bo moje krótkie rzęsy stały się w widoczny sposób wydłużone i lekko podkręcone! Szczoteczką można nauczyć się posługiwać - wystarczy odrobina cierpliowści i trochę ćwiczeń ;)

Ogólnie można powiedzieć że to bardzo ciekawy produkt ale dla wytrwałych, wytrzymuje cały dzień, ne kruszy sie i nie robi podkówek pod oczami.
Skleja rzęsy przy dwukrotnym nałożeniu więc nie radze ;)
Spokojnie 3 * mogę dać ale nie wiecej.
Są lepsze i tańsze - choćby XXL Pierre Arthes.

w świecie mini

Wymiary szczoteczki dyswkalifikują tą maskarę. Po prostu jest NIEMOŻLIWE umalowanie rzęs, nie mówiąc o ich rozczesaniu!!. Efekt : poklejone niemiłosiernie rzęsy, w ilości sztuk 4 (bo tak się skleiły w 4 nierówne kępki). Nie pomaga wyczesywanie szczoteczki :-(

beznadziejna szczoteczka

dodałam więc i ocenię. Nie bardzo wiem jak można sie umalować taką mikroskopijną szczoteczką !! jest chyba dla krasnoludków! przez jej wymiary nie sposób rozczesać rzęs i nabiera sie na nią za dużo tuszu - efekt posklejane rzęski jak się patrzy ! faktycznie jak rozczeszemy je drugą szczoteczką to tusz trzyma sie przyzwoicie i nic się nie rozmazuje, ale nie polecam.
oddałam ją znajomej i jej rzęsy łatwiej umalować tym cudem techniki , więc niech się cieszy :))