John Frieda, Frizz Ease, Flawlessly Straight Shampoo with Keratin (Wygładzający szampon do włosów z keratyną)

John Frieda szampon do włosów Firizz ease wygładza, zmiękcza oraz pomaga okiełznać kręcone włosy. Prostowanie i modelowanie włosów staje się łatwe i przyjemne, a efekt utrzymuje się nawet do 24 godzin.

Dla mnie bomba!

Szampon bardzo delikatnie myje - ma lekką konsystencję. Nie obciąża włosów, jest bardzo wydajny. Ma przyjemny zapach. Wygładza włosy, a wraz z odżywką z tej samej linii regeneruje je i usuwa efekt 'elektryczności'. Jestem zadowolona i polecam :)

Potrzebny przed prostowaniem

Idealny szampon przed prostowaniem. Oczywiście w duo z odżywką, samego nie używam nigdy. Włosy mam z falami/lokami, różnie. Grube, gęste i bardzo długie, farbowane, które czasami się przesuszają, ale się nie puszą.
Szampon nie jest w stanie wyprostować mi włosów, ale ładnie je wygładza, razem z odżywką dobrze dociąża i nabłyszcza. Pachnie bardzo przyjemnie. Po wyprostowaniu efekt tafli. Włosy dużo ładniejsze niż bez tych kosmetyków. Efekt faktycznie jednodniowy i nie chodzi o prostowanie, bo u mnie i tak włosy są proste tylko tego dnia co prostowałam, tylko o to, że nie są już takie miękkie i błyszczące.
Mogę jeszcze dodać, że używa go moja koleżanka z włosami przetłuszczającymi się, też tylko przed ewentualnym prostowaniem i tego samego dnia musi już koniecznie umyć włosy.

Używam tego produktu od: zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: około 10 sztuk

Wspaniały!

Ten szampon to mój zdecydowany ulubieniec. Mam wprawdzie proste włosy, ale po szamponach "nieprostujących" wyglądają tak, że każdy kosmyk układa się w inną stronę i ogólnie włsy są lekko falowane.
Po tym szamponie są dużo bardziej proste (nawet bez modelowania), zdrowsze i gładsze. Łatwiej je tez rozczesać.
Cena jest dość wysoka, ale często w SP są promocje typu 50% taniej dla całej marki John Frieda.

Polecam też odżywke z tej samej serii - opakowanie wyglada dokladnie tak samo, tylko z jaśniejszą nakrętką. Nie ma jej jeszcze na KWC, jak bedzie na pewno dodam opinie z 5 gwiazdkami.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Super

Używam tego szamponu razem z odżywką i maską z tej samej serii. I przyznam, że razem tworzą idealne połączenie.

Jakie mam włosy?
Długie, puszące się (!!!), falowane - które po myciu, deszczu lub choćby w wilgotnym powietrzu zamieniają się w dziwne, totalnie nieposkromione loki.
Kiedy prostuję je na szczotce, wyglądają ładnie. Same z siebie proste nigdy nie są.
Kilka lat temu je farbowałam i moje końcówki wciąż to pamiętają.

Jak działa ten szampon?
Pięknie i luksusowo pachnie. Ma niebywałą konsystencję: malutka kropla myje całe moje włosy. Jego opakowanie jest moim zdaniem ekskluzywne.
Ale to wszystko nie jest aż tak ważne. Liczy się to, że JUŻ PODCZAS SAMEGO MYCIA moje włosy stają się:
- lejące
- miękkie
- WYBITNIE gładkie.
A po umyciu:
- gładziutkie
- nie spuszone
- lejące.

UWAGA
Sam szampon mi włosów nie prostuje, natomiast wygładza i sprawia, że przelatują przez palce. Jeśli po myciu chcę mieć proste włosy, nie obejdzie się bez suszenia na szczotce: inaczej będą mocno falowane lub zlokowane.

Polecam jeszcze odżywkę z tej serii, bo kiedy stosuję je razem, mam prze-pięk-ne, gładkie, idealnie układające się włosy. Przestają się puszyć. "Same się prostują" (powtarzam: bez suszarki będą falowane, ale nie będą się już tak kręcić, puch kompletnie zniknie).

Kurcze, mam wrażenie, że nie umiem tego szamponu opisać tak prosto i jasno, jak prosto i skutecznie działa. A jest naprawdę dobry. Bardzo dobry.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie, produkt jest ekstremalnie wydajny